głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tylkotylkoty Siedzę przy oknie i patrzę jak wiatr ugina wielkie drzewa. Zamykam oczy i widzę Nas razem siedzących przy Tym samym oknie. Pamiętasz jak jeszcze miesiąc temu p

tylkotylkoty

tylkotylkoty.moblo.pl
Siedzę przy oknie i patrzę jak wiatr ugina wielkie drzewa. Zamykam oczy i widzę Nas razem siedzących przy Tym samym oknie. Pamiętasz jak jeszcze miesiąc temu przyrze
Siedzę przy oknie i patrzę jak... teksty

tylkotylkoty dodano: 3 lipca 2013

Siedzę przy oknie i patrzę jak wiatr ugina wielkie drzewa. Zamykam oczy i widzę Nas razem, siedzących przy Tym samym oknie. Pamiętasz jak jeszcze miesiąc temu przyrzekałaś, że zawsze będziemy razem? Wierzyłem Ci, a teraz nie jestem w stanie wypowiedzieć Twojego imienia bez uczucia paraliżującego bólu. Chciałbym Ci na nowo zaufać. Chciałbym, żeby było tak jak dawniej, lecz wiem, że już tak nie będzie. Nadal Cię kocham, wiesz o tym doskonale, ale moja duma nie pozwala mi Tobie wybaczyć.

Lubię wielu ludzi ale nie... teksty

tylkotylkoty dodano: 3 lipca 2013

Lubię wielu ludzi,ale nie wszystkich. Dużo potrafię wybaczyć, ale nie wszystko. Szybko zapominam,ale nie zawsze. Ci,których lubię wiedzą o tym. Ci,których nie lubię,to zauważa. Dla prawdziwych przyjaciół mogę przejść przez piekło.Wrogom wskażę tam drogę.

Wróciłam do domu. Na nocny stoliku... teksty

tylkotylkoty dodano: 3 lipca 2013

Wróciłam do domu. Na nocny stoliku postawiłam dwa kieliszki i czerwone wino. '-Napij się ze mną. Wypijmy za moją niespełnioną miłość.' - powiedziałam patrząc w uśpione niebo.

Najlepiej nie planuj nic. Nie... teksty

tylkotylkoty dodano: 3 lipca 2013

Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym, co będzie. Bo wiesz co ? Od życia i tak dostaniesz akurat to, czego kompletnie się nie spodziewasz.

I właśnie teraz  gdy wiem  że... teksty

tylkotylkoty dodano: 3 lipca 2013

I właśnie teraz, gdy wiem, że muszę zapomnieć. Twój uśmiech śni mi się, co noc, a Twoje niebieskie oczy wpatrują się we mnie jeszcze intensywniej.

Nie ma sensu wracac do przeszłości... teksty

tylkotylkoty dodano: 3 lipca 2013

Nie ma sensu wracac do przeszłości . Liczy się to co jest teraz i to co może być ...

Czym się różni zakochanie od... teksty

tylkotylkoty dodano: 3 lipca 2013

Czym się różni zakochanie od prawdziwej miłości? Zakochanie można porównać do sytuacji, gdy pierwszy raz słyszysz jakiś kawałek i tak strasznie ci się podoba, że słuchasz go ciągle, i ciągle. Jednak po kilku dniach ciągłego słuchania zaczyna ci się nudzić. A miłość? To jak nuta, którą słyszysz pierwszy raz i nie wzbudza w tobie żadnych emocji. Jednak za kilka dni wracasz do niej i dopiero po pewnym czasie staje się twoją ulubioną. Bo do miłości trzeba dojrzeć.

' nie za wszystko da się przeprosić... teksty

tylkotylkoty dodano: 3 lipca 2013

' nie za wszystko da się przeprosić , ale wszystko można wybaczyć , nie wszystko można naprawić , ale wszystko można zacząć od nowa . '

Czasami bywają tak bardzo złe dni... teksty

tylkotylkoty dodano: 3 lipca 2013

Czasami bywają tak bardzo złe dni, że chce się przestać istnieć przynajmniej na moment. Wszystko co zrobimy wychodzi nam gorzej niż zwykle. Bo przewrócimy kubek z poranną kawą zalewając notatki, które robiliśmy pół nocy, bo zgubimy klucze, bo ostatni autobus właśnie nam ucieknie. Bo wszystkie rzeczy, które staraliśmy się zrobić dobrze wyszły źle. Tak, bywają takie dni.

Mimo rany na sercu  często lubiłam... teksty

tylkotylkoty dodano: 3 lipca 2013

Mimo rany na sercu, często lubiłam przywoływać wszystkie wspomnienia z nim związane. Jeszcze nie pogodziłam się z jego odejściem, mimo to myśląc o naszych wspólnych chwilach kąciki ust bezwarunkowo, delikatnie unosiły się ku górze. N adawał piękna wszystkim moim dniom. Każdy zmierzch i każdy świt stawał się magiczny, kiedy mogłam spojrzeć w jego tęczówki i czuć jego dotyk na mojej talii. Szkoda, że nie usłyszę już jego głosu, budzącego mnie codziennie ze snu. Ułożył sobie życie daleko stąd, wprawiając w palpitacje inne serce.

Nie zawsze lokujemy uczucia... teksty

tylkotylkoty dodano: 3 lipca 2013

Nie zawsze lokujemy uczucia właściwie.Ulegamy iluzji.Ludzie pokazują się nam z lepszej strony,a nawet tej nieprawdziwej strony.Jakby zapominali,że nie da się nas pokochać za to,kim jesteśmy,skoro w tych konkretnych sytuacjach stajemy się kimś innym.Zdarza się,że mylimy miłość z chemią,pożądaniem i seksem.A nawet ze strachem przed samotnością.Dopiero później kiedy codzienność weryfikuje nasze związki,rozumiemy,że jest się zakochanym z powodu,ale kocha pomimo.

nie masz prawa mnie kochać. nie... teksty

tylkotylkoty dodano: 3 lipca 2013

nie masz prawa mnie kochać. nie staraj się o mnie. nie obiecuj mi niczego - ja nie jestem tego warta. nie jestem w stanie odpowiedzieć Ci uczuciem, na uczucie. ja kochałam, kocham i kochać będę tylko jednego chłopaka - ja nie umiem się od tego uwolnić. wybacz, po prostu odejdź, dla własnego dobra

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV