głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
twojaprzytulankax3 i siedząc w piżamie myślę sobie co by było gdybym była idealna Wyłączam telefon i nie czekam na wiadomość od Ciebie. Kładę się w ciepłym łóżku i już nie pragnę

twojaprzytulankax3

twojaprzytulankax3.moblo.pl
i siedząc w piżamie myślę sobie co by było gdybym była idealna
i siedząc w piżamie myślę sobie... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 1 maja 2013

i siedząc w piżamie myślę sobie co by było gdybym była idealna

Wyłączam telefon i nie czekam na... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 1 maja 2013

Wyłączam telefon i nie czekam na wiadomość od Ciebie. Kładę się w ciepłym łóżku i już nie pragnę, żebyś był obok mnie. Oglądam seriale, których nigdy nie lubiłeś. Nie myślę o Tobie co 5 minut, nie płaczę bo pewnie znów mnie olałeś, nie żale się przyjaciółce z powodu kolejnej kłótni. Wszystko stało się dla mnie obojętne wiesz? Mając wszystko gdzieś i udając, że już nie zależy - żyje mi się lepiej.
Autor cytatu: whistle

Zawsze  gdy z nim jestem  choć... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 1 maja 2013

Zawsze, gdy z nim jestem, choć odurza mnie jego obecność, przychodzi do mnie myśl, której się boję: Gdzieś w głębi ogarnia mnie przerażenie, że jeśli go stracę, to jakbym straciła część siebie i zostanę okaleczona już na całe życie.

Kiedyś zastanawiałam się czy... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 1 maja 2013

Kiedyś zastanawiałam się czy możliwa jest miłość od pierwszego wejrzenia. I wiesz kiedy przekonałam się, że takowa miłość istnieje? Właśnie wtedy gdy po raz pierwszy spojrzałam w Twoje oczy. Wtedy zrozumiałam, że można pokochać kogoś kogo nie zna się od strony osobowości, ale zna się tylko jego spojrzenie. Mówiło ono więcej niż byś chciał. Już wtedy wiedziałam ile jest w Tobie tajemnic i cierpienia. Na prawdę. Ja to widziałam i mógłbyś zaprzeczać i mówić, że to nie prawda, ale mnie nie oszukasz. Moje podejrzenia spełniły się całkowicie. Miałeś w sobie ogrom tajemnic i od pierwszych chwil naszej znajomości lubiłeś się nimi ze mną dzieliłeś, pamiętasz? Głupie pytanie, oczywiście, że pamiętasz. Lubiłeś ze mną rozmawiać na takie tematy na jakie nie mogłeś rozmawiać z nikim innym. Doskonale to widziałam, ale nie wykorzystywałam tego przeciw Tobie nigdy, uwierz. Od początku liczyło się dla mnie tylko Twoje szczęście. Brałam je ponad wszystko, ale przecież doskonale o tym wiesz. / napisana
Autor cytatu: napisana

To jest własnie prawdziwa miłość.... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 25 kwietnia 2013

To jest własnie prawdziwa miłość. Kiedy kochasz bez względu na wszystko, kiedy potrafisz wybaczyć nawet, kiedy bardzo cierpiałaś. Kiedy w tej własnie jednej osobie skupia się cały Twój świat i jej szczęścia pragniesz najbardziej, czasem nawet kosztem własnego.
Autor cytatu: niekoffana

Manipuluje moim emocjami  sprawia że... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 15 kwietnia 2013

Manipuluje moim emocjami, sprawia że czuję się winna nawet wtedy kiedy to On robi źle.

'Mówisz kocham  udając coś  W... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 10 kwietnia 2013

'Mówisz kocham, udając coś W oczach nie widać już tego wcale'

dziękuję Ci za to  że jesteś przy... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 28 marca 2013

dziękuję Ci za to, że jesteś przy mnie zawsze, gdy tego potrzebuję. Dziękuję za to, że znasz mnie doskonale i nadal jesteś przy mnie. dziękuję za każde słowo wsparcia, za każdą spędzoną wspólnie chwilę. za każde doprowadzenie mnie do śmiechu, za wspomnienia. dziękuję Ci za każde kopnięcie w dupę i motywację, by żyć dalej. dziękuję za to, że nauczyłaś mnie walczyć o to, co kocham. dziękuję, że jesteś.
Autor cytatu: fejsbuk

Zmieniam się  czuję to. Może... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 28 marca 2013

Zmieniam się, czuję to. Może trochę bardziej dojrzałam? Może wyrosłam już z tych wszystkich wygłupów i chcę od życia czegoś więcej. Bardziej zaczęło zależeć mi na tym, żeby pozdawać szkołę i wreszcie się jakoś ustatkować. Zmieniłam nawet swój styl. Schowałam głęboko do szafy dresy, wielkie bluzy, w których lubiłam się zatapiać. Coraz częściej ubieram się w jeansy, lub legginsy. Na moich stopach rzadko kiedy dostrzeżesz nike, częściej zobaczysz mnie na obcasie - to głupie? Zastanawia mnie to, co mnie tak przemieniło. Może chcę być bardziej kobieca, może./

Zawsze jest tak samo. Nie ważne jak... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 25 marca 2013

Zawsze jest tak samo. Nie ważne jak bardzo będę na Ciebie wściekła, ile złych słów wypowiem pod Twoim adresem, wystarczy Twój jeden sms, a ja automatycznie zapominam o tym co tak bardzo mnie zdenerwowało. To chyba miłość jest, co nie?

Kiedy jestem blisko niej  kompletnie... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 13 marca 2013

Kiedy jestem blisko niej, kompletnie zapominam, czym jestem || Stefano

Skąd się wziął ten BRO co nocą... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 11 marca 2013

Skąd się wziął ten BRO co nocą pisze wersy wciąż ja nie wiem po co robi to, lecz dobry jest jak mało kto

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV