głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
twojaprzytulankax3 Już nie wierzę w mikołaja w miłość w przyjaźń w wódkę która pomaga zapomnieć o wszystkim. Wierze tylko w siebie bo wiem że sama siebie nie zranię. Wiem że nie b

twojaprzytulankax3

twojaprzytulankax3.moblo.pl
Już nie wierzę w mikołaja w miłość w przyjaźń w wódkę która pomaga zapomnieć o wszystkim. Wierze tylko w siebie bo wiem że sama siebie nie zranię. Wiem że nie będę ci
Już nie wierzę w mikołaja  w... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 3 grudnia 2010

Już nie wierzę w mikołaja, w miłość, w przyjaźń, w wódkę która pomaga zapomnieć o wszystkim. Wierze tylko w siebie, bo wiem że sama siebie nie zranię. Wiem że nie będę cierpiała. Od dzisiaj, żyję dla siebie

  Myślę o Tobie...      Nie kłam.... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 3 grudnia 2010

- Myślę o Tobie... - Nie kłam. - No naprawdę... - Nie rób ze mnie idiotki, przecież obydwoje dobrze wiemy że nie potrafisz myśleć.

I chociaż bardzo chciałabym mieć... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 3 grudnia 2010

I chociaż bardzo chciałabym mieć chłopaka, budzć się z nim rano w potarganych włosach, nosić jego bluzy i smarować mu bułki na śniadanie, wiem, że nie podołałabym temu. Wiem, że przebywając z nim sam na sam dłużej niż tydzień, stwierdziłabym, że nie jest takim, jakiego bym go chciała. To boli, kiedy uświadamiam sobie swój egoizm i wyobrażam sobie siebie, za 70 lat: siedzącą na fotelu w domu starców, robiącą na drutach, samotną..

  kkkoooccchhhaaammmccciiięęę...... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 2 grudnia 2010

- kkkoooccchhhaaammmccciiięęę... - Co ? - Nie nic, klawiaturę czyszczę.

Była dyskoteka .. ona tańczyła... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 2 grudnia 2010

Była dyskoteka .. ona tańczyła beztrosko , nie patrząc na innych .. muzyka ją pochłonęła .. w pewnej chwili ktoś ją zaczepił z tyłu .. odwróciła się . to był On . w którym kochała się od roku a ten nawet nie patrzył w jej stronę .. właśnie on .. kiedy zapomniała o tym dupku .. w chwili gdy się odwróciła aby sprawdzić czego od niej chcą , pocałował ją On tak namiętnie ... ona pomimo całego roku starań spojrzała mu w oczy , uśmiechnęła się i słodko powiedziała : spierdalaj. wróciła do tańca a on i jego koledzy zszokowani jej reakcją stali jak wryci pod ścianą do końca imprezy i patrzyli się na jej kocie ruchy ..

Spotykacie się. Gadacie o wszystkim.... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 2 grudnia 2010

Spotykacie się. Gadacie o wszystkim. Stawia Ci tymbarka. Lubi bawić się Twoimi włosami. Coraz częściej przyłapujesz się na patrzeniu w Jego nieskazitelnie piwne tęczówki. Kiedy ktoś pyta co Was łączy, zarówno Ty, jak i On, odpowiadacie, że jesteście kumplami. Może nawet przyjaciółmi. Jest miło, dopóki nie uświadomisz sobie jednego. Wpadłaś. Pokochałaś Go

Wiesz  to nie chodzi o to  że tak to... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 2 grudnia 2010

Wiesz, to nie chodzi o to, że tak to wszystko się skończyło. Jedyne co mnie boli to sposób w jaki mnie potraktowałeś. Ćwiczyłeś bez końca moją cierpliwość i granice mojej wytrzymałości. Doprowadzałeś mnie do obłędu. Bawiłeś się moimi uczuciami, ot tak, dla zabawy. Najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że ja wciąż wierzyłam, że w głębi duszy nadal mnie kochasz, a te wszystkie świństwa to tylko taki żarcik, wiesz, taki mało śmieszny, ale jednak żart. Naiwne. Nie dopuszczałam do siebie myśli, że z mojego ideału zmieniłeś się w kogoś zupełnie innego. Robiłeś ze mną co chciałeś. Żałuję, że dopuściłam do tego, że miałeś nade mną pełną kontrolę, jeden Twój uśmiech doprowadzał mnie do euforii, jedno zdanie do łez. Najbardziej żałuję tego, że z mojego najbliższego przyjaciela stałeś mi się zupełnie obcy. To boli, cholernie boli, ale z perspektywy czasu zdałam sobie sprawę, że po prostu nie jesteś mnie wart, gdyż żadna dziewczyna na świecie nie zasłużyła sobie na takie traktowanie.

hej morsie zrob mi lemoniade z... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 2 grudnia 2010

hej morsie zrob mi lemoniade z marchewki! posadź w ogrodku dziewo jajeczne ! ;D

Nie lubię już tańczyć na stole... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 1 grudnia 2010

Nie lubię już tańczyć na stole kiedy Ciebie na ma, nie ma mnie kto złapać. Wróć już, schowaj mnie w swoich dużych dłoniach, przywróć właściwy rytm mojej krwi. Wróć.

Musisz wiedzieć  że ja nie jestem... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 1 grudnia 2010

Musisz wiedzieć, że ja nie jestem tą, która cierpliwie czeka na Twój telefon. jestem tą, która denerwuje się okropnie, kiedy nie odzywasz się cały dzień. tą, która zawsze pisze najczarniejsze scenariusze. tą, która każde Twoje słowo tłumaczy sobie na milion różnych sposobów. tą, która każdą sytuację dokładnie zapamiętuje i przechowuje w sercu już na zawsze. a wszystko to dlatego, że tak cholernie mi na Tobie zależy. i strasznie przeraża mnie myśl, że kiedykolwiek mogłabym Cię stracić.

Stała tak roztrzęsiona na środku... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 1 grudnia 2010

Stała tak roztrzęsiona na środku ulicy, ręce całe drżały bo straciły już Jego ciepło a oczy wylewały jej cały dotychczas poukładany i szczęśliwy świat.

Że miłość odczuwa się... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 1 grudnia 2010

Że miłość odczuwa się najbardziej. Że dalej tak mi na tobie zależy. Coś we mnie kocha coś w Tobie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV