głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
twojaprzytulankax3 Pójdźmy gdziekolwiek gdzieś razem. Rozmawiajmy długo i dużo i o wszystkim i szczerze i złap mnie za rękę pomiędzy zdaniami. Ściśnij mocno moją dłoń i uśmiechnij

twojaprzytulankax3

twojaprzytulankax3.moblo.pl
Pójdźmy gdziekolwiek gdzieś razem. Rozmawiajmy długo i dużo i o wszystkim i szczerze i złap mnie za rękę pomiędzy zdaniami. Ściśnij mocno moją dłoń i uśmiechnij się l
Pójdźmy gdziekolwiek  gdzieś... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 3 stycznia 2014

Pójdźmy gdziekolwiek, gdzieś razem. Rozmawiajmy długo i dużo, i o wszystkim, i szczerze, i złap mnie za rękę pomiędzy zdaniami. Ściśnij mocno moją dłoń i uśmiechnij się lekko, a ja uznam, że tak właśnie powinno być. Nie uciekajmy, jeśli zacznie padać. Nauczmy się kochać listopad. Pójdźmy jeszcze na długi spacer i później możemy iść do Ciebie. Zróbmy malinową herbatę i usiądźmy przy kominku na ciepłym kocu. Jeśli nie masz kominka, to wyobrazimy go sobie, to żaden problem. Nie całuj mnie. Jeszcze nie. Będę czuła się bezpiecznie i oprę się o Ciebie. Zasnę, wtedy pozwól mi po prostu spać na swoich kolanach. Możesz pocałować mnie w czoło i pogłaskać po plecach. Uśmiechnij się, jeśli zacznę cicho chrapać. I zacznij mnie kochać.

Z fartem idź bo droga prosta  Obawy... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 2 stycznia 2014

Z fartem idź bo droga prosta, Obawy odstaw, niepowodzenia zostaw

każdego dnia walczę o swoje... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 2 stycznia 2014

każdego dnia walczę o swoje szczęście. wstaję rano, i nawet jeśli nie mam ochoty - wmuszam w siebie uśmiech, który po chwili staje się szczery. trzymam przy sobie z całych sił ludzi, których kocham, nie pozwalając im odejść. przebijam się przez fałsz, nienawiść, i całe to gówno panujące wokół, próbując złapać choć gram prawdziwości, i szczerości,która w życiu tak bardzo potrzebna jest, by funkcjonować. walczę - i nie dam odebrać sobie tego, co już osiągnęłam, nigdy.

Straciłeś dla mnie tyle czasu  że... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 2 stycznia 2014

Straciłeś dla mnie tyle czasu, że poczułam się ważna.

Rozłąka jest dla miłości tym... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 2 stycznia 2014

Rozłąka jest dla miłości tym, czym wiatr dla ognia - małą gasi a wielką roznieca.

Szacunek oddaj ludziom  którzy są... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 1 stycznia 2014

Szacunek oddaj ludziom, którzy są przy Tobie zawsze, Możesz na nich liczyć, patrząc w oczy mówią prawdę, Nie tolerują kłamstw, więc pierdolą czy masz kasę, Po prostu są przy Tobie! możesz liczyć na ich wsparcie!

Jestem z tych których życie czasem... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 31 grudnia 2013

Jestem z tych których życie czasem jest popierdolone. Bij pionę jak masz takie samo, lub rozumiesz moje.

pamiętaj słowa matki   życie to... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 29 grudnia 2013

pamiętaj słowa matki - życie to wojna, miłość to syf a ludzie to kurwy .
Autor cytatu: ansomia

jeszcze nie tak dawno widziałaś w... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 29 grudnia 2013

jeszcze nie tak dawno widziałaś w Jego uśmiechu tylko szczerość - dziś widzisz ironię, i wrednego dzieciaka. jeszcze nie tak dawno Jego słowa prawiły tylko komplementy - dziś ranią. jeszcze nie tak dawno Jego charakter wydawał się być tak dobry - dziś ledwie go wytrzymujesz. jeszcze nie tak dawno był tak idealny, bez skazy - dziś widzisz jak na potęgę wyłaniają się Jego wszystkie wady, których nie dostrzegałaś przez klapki w postaci miłości, na oczach.

Przychodzi w życiu taki czas  gdy... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 29 grudnia 2013

Przychodzi w życiu taki czas, gdy oddalasz się od dramatów i osób, które je tworzą. Otaczasz się ludźmi, z którymi się śmiejesz. Zapominasz złe rzeczy i koncentrujesz się na dobrych. Kochasz ludzi, którzy dobrze cię traktują, a za pozostałych się modlisz. Życie jest takie krótkie - przeżyj je szczęśliwie. Upadki są częścią życia, a podnoszenie się to w istocie samo życie. Żyć – to prezent, zaś być szczęśliwym – to twój WYBÓR.

Każdy z nas czegoś żałuje  każdy... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 29 grudnia 2013

Każdy z nas czegoś żałuje, każdy z nas w nieodpowiednim momencie powiedział o kilka słów za dużo. Każdy z nas chociaż raz powiedział "nie", wtedy, gdy serce mówiło "tak". Każdemu z nas zdarzyło się wybrać niewłaściwą drogę, niewłaściwego człowieka u boku i niewłaściwe emocje. To nic złego popełniać błędy, przecież jesteśmy tylko ludźmi.

Tak bardzo boję się stracić coś... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 29 grudnia 2013

Tak bardzo boję się stracić coś, co kocham, że nie chcę kochać niczego.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV