głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
twojaprzytulankax3 Wiesz jak to jest kiedy tracisz oddech bo patrzysz na niego a z jego zachowania wnioskujesz że jemu już nie zależy? Ostatnie wiadomości na gadu gadu ostatnie wi

twojaprzytulankax3

twojaprzytulankax3.moblo.pl
Wiesz jak to jest kiedy tracisz oddech bo patrzysz na niego a z jego zachowania wnioskujesz że jemu już nie zależy?
Wiesz  jak to jest  kiedy tracisz... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 30 listopada 2010

Wiesz, jak to jest, kiedy tracisz oddech, bo patrzysz na niego, a z jego zachowania wnioskujesz, że jemu już nie zależy?

Ostatnie wiadomości na gadu gadu... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 30 listopada 2010

Ostatnie wiadomości na gadu-gadu, ostatnie wiadomości w skrzynce odbiorczej, ostatnie wiadomości na naszej-klasie, ostatnie wiadomości na poczcie i ostatnie wiadomości wypowiedziane z twoich ust do mnie i z moich do Ciebie. Po prostu, usuwam Cię z mojego życia. Zadowolony?

Jeżeli już Ci zobojętniał... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 30 listopada 2010

Jeżeli już Ci zobojętniał dźwięk przychodzącej wiadomości sms to znaczy iż straciłaś nadzieję, że on kiedykolwiek napisze.

Nikt nigdy nie pachniał tak jak on.... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 30 listopada 2010

Nikt nigdy nie pachniał tak jak on. Nikt mu nigdy nie dorówna pod tym względem.

Rób z moją niezależnością  co... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 30 listopada 2010

Rób z moją niezależnością, co tylko chcesz. Zniszcz ją, napraw, znowu zniszcz. Cokolwiek. Po prostu pozwól mi poczuć się częścią Ciebie. Twoją własnością.

I po co próbujesz ocierać moją... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 30 listopada 2010

I po co próbujesz ocierać moją łzę, przecież dobrze wiesz że znowu spowodujesz by pojawiła się od nowa

Lubię śnieg. Jego prószki... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 28 listopada 2010

Lubię śnieg. Jego prószki zbierające się na moich gęstych włosach, które zamieniają się w krople zwykłej wody, kiedy wkraczam do ciepłego domu. Lubię szczere rozmowy na tle zaśnieżonych gór. Czasami lubię zgarnąć garść śniegu dłoniami ukrytymi w grubych, wełnianych rękawiczkach, a potem dmuchnąć tak, że niektóre prószki lecą w stronę mojej twarzy. Lubię zimę i jej lodowatą temperaturę. Tak, wtedy wcale nie czuć tego cholernego cierpienia i rozrywającego się na pół serca. Kocham czuć tylko zimno na ciele, nic więcej.

Wielu facetów mi się podoba .... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 27 listopada 2010

Wielu facetów mi się podoba . Kilkunasty mnie kręci . Na widok niewielu zapiera dech w piersiach . W paru podoba mi się och niezwykła osobowość , a w kilku innych zabójcze spojrzenie . Jednak kochać mogę tylko jednego , i nie wiadomo czemu ale padło na ciebie

Uwielbiam się z Tobą droczyć.... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 27 listopada 2010

Uwielbiam się z Tobą droczyć. Kocham kiedy udajesz obrażonego, a ja na wszystkie sposoby próbuję Cię rozbawić. Wielbię tą Twoją powagę, którą w takich chwilach ledwo utrzymujesz na twarzy

Marzę o cofnięciu czasu.... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 27 listopada 2010

Marzę o cofnięciu czasu. Chciałabym wrócić na pewne rozstaje dróg w swoim życiu, jeszcze raz przeczytać uważnie napisy na drogowskazach i pójść w innym kierunku.

A kiedy ona cię kochać przestanie... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 27 listopada 2010

A kiedy ona cię kochać przestanie, zobaczysz noc w środku dnia, czarne niebo zamiast gwiazd, zobaczysz wszystko to samo, co ja.♥

Kochasz go nadal prawda?   Skąd Ci... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 27 listopada 2010

Kochasz go nadal prawda? - Skąd Ci to przyszło do głowy?! - Widzę, wciąż gdy słyszysz jego imię błyszcza Ci się oczy Uśmiechasz się tak specyficznie i nabierasz rumieńców. - To wspomnienia. Ale tak kocham go. - To mu to powiedz! - żeby miał mnie za idiotkę? i jeszcze miał satysfakcje ze wygrał?o nie. - to chcesz żeby tak odszedł? być może na zawsze? z inna?! - jeśli to da mu szczęście to tak. - aj niech żałuje , ze tego nie słyszy , idiota nie wie co stracił.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV