głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tylkotylkoty Czasami mimo że coś nas niszczy nie potrafimy od tego odejść. Czasami po prostu boimy się zmian. Czasami samych siebie. A czasami kochamy zbyt mocno by uwierzyć

tylkotylkoty

tylkotylkoty.moblo.pl
Czasami mimo że coś nas niszczy nie potrafimy od tego odejść. Czasami po prostu boimy się zmian. Czasami samych siebie. A czasami kochamy zbyt mocno by uwierzyć że
Czasami  mimo  że coś nas niszczy... teksty

tylkotylkoty dodano: 3 lipca 2013

Czasami, mimo, że coś nas niszczy, nie potrafimy od tego odejść. Czasami, po prostu boimy się zmian. Czasami samych siebie. A czasami kochamy zbyt mocno, by uwierzyć, że miłość potrafi zabić.

Nie byłabym sobą  gdybym się na... teksty

tylkotylkoty dodano: 3 lipca 2013

Nie byłabym sobą, gdybym się na Ciebie nie spojrzała. Mimo wszystko.

W końcu się poddajesz. Nie walczysz... teksty

tylkotylkoty dodano: 3 lipca 2013

W końcu się poddajesz. Nie walczysz, nie krzyczysz, nie płaczesz. Patrzysz obojętnym wzrokiem na to, co Cię otacza i nie potrafisz już zrozumieć, o co było to zamieszanie. Nie interesuje Cię już, czy ktoś odejdzie, albo czy może zranić. Zgadzasz się na wszystko. Umarłaś, sama przyznaj.

Wiedziała ze ta decyzja kiedyś do... teksty

tylkotylkoty dodano: 3 lipca 2013

Wiedziała ze ta decyzja kiedyś do niej wróci. Wiedziała ze to dla niej nie będzie łatwe. Wiedziała ze kiedyś będzie żałowała ze tak zdecydowała. Ale wiedziała ze nie może być dłużej w jego życiu. Wiedziała ze on poradzi sobie bez niej. Wiedziała ze jest silny i że ma przy sobie osobę którą kocha. Dlatego postanowiła zniknąć z jego życia sądziła ze tak będzie lepiej. A on? nawet nie próbował jej zatrzymać.

Popatrz jak wszystko sie zmienia  cos... teksty

tylkotylkoty dodano: 3 lipca 2013

Popatrz jak wszystko sie zmienia, cos jest, a pozniej tego nie ma. Nic nie trwa wiecznie, niebezpiecznie wierzyc ze cos trwa wiecznie..

Zamykamy oczy i przypominamy sobie te... teksty

tylkotylkoty dodano: 3 lipca 2013

Zamykamy oczy i przypominamy sobie te najwspanialsze chwile, które przeżyliśmy. Łzy ochoczo wylewają się z naszych oczu, a tęsknota rozpieprza nas od środka. Za wszelką cenę pragniemy by to wszystko powróciło. By te wszystkie wspólnie przeżyte sekundy powróciły na nowo. A najgorsze w tym wszystkim jest to, że w to wierzymy, że mamy choćby najmniejszą iskierkę nadziei, że to kiedyś powróci. Łudzimy się jak alkoholicy czy narkomani, którzy mówią sobie, że już nigdy nie wezmą, ale dziś ostatni raz.

Aż w końcu przychodzi taki moment... teksty

tylkotylkoty dodano: 3 lipca 2013

Aż w końcu przychodzi taki moment kiedy czujesz, że to, w co brniesz tak długo, traci swój sens. Zamierzasz odpuścić, wycofać się, tak po prostu usunąć się w cień, ale nie możesz. Nie możesz zakończyć tego, co przez pewien okres w życiu dawało Ci szczęście na każdym kroku, czegoś z czym wiąże się tak wiele wspomnień i marzeń.

Nie mogę obiecać Ci nieba  ale... teksty

tylkotylkoty dodano: 3 lipca 2013

Nie mogę obiecać Ci nieba, ale pokażę Ci magię wspólnego oglądania gwiazd, a następnie wyszukam najpiękniejszą z nich i nazwę ją Twoim imieniem.

Iznowu nie potrafię  znowu nie umiem... teksty

tylkotylkoty dodano: 3 lipca 2013

Iznowu nie potrafię, znowu nie umiem, oddać komuś całego serca. ponownie odrzucam ideał, za który sprzedała by duszę każda dziewczyna, za którym oglądają się największe laski. nie mam już jak zaprzeczać, znowu wpakowałam się w nieodwracalne problemy, zrobiłam komuś dziurę w sercu i przez nią wlazłam, choć nie wpuszczałam nikogo do siebie. i dlaczego to wszystko ? dlaczego nie potrafiłam znów pokochać ? przez pewnego chłopaka, który siedzi mi w głowie już od roku, i którego nijak nie mogę się pozbyć z myśli, choć przez ten cały czas nie był tak śmiały, by powiedzieć coś poza cześć.

Nie mów mi że rozumiesz  bo to nie... teksty

tylkotylkoty dodano: 2 lipca 2013

Nie mów mi że rozumiesz, bo to nie Twoje serce rozrywało się na tysiące kawałków, to nie Twoje wspomnienia spływały po policzkach.

I szczerze żałuję  że tak wyszło... teksty

tylkotylkoty dodano: 2 lipca 2013

I szczerze żałuję, że tak wyszło między nami...

Był niczym narkotyk  nieźle... teksty

tylkotylkoty dodano: 2 lipca 2013

Był niczym narkotyk, nieźle musiała walczyć by się go pozbyć, a on ciągle wracał, jakby na złość.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV