głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
twojaprzytulankax3 bo najważniejsze jest aby zaakceptować jego wady. poukładać je na półce niczym najlepsze książki tuż obok jego zalet. porównać ich wartość i zdecydować czy bier

twojaprzytulankax3

twojaprzytulankax3.moblo.pl
bo najważniejsze jest aby zaakceptować jego wady. poukładać je na półce niczym najlepsze książki tuż obok jego zalet. porównać ich wartość i zdecydować czy bierzemy
bo najważniejsze jest  aby... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 28 czerwca 2012

bo najważniejsze jest, aby zaakceptować jego wady. poukładać je na półce, niczym najlepsze książki, tuż obok jego zalet. porównać ich wartość i zdecydować, czy bierzemy wszystko w pakiecie, czy może lepiej dać sobie z tym spokój.

żadna wielka miłość nie umiera do... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 28 czerwca 2012

żadna wielka miłość nie umiera do końca. możemy do niej strzelać z pistoletu lub zamykać w najciemniejszych zakamarkach naszych serc, ale ona jest sprytniejsza - wie, jak przeżyć.

A wtedy ? przytuliłam się do jego... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 28 czerwca 2012

A wtedy ? przytuliłam się do jego ogromnej bluzy , poczułam ten cholerny zapach perfum , które tak uwielbiałam i wiedziałam , że on jest cały mój . że należy do mnie , choć jak ujął to pezet : to nie kwestia posiadania

Lubię  gdy nad ranem budzimy się w... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 28 czerwca 2012

Lubię, gdy nad ranem budzimy się w moim łóżku. Patrzysz na mnie zmęczonym wzrokiem, mówisz zaspanym głosem, a Twe ręce błądzą po moim ciele.

szłam przez park. czułam promienie... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 28 czerwca 2012

szłam przez park. czułam promienie słońca delikatnie, ogrzewające moją twarz. właśnie wtedy zobaczyłam dwójkę starszych ludzi, siedzących na jednej z ławek. przystanęłam. nie mogłam się napatrzeć. siedzieli obok siebie. mężczyzna obejmował kobietę, całując ją skromnie w czoło. oboje nucili jakąś starą piosenkę. mrużyli oczy przed słońcem, uśmiechając się do siebie nawzajem. coś niezwykle przepięknego. byli ze sobą, pomimo wieku. pomimo, że zdawali sobie sprawę, jak nie wiele zostało im życia, postanowili poświęcić je sobie nawzajem. wzajemne uczucie, wręcz od nich promieniowało, przyćmiewając słońce. w oku zakręciła mi się łezka. odchodząc postanowiłam, że za te parędziesiąt lat, też siądę na tej ławce. też z osobą która będzie przytulać mnie w ten sam nienaganny sposób. i będę równie szczęśliwa .

wczoraj skakałam z radości... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 28 czerwca 2012

wczoraj skakałam z radości, uśmiechałam się przez cały dzień, nawet powiedziałam bratu, że go kocham.Nie, nie chodzi o ciebie, zdałam sobie sprawę, że moje życie jest równie wspaniałe bez Ciebie .

nie wierzę w miłość od pierwszego... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 28 czerwca 2012

nie wierzę w miłość od pierwszego wejrzenia, ale kiedy zobaczyłam Cię poczułam jak miękną mi nogi i serce przyśpiesza.

Chcę ci powiedzieć  że jesteś... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 28 czerwca 2012

Chcę ci powiedzieć, że jesteś chyba jedyną osobą, która kiedykolwiek aż w takim stopniu mi zaimponowała. Że czasami zupełnie cię nie rozumiem i właśnie to budzi we mnie ciekawość świata. Że tak cholernie, przeogromnie mi na tobie zależy.

uwielbiam gdy po melanżu  dzwonisz... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 28 czerwca 2012

uwielbiam gdy po melanżu, dzwonisz do mnie skacowany i mówisz 'już nigdy z Tobą nie piję'

Wczoraj zobaczyłam Cię po raz... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 28 czerwca 2012

Wczoraj zobaczyłam Cię po raz pierwszy od dłuższego czasu. Spojrzałeś mi w oczy, a mnie zalało falą przyjemne ciepło. Przed oczami, jak klatki z fimu, zaczęły się przesuwać obrazy. Pierwsza rozmowa na imprezie, siedzenie ze sobą w ławce i długie, głośne rozmowy na lekcji, aż dochodziło do krzyku wkurzonej nauczycielki za zakłócanie ciszy w klasie. I wtedy coś zrozumiałam. To, że tak naprawdę nigdy nie przestałam Ciebie kochać. Że to uczucie wcale nie odeszło

Uwielbiała  gdy przepuszczał ją w... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 28 czerwca 2012

Uwielbiała, gdy przepuszczał ją w drzwiach. ubóstwiała noszenie jego bluz. śmiała się z jego opowieści, jak za bardzo wczuwał się w rolę. lubiła prowadzić z nim wielogodzinne rozmowy. kochała Jego zapach.przepadała za patrzeniem w jego piwne oczy.

Nie mogę wybaczyć sobie tego jak... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 25 czerwca 2012

Nie mogę wybaczyć sobie tego jak dużą część życia zabrał mi ten facet.
Autor cytatu: psycholandiaaa

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV