głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tylkoegoistyczna bywa różnie. Są dni w których jest dla Ciebie wszystkim. Nie wyobrażasz sobie ani jednej chwili bez niego. Martwisz się o waszą przyszłość czy oby na pewno jest

tylkoegoistyczna

tylkoegoistyczna.moblo.pl
bywa różnie. Są dni w których jest dla Ciebie wszystkim. Nie wyobrażasz sobie ani jednej chwili bez niego. Martwisz się o waszą przyszłość czy oby na pewno jesteś wy
bywa różnie. Są dni  w których... teksty

tylkoegoistyczna dodano: 20 marca 2012

bywa różnie. Są dni, w których jest dla Ciebie wszystkim. Nie wyobrażasz sobie ani jednej chwili bez niego. Martwisz się o waszą przyszłość, czy oby na pewno jesteś wystarczająco dobra. Aż przychodzi dzień, w którym przypominasz sobie jego. Każdy moment, w którym robiłaś dokładnie, to samo wmawiając sobie, że już tak będzie zawsze. Karmisz się kłamstwami, że już zapomniałaś i jesteś gotowa na nową miłość, raniąc jego.

kocham Cię najmocniej  zaraz wracam teksty

tylkoegoistyczna dodano: 20 marca 2012

kocham Cię najmocniej, zaraz wracam

przeszłość   niszczy... teksty

tylkoegoistyczna dodano: 20 marca 2012

przeszłość , niszczy przyszłość. / ?

chciałabym aby wciąż mnie kochał.... teksty

tylkoegoistyczna dodano: 17 marca 2012

chciałabym aby wciąż mnie kochał. Czuł zapach moich perfum w swoim pokoju. Patrzał na nasze wspólne zdjęcia na których byliśmy szczęsliwi. By wstawał i kładł się spać z myślą, że tęskni. A najbardziej, chciałabym aby podczas dzikiego namiętnego seksu z tą suką wypowiedział moje imię. A ona dokładnie tak jak on ode mnie , odeszłaby zostawiając go samego. Szkoda, że marzenia się nie spełniają, nieprawdaz kochanie?:)

szczyt głupoty?  To chyba kochać... teksty

tylkoegoistyczna dodano: 17 marca 2012

szczyt głupoty? -To chyba kochać kogoś, kto już nigdy nie będzie twój, wciąż wmawiając sobie, że on także o nas myśli i , że wróci. -

Prawdziwa miłość nigdy nie umiera.... teksty

tylkoegoistyczna dodano: 17 marca 2012

Prawdziwa miłość nigdy nie umiera. Siedzi gdzieś, głęboko w nas i czeka na najbardziej nie odpowiedni moment, aby się ujawnić i odżyć na nowo. Zniszczyć całe ułożone jak dotąd życie, aby pokazać jak bardzo kiedyś byliśmy naiwni.

Wiesz  jak to jest kochać kogoś... teksty

tylkoegoistyczna dodano: 17 marca 2012

Wiesz, jak to jest kochać kogoś, udając obojętnego? Dusić w sobie ból doświadczeń i wspomnień, które rozsadzają twoją głowę. Idziesz, nie wiesz dokąd ani po co, ale kierujesz swoimi nogami podświadomie w jedno miejsce, wasze miejsce. Szukasz go nieobecnym wzrokiem w śród tłumu, choć dobrze wiesz, że go już tam nie będzie. Wciąż o nim myślisz, próbując usprawiedliwić jego zachowanie. Doszukujesz się nie istniejącej prawdy o waszym rozstaniu i jego miłości. Oszukujesz siebie i innych, udając, że jest w porządku, choć na prawde, nic nie jest dobrze.

między nami bywało różnie  ale... teksty

tylkoegoistyczna dodano: 24 luty 2012

między nami bywało różnie, ale zapamiętaj jedno. Zawsze będę Cie kochać.

zostan na zawsze. teksty

tylkoegoistyczna dodano: 24 luty 2012

zostan na zawsze.

Minuta po minucie. Sekunda po... teksty

tylkoegoistyczna dodano: 22 luty 2012

Minuta po minucie. Sekunda po sekundzie, a ja dalej nie daje sobie rady. Wszystko przypomina mi jego. Mis stojacy od dobrych dziewieciu miesiecy na moim lozku, kubek w ktorym zawsze przynosil mi kakao, ramka z naszym zdjeciem na biorku. Nie potrafie pozbyc sie go z mojego zycia, chociaz on sam juz dawno zdecydowal i odszedl.

bycie w jego życiu po prostu nikim... teksty

tylkoegoistyczna dodano: 19 luty 2012

bycie w jego życiu po prostu nikim także jest trudną rolą. Codziennie z uśmiechem na twarzy przechodzę obok niego obojętnie. Staram się nie wyróżniać z tłumu i udawać jedną z tych, które zapominają o utraconej miłości. Szkoda tylko, że rzeczywistość jest całkowicie inna.

'' nie bojąc się ryzyka.    Ryzyka... teksty

tylkoegoistyczna dodano: 18 luty 2012

'' nie bojąc się ryzyka. Ryzyka, porażki, odrzucenia, rozczarowania. Nigdy nie wolno rezygnowac nam z poszukiwania miłości. Kto przestaje szukac przegrywa życie''

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV