głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
twojaprzytulankax3 i gnamy do przodu i robimy to w zastraszająco szybkim tempie i mamy siebie gdzieś i traktujemy się jak powietrze nie dajemy znaku życia nie kochamy nie czujemy

twojaprzytulankax3

twojaprzytulankax3.moblo.pl
i gnamy do przodu i robimy to w zastraszająco szybkim tempie i mamy siebie gdzieś i traktujemy się jak powietrze nie dajemy znaku życia nie kochamy nie czujemy próbuj
i gnamy do przodu i robimy to w... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 23 stycznia 2014

i gnamy do przodu i robimy to w zastraszająco szybkim tempie i mamy siebie gdzieś i traktujemy się jak powietrze, nie dajemy znaku życia, nie kochamy, nie czujemy, próbujemy udawać, że nigdy nie istnieliśmy, unikamy się, ponieważ każde spojrzenie sobie w oczy, każde spojrzenie na siebie może sprawić, że obudzą się w nas uczucia, których tak bardzo nie chcemy.

Wiesz  co było dla mnie... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 23 stycznia 2014

Wiesz, co było dla mnie najtrudniejsze po rozstaniu? Najtrudniej było mi się przyzwyczaić do myśli, że już nie przyjedziesz do mnie, że już nigdy Cię nie zobaczę i nie usłyszę Twojego głosu. Nie umiałam pogodzić się z tym, że nie spotkam Cię gdzieś chociażby przypadkiem, że nie dotknę Twojego ciała, nie przytulę do swojego serca. Ta świadomość dotykała mnie tak bardzo, że wywoływała ogromny ból promieniujący do każdej komórki mojego ciała. Kiedy przychodził wieczór ja wariowałam z rozpaczy, że nie widziałam Cię kolejny dzień, że znów nie wiem co u Ciebie. Czułam się taka beznadziejna i bezsilna, bo nie mogłam nic zrobić, aby zmniejszyć swoje cierpienie. Bardzo długo uczyłam się samotności, pustych dni i bardzo długo przyzwyczajałam się do tego, że telefon już wcale nie dzwoni, a Ciebie tak po prostu przy mnie nie ma

Skąd to zmęczenie w nas każdego... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 23 stycznia 2014

Skąd to zmęczenie w nas każdego rana. Jakby każda noc była nie przespana.

Musisz uwierzyć w siebie jeśli... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 23 stycznia 2014

Musisz uwierzyć w siebie jeśli chcesz żyć tak jak sobie wymarzyłeś. Nie wystarczy marzyć. I nawet jeśli zdarzy się kryzys tej wiary w siebie, jeśli zwątpisz, to za każdym razem wracaj w tamto miejsce, w miejsce, w którym stwierdziłeś, że uda ci się, że będziesz próbował aż do skutku. Musisz być pewny siebie i tego, czego chcesz od życia. Życie ma wszystko czego pragniesz, wystarczy wyciągnąć po to ręce. I trzymać je przez chwilę w górze. Może chwilę, może kilka lat, ale uparcie je trzymać.

Po prostu weźmy co tylko chcemy i... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 22 stycznia 2014

Po prostu weźmy co tylko chcemy i przenieśmy się do miejsca nie z tej ziemi, chodź.

nigdy dla nikogo się nie zmieniaj... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 22 stycznia 2014

nigdy dla nikogo się nie zmieniaj ani nie pozwól się komuś zmienić tylko i wyłącznie dla Ciebie, bo to i tak pryśnie. pokochajcie się. pokochajcie swoje wady. nie mów, że się nie da. musisz uwierzyć, że wszystko jest możliwe. tylko trzeba tego chcieć. nie możesz widzieć tylko jego super zalet. nawet jego głupie uzależnienie, którym jest nikotyna nie będzie dla Ciebie problemem, gdy połówki waszych serc doskonale pasują do siebie.

Cholera  znowu się zakochałam  ale... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 20 stycznia 2014

Cholera, znowu się zakochałam, ale nie chciałam tego. Broniłam się przed tym jak tylko mogłam, nie chciałam znowu kochać, nie chciałam poczuć, że mi zależy. Boję się kochać, bo gdy tylko zaczyna mi zależeć wszystko się pieprzy, wszystko znika, a ja znowu zostaję z połamanym sercem. Zakochałam się w Nim. Nim się obejrzałam, a On moim życiu zajął pierwsze miejsce.

to takie dziwne. on ma dziewczynę... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 20 stycznia 2014

to takie dziwne. on ma dziewczynę, ty masz chłopaka a oboje chcielibyście mieć siebie.

Chyba nigdy nie zapomnę jak bardzo... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 20 stycznia 2014

Chyba nigdy nie zapomnę jak bardzo bolało kiedy podczas jednej z kłótni powiedział mi, że mam iść i znaleźć sobie innego faceta, który będzie lepiej o mnie dbał i jeszcze bardziej starał się niż on. Nie zapomnę jak źle się czułam kiedy po długiej rozłące wybrał kolegów i imprezę zamiast mnie. Nie wymarzę z pamięci tego jak ranił mnie swoim zachowaniem kiedy między nami robiło się coraz gorzej. Nie potrafię zapomnieć jak napisał mi, że potrzebuje spokoju oraz odizolowania i mam się z nim nie kontaktować. Nie zapomnę tego wszystkiego, bo każda z tych chwil sprawiała, że pękało mi serce, ale wiesz, mimo to kochałam go i chciałam o niego walczyć, bo nie wyobrażałam sobie bez niego życia. Chciałam być przy nim i próbować go zmienić. Zależało mi na tym aby wreszcie zrozumiał, że jest najważniejszy i nie potrzebuję nikogo innego. Ja każdego dnia starałam się aby uwierzył w siebie i w to, że ktoś może go naprawdę pokochać, bo wszystko wskazywało na to, że zwątpił w samego siebie.

Nikt nie ma takiego uśmiechu jak On.... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 17 stycznia 2014

Nikt nie ma takiego uśmiechu jak On. Nikt nie ma nawet podobnej barwy oczu. Nikt nie patrzy jak On. W nikim nie widziałam lepszej osoby. Nikogo nie chciałam bardziej niż Jego. Nikt tak bardzo mnie nie zachwycał. O nikim tak często nie myślę jak o Nim. I z nikim tak bardzo nie chciałabym być jak z Nim. Do nikogo nie mam takiej słabości jak do Niego. I wiem też że ma słabość do mnie. Nikomu tak nie ufałam jak Jemu. I nikt nigdy nie pociągał mnie tak jak On. On, On, On-zawsze na pierwszym miejscu

 Przyjaźń  to nie słowo ani... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 17 stycznia 2014

"Przyjaźń" to nie słowo ani relacja. To cicha obietnica, która mówi: byłam, jestem i będę przy Tobie w każdej chwili, w której będziesz mnie potrzebować.

I mogę mieć jeszcze piętnastu... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 17 stycznia 2014

I mogę mieć jeszcze piętnastu innych facetów ale i tak nigdy nie zapomnę tego pierwszego. Nigdy, nawet na chwilę nie przestane Go kochać.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV