głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
twojaprzytulankax3 Pokój był niewielki a jednak przytłaczał dziwacznym ogromem który dusił jakiekolwiek uczucia. Brak ekspresji zamykał mi nieodwracalnie usta leniwie staczałam si

twojaprzytulankax3

twojaprzytulankax3.moblo.pl
Pokój był niewielki a jednak przytłaczał dziwacznym ogromem który dusił jakiekolwiek uczucia. Brak ekspresji zamykał mi nieodwracalnie usta leniwie staczałam się w n
Pokój był niewielki  a jednak... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 29 maja 2011

Pokój był niewielki, a jednak przytłaczał dziwacznym ogromem, który dusił jakiekolwiek uczucia. Brak ekspresji zamykał mi nieodwracalnie usta; leniwie staczałam się w narastającą ciemność, w nieopanowaną dzikość absolutu - a on mi cichutko do ucha szeptał: chodź do mnie, chcę cię - więc poszłam.

ciemniejące światło ujmowało jego... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 29 maja 2011

ciemniejące światło ujmowało jego twarz w paranoiczym wyrazie. Wzrok miał dziki, choć nieporadny - nieporadny, bo poszukujący. A poszukiwał w tych ciemnościach czerwonej sukienki, zgrabnych nóg, bosych stóp. Gdzieś mignęła drobna postać, gdzieś cichy cichot się rozległ. Miał paranoję - w swojej głowie.

Topisz mnie w szumie wspomnień  w... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 29 maja 2011

Topisz mnie w szumie wspomnień, w wypłowiałych kolorach ostatnich dni, w masie zduszonych szeptów, cichych jęków, śmiałej nagości. Topisz mnie, a mi brakuje tlenu - duszę się. Proszę o powietrze, o teraźniejszość, o intensywne kolory, o głośne jęki i nagość - teraz.

Bo ona bojaźliwie pragnęła... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 29 maja 2011

Bo ona bojaźliwie pragnęła wzajemności; on tonął w egoistycznych pobudkach, jej usta całując. Stali pod psującą się latarnią - sami byli zepsuci.

nom to koncertowo !  D     Małpa teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 28 maja 2011

nom to koncertowo ! ;D Małpa

“ Kochała go mimo  że nie był... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 28 maja 2011

“-Kochała go mimo, że nie był ładny, nie miał BMW, ani butów z nike. -Jak to? -Ona kochała się w jego oczach, one nadpłacały wszystko. Pokochała jego charakter, to że miała go za najlepszego przyjaciela. Po prostu dorosła, pokochała jego duszę- nie ciało.”

A może na tym to właśnie polega ?... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 28 maja 2011

A może na tym to właśnie polega ? Ty musisz przestać kochać żeby jemu zaczęło zależeć.

NIGDY WIĘCEJ MIŁOŚCI. teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 28 maja 2011

NIGDY WIĘCEJ MIŁOŚCI.

OGAR LASKA! on i tak cię już nie... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 28 maja 2011

OGAR LASKA! on i tak cię już nie pokocha..

Usiadła na brzegu piaskownicy i... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 28 maja 2011

Usiadła na brzegu piaskownicy i pijąc tanie wino prosto z butelki, oszukiwała samą siebie, że wcale jej nie zależy. Nie, po raz kolejny. Nie, znów za bardzo.

ona była jedną z wielu.  on... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 27 maja 2011

ona była jedną z wielu. on najważniejszym ze wszystkich.

Dlaczego jest tak że nam dziewczynom... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 27 maja 2011

Dlaczego jest tak,że nam dziewczynom zawsze zależy bardziej? To my nie możemy zasnąć bez tego waszego 'dobranoc', denerwujemy się gdy nie odpisujecie nam od razu na smsa,gdy uśmiechacie się do innej . Przywiązujemy się do was,do waszej obecności w naszym życiu. Ale wy faceci tak po prostu potraficie odejść,tak nagle, bez żadnego wytłumaczenia. Jakbyśmy były nikim, jakby to co nas łączyło nigdy nie miało miejsca jakbyście po prostu wymazali to z pamięci. My tak nie potrafimy,ale to bardzo dobrze. Nie chcemy pieprzyć życia innym ludziom,tak jak wy nam.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV