głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
twojaprzytulankax3 hej morsie zrob mi lemoniade z marchewki! posadź w ogrodku dziewo jajeczne ! D Nie lubię już tańczyć na stole kiedy Ciebie na ma nie ma mnie kto złapać. Wróć ju

twojaprzytulankax3

twojaprzytulankax3.moblo.pl
hej morsie zrob mi lemoniade z marchewki! posadź w ogrodku dziewo jajeczne ! D
hej morsie zrob mi lemoniade z... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 2 grudnia 2010

hej morsie zrob mi lemoniade z marchewki! posadź w ogrodku dziewo jajeczne ! ;D

Nie lubię już tańczyć na stole... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 1 grudnia 2010

Nie lubię już tańczyć na stole kiedy Ciebie na ma, nie ma mnie kto złapać. Wróć już, schowaj mnie w swoich dużych dłoniach, przywróć właściwy rytm mojej krwi. Wróć.

Musisz wiedzieć  że ja nie jestem... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 1 grudnia 2010

Musisz wiedzieć, że ja nie jestem tą, która cierpliwie czeka na Twój telefon. jestem tą, która denerwuje się okropnie, kiedy nie odzywasz się cały dzień. tą, która zawsze pisze najczarniejsze scenariusze. tą, która każde Twoje słowo tłumaczy sobie na milion różnych sposobów. tą, która każdą sytuację dokładnie zapamiętuje i przechowuje w sercu już na zawsze. a wszystko to dlatego, że tak cholernie mi na Tobie zależy. i strasznie przeraża mnie myśl, że kiedykolwiek mogłabym Cię stracić.

Stała tak roztrzęsiona na środku... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 1 grudnia 2010

Stała tak roztrzęsiona na środku ulicy, ręce całe drżały bo straciły już Jego ciepło a oczy wylewały jej cały dotychczas poukładany i szczęśliwy świat.

Że miłość odczuwa się... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 1 grudnia 2010

Że miłość odczuwa się najbardziej. Że dalej tak mi na tobie zależy. Coś we mnie kocha coś w Tobie.

Wybaczam Ci brak parasola podczas... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 1 grudnia 2010

Wybaczam Ci brak parasola podczas oberwania chmury. Wybaczam Ci całonocne chrapanie przy moim uchu i nieposłodzoną herbatę przy śniadaniu. Wybaczam, bo jesteś. Nie muszę się już bać całonocnych napadów dogłębnie odczuwalnej samotności i histerycznych szlochów pod prysznicem. Fakt, że trzymasz mnie za rękę, wynagradza mi wszystko.

Patrzysz na mnie tym swoim obojętnym... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 1 grudnia 2010

Patrzysz na mnie tym swoim obojętnym wzrokiem ale ja wiem że kryje się za nim całkiem coś innego. Znam to. Czuję.

Kochałam go za to  za co inni go... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 1 grudnia 2010

Kochałam go za to, za co inni go nienawidzili. To ja tolerowałam jego widzi mi się, akceptowałam kretyńskie pomysły. Nie potrafił tego docenić.

Kocham Cię tak O ! Po prostu  nie... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 1 grudnia 2010

Kocham Cię tak O ! Po prostu, nie mogę tego zdefiniować, bo wiem, że kocham zawsze i wszędzie, po mimo wszystko i na przekór wszystkim i wszystkiemu, po prostu Kocham !!

Nie obchodziło jej  co inni o niej... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 1 grudnia 2010

Nie obchodziło jej, co inni o niej myślą. Nauczyła się żyć po swojemu. W końcu doceniła życie. Odeszła z wiatrem, bo go pokochała. Sama też była szalona . ♥

Ktoś powiedział  że mój cel... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 1 grudnia 2010

Ktoś powiedział, że mój cel życia jest próżny. Żyję dla sukienek Gucciego. Żyję dla Cosmopolitanów. Żyję dla tych kilku zer na koncie. Żyję dla przystojnych chłopców i ich Lexusów. Żyję dla nocy, których nie pamiętam, z ludźmi, których nigdy nie zapomnę. Żyję dla samej chęci życia i brania z niego jak najwięcej. Żyję na złość tym wszystkim zawistnym sukom, których marzeniem jest bym zniknęła. Żyję dla manicure , pedicure , make-up'u i stylu. Żyję, dlatego, że kocham to życie, które jest dla mnie najlepszym prefektem. Żyję też dla tego co się jeszcze nie wydarzyło i tego co mnie czeka... I jeżeli to czyni moje życie próżnym... To chcę aby właśnie takim było.

ale chcecie być razem bo inaczej to... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 1 grudnia 2010

ale chcecie być razem bo inaczej to bez sens, nawet gdy oboje podcinacie sobie krtań wzajemnie, uczucie klęski razem, jest milion razy silniejsze, czekacie kiedy tylko, złapiecie się za swoje ręce, dajecie upust emocją by nie czekać na siebie więcej, nawet gdy życie odbiera wam resztki wiary by marzyć,

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV