głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
twojaprzytulankax3 Można sobie wmówić że bezpieczniej kochać osobę która tak naprawdę nigdy nie odwzajemni miłości bo nie sposób stracić kogoś kogo nigdy nie miało się na wyłączno

twojaprzytulankax3

twojaprzytulankax3.moblo.pl
Można sobie wmówić że bezpieczniej kochać osobę która tak naprawdę nigdy nie odwzajemni miłości bo nie sposób stracić kogoś kogo nigdy nie miało się na wyłączność.
Można sobie wmówić  że... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 28 stycznia 2014

Można sobie wmówić, że bezpieczniej kochać osobę, która tak naprawdę nigdy nie odwzajemni miłości, bo nie sposób stracić kogoś, kogo nigdy nie miało się na wyłączność.

Miłość nie jest przereklamowana.... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 28 stycznia 2014

Miłość nie jest przereklamowana. Właśnie dlatego ludzie traktują ją tak cynicznie… naprawdę warto o nią walczyć, być odważnym dla niej, wszystko dla niej zaryzykować. Problem polega na tym, że jeśli niczego nie zaryzykujesz, to ryzykujesz jeszcze więcej.

Chcę do jednego miejsca na ziemi... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 28 stycznia 2014

Chcę do jednego miejsca na ziemi Gdzie problemy przestają mieć znaczenie Do objęć, które akceptują me słabości Do nich pragnę, tylko do mej miłości

Dużym problemem większości ludzi... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 26 stycznia 2014

Dużym problemem większości ludzi jest to, że nie potrafią znaleźć szczęścia w teraźniejszości, tylko rozpamiętują przeszłość, która wydaje im się idealna.

Tak naprawdę  czyjeś zaufanie... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 25 stycznia 2014

Tak naprawdę ,czyjeś zaufanie można zdobyć tylko raz. Jeśli je miałeś i straciłeś to już go nie odzyskasz. Możesz zdobyć przebaczenie, ale i tak już nie będzie tak jak dawniej. Człowiek jest w stanie wybaczyć ale nie jest w stanie wszystkiego zapomnieć.
Autor cytatu: samotnacisza

wiesz  to jest rodzina. rodzina  z... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 25 stycznia 2014

wiesz, to jest rodzina. rodzina, z którą nie łączą mnie żadne więzy krwi, ale łączy dusza i serce. to tacy ludzie, za których nadstawię karku i zabiję za nich. nie dbam o to, co o nich sądzisz, ale jeśli powiesz choć słowo o nich, to nie podaruję. nie oceniaj ludzi po czynach czy przeszłości albo błędach, ale po tym co mają w sobie. nie masz pojęcia ile dla mnie zrobili i jak bardzo pomogli. nie jesteś kimś lepszym od nich i nie masz prawa się uważać za takiego.. bo w porównaniu z nimi, ty jesteś tylko marną karykaturą człowieka. dla ciebie mogą być najgorsi, ale ja wiem, że lepszych nie ma. i wara od nich! bo pożałujesz!

Może powinnam w to wreszcie... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 25 stycznia 2014

Może powinnam w to wreszcie uwierzyć i dać temu wszystkiemu szansę? Uśmiechać się więcej i poczuć choć minimum motylków w brzuchu? Cholera, może powinnam oddać się losu i patrzeć, jak to wszystko będzie się dalej toczyło? Nie będę protestować, będę czekała, obserwowała czy to znów nie kolejna ściema losu, nie będę Cię unikać lecz będę sobą, będę miała swoje humorki i będę zazdrosna. Może wszystko się ułoży.

Tak perfekcyjnie sprawiasz  że cała... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 24 stycznia 2014

Tak perfekcyjnie sprawiasz, że cała wizja rzeczywistości jaką ułożę sobie w głowie, tak po prostu wyparowuje. I co najśmieszniejsze, wcale nie potrzeba wiele, wystarczy kilka Twoich słów, a ja znów nie wiem co jest co. Jesteś mistrzem w mieszaniu mi w głowie, w dawaniu niepewności i sprawianiu, że znów jestem tak mocno pogubiona w ogarniającym mnie świecie. Gratuluję.

Ostra impreza. Opary alkoholu   dym... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 24 stycznia 2014

Ostra impreza. Opary alkoholu , dym nikotyny i ona. Wyzywająco ubrana z kusząco rozmazaną czerwoną szminką. Kołysała biodrami wylewając resztki wódki z butelki. Uwodzicielska i pewna siebie. Wystarczyło jednak na chwilę się zatrzymać aby dostrzec w jej brązowych oczach smutną, zranioną i zmęczoną życiem dziewczynę która pogubiła się we własnym świecie...
Autor cytatu: samotnacisza

Uwielbiam sposób w jaki na mnie... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 23 stycznia 2014

Uwielbiam sposób w jaki na mnie patrzysz. I Twój uśmiech, który mówi więcej niż jakiekolwiek słowa. Uwielbiam Twoje dłonie, które choć nie dotykają mnie często, wydają się być tak bardzo potrzebne. Uwielbiam Twoje włosy, nieidealne, nieułożone, ale na swój sposób perfekcyjne. Uwielbiam Twoje usta, które nigdy nie dotknęły moich, choć tak bardzo na to czekam. Uwielbiam Twoje poczucie humoru, sposób w jaki do mnie mówisz i fakt, iż jesteś dżentelmenem. Uwielbiam Cię. Całego. Z każdą niedoskonałością. Z każdym "ale". Z każdym niedopracowaniem. Z każdym efektem ubocznym. Chcę Cię. Takiego jakim jesteś. Tu i teraz. Bez doskonalenia się. Bez poprawek. Bez jakichkolwiek słów.

Jestem szczęśliwa. Cokolwiek... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 23 stycznia 2014

Jestem szczęśliwa. Cokolwiek przyniosą kolejne dni i miesiące, wiem, że warto. Nawet jeśli wszystko po raz kolejny okaże się czymś zupełnie innym, niż mogłoby się wydawać, nawet jeśli skończy się to płaczem, żałować nie będę.

I ślubuję Ci robienie herbaty z... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 23 stycznia 2014

I ślubuję Ci robienie herbaty z miodem i cytryną na przeziębienie, pieczenie ulubionego ciasta w niedzielę i podawanie wody na kaca, do końca życia.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV