głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
twojaprzytulankax3 ten który stanie z tobą na końcu molo i poczeka z tobą na największą falę a później śmieje się że cali jesteście mokrzy. a wszystko po to żeby zobaczyć uśmiech

twojaprzytulankax3

twojaprzytulankax3.moblo.pl
ten który stanie z tobą na końcu molo i poczeka z tobą na największą falę a później śmieje się że cali jesteście mokrzy. a wszystko po to żeby zobaczyć
ten który stanie z tobą na końcu... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 27 luty 2010

ten, który stanie z tobą na końcu molo i poczeka z tobą na największą falę, a później śmieje się, że cali jesteście mokrzy. a wszystko po to, żeby zobaczyć uśmiech na twojej twarzy.

Skąd masz mój nr. gg ?  z... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 27 luty 2010

Skąd masz mój nr. gg ? - z wikipedii wystarczy wpisać najpiękniejsze kobiety świata ^^

piękny sen: usiadlam na schodach i... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 27 luty 2010

piękny sen: usiadlam na schodach i zrozumialam: 'Ja tak bardzo Ciebie kocham...'

 to koniec  dlaczego?  bo już nie... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 27 luty 2010

- to koniec - dlaczego? - bo już nie czuję tego co czułam, już nie wariuje, już nie stroję się godzinę przed lustrem, już nie sprawdzam co 10 minut telefonu, czy oby na pewno nie dzwoniłeś, a ja może po prostu nie usłyszałam, już nie pytam po raz kolejny sąsiadki czy cię widziała i czy widziała, jaki jesteś cudny, już nie nazywam swych miśków twoim imieniem..

 szukasz idealnego faceta? Ja szukam... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 27 luty 2010

-szukasz idealnego faceta? Ja szukam wody w proszku. Poszukamy razem?

 Dlaczego raz Wy nie możecie czegoś... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 27 luty 2010

-Dlaczego raz Wy nie możecie czegoś zrobić? Przecież dziewczyny nigdy nic nie robią i mówią ,że to chłopak ma zabiegać.. -Przestań!-przerwała mu. Przecież wiesz ,że kobiety chociaż maja bardzo miękkie serca to są wytrzymałe jak głaz..Wiesz kiedy kobiecie zaczyna na tobie zależeć,zakochiwać się w Tobie? Kiedy jest dla Ciebie miła ale pewna ,ze Cię kocha staje się wtedy Kiedy Ty,baa!Wy odchodzicie..tak właśnie to boli najbardziej a Wy nas nazywacie Wariatkami!.

Nadal jesteś smutna  prawda ?... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 27 luty 2010

Nadal jesteś smutna , prawda ? - Nie , tylko zmęczona . - Czym ? - Walką o coś bardzo pięknego . - Nie zdobyłaś tego ? - Kiedy wyciągam rękę to się oddala . Unosi wysoko , wysoko i pęka.. Jak bańka mydlana . Dotkniesz jej i puff . Znika .

Spoglądnęła w bok. Zobaczyła jak... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 27 luty 2010

Spoglądnęła w bok. Zobaczyła jak maleńki chomik uparcie biegnie w plastikowym kółku. Przebiera nóżkami nie tracąc nadziei na dotarcie do celu. Koło się kręci, kręci i kręci... A on pomimo wysiłku wciąż stoi w miejscu. W tej chwili zdała sobie sprawę, że tak właśnie wygląda jej walka o jego uczucia. Wciąż biegnie, biegnie i biegnie, a on wcale się nie przybliża. Zdecydowanym ruchem sięgnęła po telefon. "To naprawdę już koniec" wystukała tytuł swojej ulubionej piosenki i wysłała na doskonale znany jej numer. Nie czekając na odpowiedz wyłączyła telefon.

Zamknięta w bańce mydlanej... : : teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 26 luty 2010

Zamknięta w bańce mydlanej... :):)

Zapytasz kim jestem?  Odpowiem... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 25 luty 2010

Zapytasz kim jestem? - Odpowiem powierzchownie - ... po prostu Sobą Nie mam za złe rodzicom, że jestem tym, kim jestem. Dziękuję za wady i zalety - w końcu jestem tylko człowiekiem. -dziewczyną- dla mniej spostrzegawczych ^^ haha Dziewczyną z wielkimi marzeniami, które niestety realiom obce są. ... ale mimo tego z uśmiechem krocze przez świat, który uczy mnie z każdym nowo postawionym krokiem

. najlepszy chłopak na świecie?... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 25 luty 2010

. najlepszy chłopak na świecie? ten, który stanie z tobą na końcu molo i poczeka z tobą na największą falę, a później smieje się, że jesteście mokrzy. A wszystko tylko po to, żeby zobaczyć uśmiech na twojej twarzy.

 Zagramy w zgadnij KotQ co mam w... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 25 luty 2010

- Zagramy w zgadnij KotQ co mam w środku.?;);* - Toffi.! - Nieee... - Truskawke.?;> - Ciebie Gluptasie;P:****

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV