głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
twojaprzytulankax3 Ty nawet nie wyobrażasz sobie tego do jakiego stanu mnie doprowadzasz! Moje serce przez Ciebie chce wybuchnąć moje kolana przez Ciebie same się uginają moje myś

twojaprzytulankax3

twojaprzytulankax3.moblo.pl
Ty nawet nie wyobrażasz sobie tego do jakiego stanu mnie doprowadzasz! Moje serce przez Ciebie chce wybuchnąć moje kolana przez Ciebie same się uginają moje myśli są pe
Ty nawet nie wyobrażasz sobie tego... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 19 stycznia 2011

Ty nawet nie wyobrażasz sobie tego do jakiego stanu mnie doprowadzasz! Moje serce przez Ciebie chce wybuchnąć, moje kolana przez Ciebie same się uginają, moje myśli są pełne Ciebie. Moje usta pragną Cię całować, moje oczy pragną na Ciebie patrzeć, moje uszy pragną Ciebie słuchać. A Ty? Udajesz, że mnie nie znasz.

Niedojrzała miłość mówi:  Kocham... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 19 stycznia 2011

Niedojrzała miłość mówi: "Kocham cię, ponieważ cię potrzebuję". Dojrzała miłość mówi: "potrzebuję cię, ponieważ cię kocham".

czasami musimy przestać analizować... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 19 stycznia 2011

czasami musimy przestać analizować przeszłość, przestać planować przyszłość, przestać zastanawiać się co tak naprawdę czujemy, przestać decydować rozumem co chce czuć serce. czasem musimy po prostu powiedzieć sobie 'niech się dzieje co chce' i iść dalej.

Masz chłopaka? Nie szukam. Nie... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 19 stycznia 2011

Masz chłopaka? Nie szukam. Nie chcę. Nie potrzebuję. Pewnie w tym momencie nasuwa ci się pytanie 'dlaczego?'. Ponieważ nie preferuje miłości na sile. Dziwne jest dla mnie posiadanie chłopaka tylko, dlatego żeby był. W miłości nie uwzględniam kompromisów. Wspólnym byciu razem owszem. Czemu taka jestem? Dojrzałam.

może jestem niepoprawna. szurnięta... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 19 stycznia 2011

może jestem niepoprawna. szurnięta bądź detalicznie odchylam się od pozostałych dziewczyn. ale nie marzę o wieczornych spacerach po plaży. o moczeniu swoich stóp w złotym piasku i patrząc na rozbijające się o brzeg spienione fale, wyznawanie sobie miłości. marzę realnie. pragnę porannej kawy w pośpiechu. krótkich i treściwych sms'ach od czasu do czasu. i pocałunkach. nie pod rozgwieżdżonym niebem w czasie deszczu. wystarczyły by mi te na szkolnym korytarzu podczas przerwy.

5 przykazań miłośći :  1. Pisz... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 17 stycznia 2011

5 przykazań miłośći : 1. Pisz 2. Dzwoń 3. Kochaj 4. Tęsknij 5. Nie zdradzaj . Kapujesz ?

Zaproszę Cię do domu puszczę... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 17 stycznia 2011

Zaproszę Cię do domu,puszczę romantyczną piosenkę i będę udawała że wszystko jest idealne.

pragnienie jego stałej obecności... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 17 stycznia 2011

pragnienie jego stałej obecności , nieustanne myślenie o nim , gdy go nie było , niepokój i nerwowość , gdy miała go za chwilę zobaczyć , tęsknota , gdy jeszcze był przy niej , ale wiedziała , że za kilka minut go nie będzie (...)

jeżeli naprawdę Ci na niej zależy... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 17 stycznia 2011

jeżeli naprawdę Ci na niej zależy, okazuj to na każdym kroku. Kiedy zobaczysz, że jest smutna, pocałuj ją lekko w usta, wiesz że to lubi. Kiedy idziecie razem, łap ją za rękę jak najmocniej tak, by miała pewność, że nigdy jej nie puścisz. Kiedy chce być sama - nie pozwól jej na to, zazwyczaj robi głupoty, z resztą tak naprawdę ona nie lubi być sama. Pieść jej dłonie, jeździj po jej rękach opuszkami paców - przeszywa ją wtedy przyjemny dreszcz. Kiedy mówisz jej, że ją kochasz patrz jej w oczy, tylko wtedy będzie wiedziała, że mówisz prawdę. Mów jej co Cię w niej denerwuje, a co w niej uwielbiasz. Nie rań jej, ona już wiele razy cierpiała, to w tobie znalazła idealnego chłopaka, nie chce Cię stracić.

  Życie lubi płatać figle.... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 17 stycznia 2011

- Życie lubi płatać figle. - Taak. Dlatego się poznaliśmy. I się zakochaliśmy

Na pytanie jaka jestem  zawsze... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 17 stycznia 2011

Na pytanie jaka jestem, zawsze odpowiadam 'To zależy czyich plotek słuchasz'.

  Która godzina?    Szczęśliwi... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 17 stycznia 2011

- Która godzina? - Szczęśliwi czasu nie liczą. - A jesteś szczęśliwa? - Jest osiem po jedenastej.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV