głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
katherinex3 6 zasad pozytywnego życia: 1.Pogódź się z przeszłością. 2.To co myślą o Tobie inni to nie Twoje zmartwienie. 3.Czas goi rany. 4.Nie porównuj swojego życia do in

katherinex3

katherinex3.moblo.pl
6 zasad pozytywnego życia: 1.Pogódź się z przeszłością. 2.To co myślą o Tobie inni to nie Twoje zmartwienie. 3.Czas goi rany. 4.Nie porównuj swojego życia do innych. 5.
6 zasad pozytywnego życia:... teksty

katherinex3 dodano: 27 lipca 2015

6 zasad pozytywnego życia: 1.Pogódź się z przeszłością. 2.To co myślą o Tobie inni, to nie Twoje zmartwienie. 3.Czas goi rany. 4.Nie porównuj swojego życia do innych. 5.Nie rozmyślaj zbyt długo , odpowiedzi same się pojawią. 6.Uśmiechaj się, nie jesteś w stanie naprawić wszystkich problemów.!

PRZESTAŃ OBAWIA SIĘ O TO  CO MOŻE... teksty

katherinex3 dodano: 9 lipca 2015

PRZESTAŃ OBAWIA SIĘ O TO CO MOŻE PÓJŚĆ NIE TAK, ZACZNIJ MYSŁEĆ O TYM, CO MOŻE SIĘ UDAĆ !

 Istnieją trzy rodzaje miłości:... teksty

katherinex3 dodano: 9 lipca 2015

"Istnieją trzy rodzaje miłości: Jedna jest krótka, jednak zostaje w naszym sercu na zawsze. To ta miłość pierwsza, niewinna. Druga jest uwięziona, nieszczęśliwa. Nigdy się nie zaczęła i nigdy się nie skończy. To miłość najsmutniejsza, bo odrzucona. Trzecia, ta najpiękniejsza- jest czymś niezwykłym. Widzimy wady i zalety ukochanej osoby i nie próbujemy jej zmieniać na siłę, bo cieszymy się, że po prostu jest. Kochamy nie za coś- ale mimo."/jarajsiemnaxd

Nigdy NIE  dawać za wygraną... teksty

katherinex3 dodano: 28 maja 2015

Nigdy NIE dawać za wygraną, wstawać co rano , mówić "cześć" zmianom.

Czasami trzeba przejść przez... teksty

katherinex3 dodano: 28 maja 2015

Czasami trzeba przejść przez piekło, aby odnaleźć szczęście i radość życia. Wszystko, co spotyka nas w życiu , ma nas czegoś nauczyć. To właśnie kreuje nas samych i to jakimi jesteśmy.!

Na pewno masz takie dni  jak wszyscy... teksty

katherinex3 dodano: 28 maja 2015

Na pewno masz takie dni- jak wszyscy, tak sądzę- kiedy wstajesz i mijają godziny, a Ty marzysz o jakiejkolwiek odmianie, różnicy,o czymkolwiek....

Nie ważne  że czasami będziesz... teksty

katherinex3 dodano: 28 maja 2015

Nie ważne, że czasami będziesz miała ochotę wszystko rzucić i poddać się. Nieważne, że wielokrotnie stwierdzisz, iż to nie ma sensu. Nieważne, że poczujesz nagle, iż wszyscy wokół spiskują za Twoimi plecami, odbierając Ci szczęście. Nieważne, że momentami będziesz zmęczona. Nieważne, że nawet będziesz sama, że będzie szaro, zimno i jakoś nie tak. Jesteś warta wszystkiego ! :)

Pozostaw Bogu pilnowanie czasu... teksty

katherinex3 dodano: 28 maja 2015

Pozostaw Bogu pilnowanie czasu twojego życia. On cię postawi tam, gdzie cię chce mieć, kiedy chce cię tam mieć, jeżeli Mu zaufasz. Jego plan jest dobry na każde spotkanie i każdą godzinę życia.

Tak często nie doceniam tego  co Pan... teksty

katherinex3 dodano: 28 maja 2015

Tak często nie doceniam tego, co Pan Bóg ofiarowuje mi każdego dnia. Nie dostrzegam tego co mam, a skupiam się na tym czego jeszcze nie otrzymałam...a przecież mam tak wiele. Podziękuj Mu dziś za to co otrzymałaś z Jego ręki. On pragnie dawać Ci więcej i więcej...!

Ludzie wierzą  że będą... teksty

katherinex3 dodano: 27 maja 2015

Ludzie wierzą, że będą szczęśliwi, jeśli przeprowadzą się w inne miejsce, lecz przekonują się, że to tak nie działa . Gdziekolwiek się udasz zabierasz tam siebie....

Jeżeli przez wiele lat... teksty

katherinex3 dodano: 27 maja 2015

Jeżeli przez wiele lat krytykowałaś siebie i to nie działało, to zacznij w końcu kochać siebie i zobacz co się wydarzy ! :)

Kiedyś parę lat temu wszystko było... teksty

katherinex3 dodano: 27 maja 2015

Kiedyś parę lat temu wszystko było takie proste... a jedyną porażką była jedynka w szkole...

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV