głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
twojaprzytulankax3 Za siłę energię i nadludzką motywację Kiedy wszystko się sypie ja znajduję mokry piasek. I buduję z niego zamek który przetrwa każdą burzę Zawsze na powierzchni

twojaprzytulankax3

twojaprzytulankax3.moblo.pl
Za siłę energię i nadludzką motywację Kiedy wszystko się sypie ja znajduję mokry piasek. I buduję z niego zamek który przetrwa każdą burzę Zawsze na powierzchni
Za siłę  energię i nadludzką... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 4 stycznia 2014

Za siłę, energię i nadludzką motywację, Kiedy wszystko się sypie ja znajduję mokry piasek. I buduję z niego zamek, który przetrwa każdą burzę, Zawsze na powierzchni wbrew logice i naturze.

Unikaj fałszu który tkwi w pustych... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 3 stycznia 2014

Unikaj fałszu który tkwi w pustych oczach życiowych skurwieli, wydrapią Ci oczy w których błyszczy szczęście, którego sami nie mieli nigdy tu .

Zdarza się  że za dobre intencje... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 3 stycznia 2014

Zdarza się, że za dobre intencje ktoś przez nas bardzo cierpi, a nastolatki wielce oczytani piszą na facebook'u swój pamiętnik.

dobrze  że jesteś . nawet jeśli... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 3 stycznia 2014

dobrze, że jesteś . nawet jeśli nie mój, ale jesteś .
Autor cytatu: ansomia

czasem jest tak  że kładziesz się... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 3 stycznia 2014

czasem jest tak, że kładziesz się do łóżka o 23, a zasypiasz nad ranem. Dlaczego? Za dużo myśli, za dużo miłości, za dużo wspomnień

Nie jestem typowa  pisk opon nie robi... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 3 stycznia 2014

Nie jestem typowa, pisk opon nie robi na mnie wrażenia, w przeciwieństwie do cichego odgłosu buziaka w szyję. zamiast wypchanego po brzegi portfela wolę widzieć Twój szczery uśmiech, od ucha do ucha. niełatwo zdobyć moje uznanie, bijąc się z jakimś typem w klubie, bukiet krwistoczerwonych róż bardziej mnie przekonuje. Twoje błyskotki na szyi i nadgarstku nie potrafią mnie tak zaczarować, jak Twoje spojrzenie pełne blasku. Nie Twoje przekleństwa czynią Cię, moim zdaniem, mężczyzną, lecz sposób, w jaki potrafisz mnie objąć, gdy się boję. nie cieszy mnie, gdy przez telefon mówisz kumplowi, że jesteś gdzieś ze mną, prawdziwą radość sprawisz, gdy mijając go nie wypuścisz mej dłoni z uścisku. nie musisz zabierać mnie na kolacje przy świecach, w zupełności wystarczy pośpiesznie zjedzony hamburger w Twoim towarzystwie. nie kupisz mnie drogimi prezentami, ale za jedno 'kocham Cię mała' jestem skłonna oddać Ci cały swój świat..

Związek  w którym nadmiernie się... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 3 stycznia 2014

Związek, w którym nadmiernie się starasz, prawdopodobnie jest do niczego. - ``Dlaczego mężczyźni kochają zołzy``

Pójdźmy gdziekolwiek  gdzieś... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 3 stycznia 2014

Pójdźmy gdziekolwiek, gdzieś razem. Rozmawiajmy długo i dużo, i o wszystkim, i szczerze, i złap mnie za rękę pomiędzy zdaniami. Ściśnij mocno moją dłoń i uśmiechnij się lekko, a ja uznam, że tak właśnie powinno być. Nie uciekajmy, jeśli zacznie padać. Nauczmy się kochać listopad. Pójdźmy jeszcze na długi spacer i później możemy iść do Ciebie. Zróbmy malinową herbatę i usiądźmy przy kominku na ciepłym kocu. Jeśli nie masz kominka, to wyobrazimy go sobie, to żaden problem. Nie całuj mnie. Jeszcze nie. Będę czuła się bezpiecznie i oprę się o Ciebie. Zasnę, wtedy pozwól mi po prostu spać na swoich kolanach. Możesz pocałować mnie w czoło i pogłaskać po plecach. Uśmiechnij się, jeśli zacznę cicho chrapać. I zacznij mnie kochać.

Z fartem idź bo droga prosta  Obawy... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 2 stycznia 2014

Z fartem idź bo droga prosta, Obawy odstaw, niepowodzenia zostaw

każdego dnia walczę o swoje... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 2 stycznia 2014

każdego dnia walczę o swoje szczęście. wstaję rano, i nawet jeśli nie mam ochoty - wmuszam w siebie uśmiech, który po chwili staje się szczery. trzymam przy sobie z całych sił ludzi, których kocham, nie pozwalając im odejść. przebijam się przez fałsz, nienawiść, i całe to gówno panujące wokół, próbując złapać choć gram prawdziwości, i szczerości,która w życiu tak bardzo potrzebna jest, by funkcjonować. walczę - i nie dam odebrać sobie tego, co już osiągnęłam, nigdy.

Straciłeś dla mnie tyle czasu  że... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 2 stycznia 2014

Straciłeś dla mnie tyle czasu, że poczułam się ważna.

Rozłąka jest dla miłości tym... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 2 stycznia 2014

Rozłąka jest dla miłości tym, czym wiatr dla ognia - małą gasi a wielką roznieca.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV