głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
twojaprzytulankax3 nie jest źle' może i nie jest ale szczęście chyba tak nie wygląda co? A teraz cierpię i płacę za swą miłość We mnie jest złość której nigdy nie było. Te wszystk

twojaprzytulankax3

twojaprzytulankax3.moblo.pl
nie jest źle' może i nie jest ale szczęście chyba tak nie wygląda co?
nie jest źle'   może i nie jest... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 25 stycznia 2011

nie jest źle' - może i nie jest, ale szczęście chyba tak nie wygląda, co?

A teraz cierpię i płacę za swą... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 25 stycznia 2011

A teraz cierpię i płacę za swą miłość, We mnie jest złość, której nigdy nie było. Te wszystkie puste słowa, te zapewnienia. Zniknąłeś z mego życia, w moim sercu Ciebie nie ma. Noce bezsenne to już jest standard. Brak mi oddechu i zapachu Twego ciała. Dałabym wiele żeby cofnąć czas, Wtedy na pewno nie było by nas.

  Co byś zrobiła  gdybyś przez... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 25 stycznia 2011

- Co byś zrobiła, gdybyś przez jeden dzień miała być facetem ? - Pokazałabym innym facetom, jak to jest być prawdziwym mężczyzną.

'co Ty z sobą robisz  dziewczyno?'... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 25 stycznia 2011

'co Ty z sobą robisz, dziewczyno?' krzyknął. 'nie twoja sprawa' rzuciłam i pociągnęłam kolejny łyk Finlandii. 'spójrz jak wyglądasz, mała, co jest?' zapytał i położył mi dłoń na ramieniu. szybko ją zrzuciłam i warknęłam 'co jest? ty się jeszcze kurwa pytasz co jest?' zaśmiałam się szyderczo. 'wiesz co? wypierdalaj do tego swojego blond szczęścia bo ja nie mam ochoty patrzeć na twoją mordę' wrzasnęłam. nie zrobił nic więcej tamtego wieczoru. poprostu siedzieliśmy w milczeniu, którą co chwilę przerywał mój głośny płacz. z zaszklonymi oczyma przypatrywał się ruchom moich dłoni sięgających co chwilę po malboro lub wódkę. dobrze wiedział że wystarczyło tylko jedno jego 'przestań' a ja bym posłuchała. jednak nie zrobił tego. pamiętam tylko że w pewnej chwili wziął mnie na ręce, a ja nie miałam siły nawet na najmniejsze protesty. rano obudziłam się w swoim łóżku. po nim nie było ani śladu.

Ty nawet nie wyobrażasz sobie tego... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 25 stycznia 2011

Ty nawet nie wyobrażasz sobie tego do jakiego stanu mnie doprowadzasz! Moje serce przez Ciebie chce wybuchnąć, moje kolana przez Ciebie same się uginają, moje myśli są pełne Ciebie. Moje usta pragną Cię całować, moje oczy pragną na Ciebie patrzeć, moje uszy pragną Ciebie słuchać. A Ty? Udajesz, że mnie nie znasz.

Jeśli kobieta jest w trakcie okresu... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 24 stycznia 2011

Jeśli kobieta jest w trakcie okresu, przed lub po, może zachowywać się jak tylko zechce, bez względu na logikę lub normy społeczne.

Wrażliwy  czuły  delikatny...? Ej!... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 24 stycznia 2011

Wrażliwy, czuły, delikatny...? Ej! Weź sprawdź bo to może kobieta jest!

  Odzywał sie?    Nie.... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 24 stycznia 2011

- Odzywał sie? - Nie. - Widziałaś go ? - Nie. - Jesteś smutna ? - Nie. - Jasne. - Do czego dążysz ? - Bo widzisz, nienawidzę tego, jak dusisz te uczucia w sobie. złap go wreszcie za szmaty, zaciągnij w kąt i wykrzycz mu w twarz co czujesz. - Nic nie czuje. - Oj już przestań. Gdybyś nic nie czuła, to nie sprawdzałabyś po kryjomu co 5min telefonu i nie krzyczała już na wejściu do szkoły że masz wyjebane i nic cie nie rusza.

A Ty co? zatrudniłaś się w firmie... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 24 stycznia 2011

A Ty co? zatrudniłaś się w firmie ogólnobudowlanej, że tyle tapety masz na mordzie?

Powinnam dostać Nobla. Jeszcze nikt... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 24 stycznia 2011

Powinnam dostać Nobla. Jeszcze nikt nie odkrył takiego kretynizmu jaki zaobserwowałam u Ciebie.

Powtórzmy to wszystko  pierwsze... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 24 stycznia 2011

Powtórzmy to wszystko, pierwsze spotkanie, drugie, trzecie i nasze rozstanie. Ale teraz ma być na odwrót. Ja się zabawię, a ty popatrzysz i chciałbyś zrobić wiele, ale nie możesz. Czuj się jak ja. I cierp, a ja potem powiem tylko przepraszam i pójdę do innego. Fantastyczne uczucie, nie sądzisz?

I między Nami też dobiegło już... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 24 stycznia 2011

I między Nami też dobiegło już końca, to wszystko. Czy mnie to boli? Zapewne tak. Nie wiem, w ostatnim czasie nic nie czuję, oprócz przeraźliwego smutku. Znowu nic nie wyszło, tak jak wyjść powinno.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV