głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tylkotylkoty Gdy ją ujrzał uśmiechnął się szeroko. Podbiegł do niej i uściskał z całej siły tak jakby nie widział jej już kilka lat. Nachylił się i musnął delikatnie wargami

tylkotylkoty

tylkotylkoty.moblo.pl
Gdy ją ujrzał uśmiechnął się szeroko. Podbiegł do niej i uściskał z całej siły tak jakby nie widział jej już kilka lat. Nachylił się i musnął delikatnie wargami jej
Gdy ją ujrzał  uśmiechnął się... teksty

tylkotylkoty dodano: 3 lipca 2013

Gdy ją ujrzał, uśmiechnął się szeroko. Podbiegł do niej i uściskał z całej siły, tak, jakby nie widział jej już kilka lat. Nachylił się i musnął delikatnie wargami jej ciepły policzek. Wyznał jej miłość.. Ona zaś chwyciła go za spód koszuli i przyciągnęła do siebie. Zagryzła delikatnie dolną wargę i utonęła w jego pięknych, niebieskich oczach.. Była szczęśliwa.. Po raz pierwszy, od dłużego czasu, poczuła, że ma wszystko czego potrzebowała

Dlaczego to my mamy cierpieć... teksty

tylkotylkoty dodano: 3 lipca 2013

Dlaczego to my mamy cierpieć, wylewając ocean łez? nie przesypiać nocy, dławiąc się wspomnieniami? zamieńmy się rolami z mężczyznami. zacznijmy się zabawiać, każdym napotkanym facetem, bez skrupułów. wykorzystujmy i pozostawiajmy bez słowa. jeździjmy na kilka frontów, mając w poważaniu ich uczucia. wpisując w swoich magicznych notesikach 'zaliczony-odstawiony'. zero zaangażowania, emocji. wypierzmy się ze wszelkiego uczucia i bądźmy bezwzględne do granic możliwości. niech choć przez ułamek sekundy zastanowią się, jak to jest płakać z powodu nieodwzajemnionych uderzeń serca.

Tak bardzo tęsknie   tak bardzo mi... teksty

tylkotylkoty dodano: 3 lipca 2013

Tak bardzo tęsknie , tak bardzo mi Ciebie brakuje , tak cholernie Cię kocham .

.. i gdy wpatrywałeś mi się tak... teksty

tylkotylkoty dodano: 3 lipca 2013

.. i gdy wpatrywałeś mi się tak głęboko w oczy poczułam, że mam to o czym marzyłam od dziecka ..

Nagle pojął  że ona już od... teksty

tylkotylkoty dodano: 3 lipca 2013

Nagle pojął, że ona już od pierwszego spotkania znalazła w jego sercu specjalne miejsce i pozostanie w nim na zawsze.

Ponownie siedziała w jego ciepłych... teksty

tylkotylkoty dodano: 3 lipca 2013

Ponownie siedziała w jego ciepłych ramionach, trzymał tak mocno jakby zaraz ktoś miał mu ją odebrać. Pieścił jej dłonie, a do ucha szeptał najpiękniejsze zdania... Czuła się doceniona, wyjątkowa, taka kochana... Wszystko to było piękne do chwili, właśnie. Wszystko do czasu gdy otwierała oczy w swym łóżku i powracała do szarej rzeczywistości.

Chciałabym opowiedzieć Tobie jak... teksty

tylkotylkoty dodano: 3 lipca 2013

Chciałabym opowiedzieć Tobie jak okropnie się teraz czuje. Jak każdy dzień nie przynosi ani odrobiny szczęścia tylko masę łez. Wstawać z łóżka i już mieć chęć się położyć mając świadomość, że ten dzień wcale nie będzie lepszy jak zapewniają mnie inni - będzie gorzej, nawet jeśli przez chwilę ujrzę światło szczęście to zniknie tak szybko jak się pojawiło. Ale nie potrafię powiedzieć co mnie męczy może to dlatego, że zawsze uważałeś mnie za silną psychicznie osobę a może że już Ci nie ufam, nie czuje tego bezpieczeństwa przy Tobie i chęci pozostania na zawsze w Twoich ramionach. I choć obiecaliśmy to od nowa naprawić, ja tak nie potrafię a mówiąc że dam radę okłamywałam siebie tylko dlatego, że nie chciałam zostać sama.

Gdy spojrzenia się spotkały... teksty

tylkotylkoty dodano: 3 lipca 2013

Gdy spojrzenia się spotkały, mocniej zabiło serce.

Czasami wolę milczeć  milczenie... teksty

tylkotylkoty dodano: 3 lipca 2013

Czasami wolę milczeć, milczenie jest piękne. Lubię tylko się patrzeć i nic nie mówić. W tych momentach jestem najszczęśliwsza. Patrzeć w oczy, nie otwierać ust. Tylko całą swoją osobę, uczucia, rozterki i starach przekazywać spojrzeniem. W ten sposób można zobaczyć w człowieku więcej niż rozmawiając z nim całymi dniami. Bo oczy są duszą. Lubię oczy. Lubię Twoje oczy.

Nie wiń nigdy za nic nikogo w swoim... teksty

tylkotylkoty dodano: 3 lipca 2013

Nie wiń nigdy za nic nikogo w swoim życiu - dobrzy ludzie dają szczęście, źli - doświadczenia, najgorsi ludzie dają ci dobre lekcje, a najlepsi- piękne wspomnienia .

 To ten czas kiedy jest tak źle... teksty

tylkotylkoty dodano: 3 lipca 2013

"To ten czas kiedy jest tak źle , że sobie płaczę no i zawsze tak jest i zawsze tak samo ściska w gardle i zawsze jest ten sam powód i zawsze ta sama bezradność, to samo rozczarowanie . Zawsze to samo nic się nie zmienia , ciągły ból , te okropne wspomnienia , zawsze dookoła cisza i spokój jak zawsze tylko ja i głuchy pokój , zawsze identyczna ciemność wręcz nicość , zawsze to samo ściskanie poduszki kiedy to ból wyrywa się spod koszulki i trzymam ten ból tak silnie , tak trwale lecz powoli czuje , że się poddaje"

Tutaj rocznik nie ma nic do gadania.... teksty

tylkotylkoty dodano: 3 lipca 2013

Tutaj rocznik nie ma nic do gadania. Liczby to nie miłość, Kochanie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV