głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
twojaprzytulankax3 Dlaczego nie chcesz choć spróbować mnie pokochać...? Kocham już mojego psa kota chomika wiewiórkę i papugę sąsiadów. Na frajera zabrakło mi już miejsca. Obiecu

twojaprzytulankax3

twojaprzytulankax3.moblo.pl
Dlaczego nie chcesz choć spróbować mnie pokochać...? Kocham już mojego psa kota chomika wiewiórkę i papugę sąsiadów. Na frajera zabrakło mi już miejsca.
 Dlaczego nie chcesz choć... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 17 stycznia 2011

-Dlaczego nie chcesz choć spróbować mnie pokochać...? -Kocham już mojego psa, kota, chomika, wiewiórkę i papugę sąsiadów. Na frajera zabrakło mi już miejsca.

Obiecuję  że będę trzymać Twoją... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 17 stycznia 2011

Obiecuję, że będę trzymać Twoją rękę, jak trzymała ją mama, kiedy pierwszy raz szedłeś do szkoły i jak trzymał ją tata, kiedy uczył Cię jazdy na rolkach. Obiecuję, że będę czuwać przy Tobie, jak czuwała babcia, kiedy w nocy miałeś gorączkę i jak czuwał dziadek, gdy zasypiałeś mu na kolanach, podczas powrotu z wakacji do domu.

Nie ma na swiecie nic piekniejszego... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 17 stycznia 2011

Nie ma na swiecie nic piekniejszego od trzymania glowy na nagim torsie ukochanego mężczyzny . Nie ma nic wspanialszego od sluchania jego serca, którego bije w rytm slowa "Kocham".

dziś zaskoczę cie wielkim ' mam... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 17 stycznia 2011

dziś zaskoczę cie wielkim ' mam Cię w dupie' .

Tego kwiatu jest pół światu  a 3 4... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 17 stycznia 2011

Tego kwiatu jest pół światu, a 3/4 chuja warte. haha ; D

w dzień gorącego lata znalazłem... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 17 stycznia 2011

w dzień gorącego lata znalazłem nas na szlaku gwiazd. ;*

Weszła na siłownię. Akurat... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 17 stycznia 2011

Weszła na siłownię. Akurat podciągał się na drążku. Dojrzała pracę jego mięśni i rąk. Skończył. Stał tyłem i wycierał twarz ręcznikiem. Podeszła bliżej i pocałowała go delikatnie w plecy. Wystraszył się i po chwili uśmiechnął. 'Cześć,Kochanie. Miałaś być wieczorem.' Objął ją w pasie. 'Chciałam tylko zajrzeć, co robisz i sobie pójść, ale sam wiesz, jak reaguję na Twój widok.' Zaśmiał się głośno. 'Pociągam Cię?' Przygryzła wargę i spuściła głowę. 'Hahah, buraku mój.' Odwróciła się na pięcie. 'Gdzie idziesz?' Zawołał wciąż się śmiejąc. 'Byle dalej od Ciebie.' Spojrzała naburmuszona. 'I skończ się wreszcie nabijać! Nie moja wina, że...że wywołujesz u mnie takie reakcje!' Podbiegł do niej i złapał za nadgarstki. 'Też Cię kocham.' Szepnął i ujął jej twarz w dłonie, by ją pocałować. 'Nie! Poczekaj do wieczora.' Powiedziała słodko i wyszła z pomieszczenia. Złapał się za głowę i wywrócił oczami. 'Kocham ją, no normalnie ją kocham!'

Kłócili się  było ich słychać w... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 17 stycznia 2011

Kłócili się, było ich słychać w całym bloku. Nie byli parą. Uderzyła go w ramię, tak mocno, że aż się cofnął, ale odzyskał równowagę i podszedł bliżej niej. Cholerne 1,80 cm krzyczało coś do niej powodując, że wściekłość wciąż rosła. Odwróciła się łapiąc za włosy 'Czy Ty w ogóle siebie słyszysz?! Nawet nie jesteśmy parą, a robisz mi afery o jakiegoś gościa ze szkoły! Ogarnij się w końcu!' Zabrakło jej tchu. Wyprostował się,ścisnął dłonie w pięści i czekał. 'I co? Mam Cię może jeszcze przeprosić?!' Podparła się pod boki. Widziała jego żyły na szyi,słyszała, jak głośno oddycha,a jego oczy zdawały się mówić, że ma ochotę coś rozjebać. Jednak on odwrócił się na pięcie i skierował ku drzwiom pokoju. Był już w kuchni, kiedy krzyknęła najgłośniej, jak mogła "Kocham Cię! No kocham Cię, do jasnej cholery!' Wrócił się. Spojrzała na niego przepraszającymi oczyma. 'Kocham, no.' Szepnęła bardziej do siebie. Podszedł do niej i z całej siły przytulił do piersi.

Rozkosznie było wlegiwać się... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 17 stycznia 2011

Rozkosznie było wlegiwać się rankiem w ciepłej pościeli i nigdzie się nie śpieszyć.. Pozwolić sercu bić spokojnie, a oczom śmiać się, bez powodu, ot tak..

gdzie się podziali chłopcy dla... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 17 stycznia 2011

gdzie się podziali chłopcy dla których ważniejsze było spotkanie z dziewczyną, niż przejście do następnego levelu w jakieś durnej grze, którzy woleli spacer z ukochaną po parku niż picie piwa z kumplem, którzy mówili, że kochają prosto w oczy, a nie za pośrednictwem komunikatora gadu gadu.

Winię Disney'a za moje wysokie... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 17 stycznia 2011

Winię Disney'a za moje wysokie oczekiwania względem mężczyzn. Umieram ze strachu, kiedy przejeżdżający samochód zwalnia obok mnie. Przewracam poduszkę na Zimną Stronę. Nie dzwonię pierwsza. Nienawidzę matematyki. Tworzę w swojej głowie scenariusze dotyczące tego, co by było, gdybym... Jestem uzależniona od herbaty i słodyczy. Uważam, że faceci mają o wiele łatwiej od kobiet i uwielbiam siedzieć na kanapie w szlafroku i nic nie robić. Stoję przed szafą pełną ciuchów i nie widzę nic, w co mogłabym się ubrać. Uwielbiam czytać książki i często słucham jednej piosenki tysiąc razy - aż ją znienawidzę. Śpiewam pod prysznicem. Chciałabym, żeby we wzniosłych ( i nie tylko) momentach mojego życia pojawiała się muzyka - jak w filmach. Kręci mnie parapsychologia. Śpię ze pluszowym misiem . Jestem nieuleczalna.

jesteś jedno miejsce wyżej od... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 17 stycznia 2011

jesteś jedno miejsce wyżej od nutelli na mojej liście słodkości

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV