głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
twojaprzytulankax3 przyznaję zniszczyłam sobie włosy codziennym prostowaniem i suszeniem ich zniszczyłam sobie rzęsy przez nakładanie za dużej ilości tuszu skórę też zniszczyłam b

twojaprzytulankax3

twojaprzytulankax3.moblo.pl
przyznaję zniszczyłam sobie włosy codziennym prostowaniem i suszeniem ich zniszczyłam sobie rzęsy przez nakładanie za dużej ilości tuszu skórę też zniszczyła
przyznaję   zniszczyłam sobie... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 29 września 2011

przyznaję , zniszczyłam sobie włosy , codziennym prostowaniem i suszeniem ich , zniszczyłam sobie rzęsy , przez nakładanie za dużej ilości tuszu , skórę też zniszczyłam , bo zimą nie używałam kremu nawilżającego , tak , życie też sobie zniszczyłam - poznając Ciebie .

jak mam się dobrze zachowywać skoro... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 29 września 2011

jak mam się dobrze zachowywać skoro gdy byłam mała oglądałam: Tarzana , który chodził pół nago , kopciuszka , który wracał o 12 w nocy , Pinokio kłamał , Alladyn był złodziejem , Batman jeździł 320 km/h , Królewna Śnieżka mieszkała z 7 chłopakami i grałam w pac-mana , który biegał po ciemnej sali i jadł kolorowe pigułki , od których dostawał energii .

autodestrukcyjna  dziewczynko ! to... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 29 września 2011

autodestrukcyjna, dziewczynko ! to nie miejsce do zabawy, to życie

facebook to nie pamiętnik  nie chcę... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 25 września 2011

facebook to nie pamiętnik, nie chcę wiedzieć o której myjesz zęby.

zmarnujmy razem życie co Ty na to ? teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 25 września 2011

zmarnujmy razem życie,co Ty na to ?

Stanął przed nią i wbił swój... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 25 września 2011

Stanął przed nią i wbił swój wzrok w jej nieziemsko piękne oczy. " Kochasz mnie ? " Spuściła głowę milcząc. " A chociaż mnie lubisz ?" Nadal stała w milczeniu a po jej policzkach spływały łzy. " Czyli mam odejść? " Podniosła głowę i przez łzy mówiła. " Tak idź, bo tak łatwiej no nie ? Teraz się kurwa obudziłeś ? Teraz ? Kocham się w Tobie od roku ! Rozumiesz od roku a Ty co ? Nawet mnie nie zauważałeś. A teraz nagle przypominasz sobie o moim istnieniu ? Jesteś żałosny.. ! " Szeroko otworzył oczy. " No co się kurwa gapisz ". Złapał ją za rękę i przyciągnął do siebie. " Naprawię to. Naprawię to i będzie tak jak chcesz. Tylko.. tylko musisz mi wybaczyć." Odwróciła się do niego plecami. " Słyszysz ? " Uśmiechnęła się i cicho wyszeptała " Wybaczone." Odwrócił ją z powrotem w swoją stronę " Co mówiłaś ? " Uśmiechnęła się i krzyknęła " Wybaczone masz ! " Pocałował ją.

brakuje mi wakacji . tego zapachu... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 25 września 2011

brakuje mi wakacji . tego zapachu lata . wolności .siedzenia na dworze do późna .flirtów . wakacyjnych zdjęć , wspaniałych wspomnień ..

  romantyczny film .?    nie... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 25 września 2011

- romantyczny film .? - nie , dziękuję . komedia zabawniejsza . - kolacja przy świecach .? - nie , wolę popcorn . - tajemniczy nastrój .? - zwykła lampka nocna wystarczy . - nie rozumiem jak mam cię uszczęśliwić ... - bądź , po prostu bądź .! `

napisał... czułam  że nawet mój... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 25 września 2011

napisał... czułam, że nawet mój telefon był zdziwiony.

Jestem Ci nie potrzebna. Masz alkohol... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 25 września 2011

Jestem Ci nie potrzebna. Masz alkohol, kumpli i tamtą seksoholiczkę .

marzyła   żeby być współczesną... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 25 września 2011

marzyła , żeby być współczesną księżniczką . marzyła o tych wszystkich pieprzonych balach , na których pijesz coś bezalkoholowego , wyglądasz cudownie i uśmiechasz się do rodziców , a gdzieś na dworze jarasz z przyjaciółmi równie porąbanymi co ty . marzyła , by znaleźć się w tym chorym świecie lansu i totalnego udawania , by choć przez chwilę poczuć się prawdziwą suką z pesymistycznym podejściem do życia . stała się nią . tyle , że piła piwo za blokami , bale stały się dyskotekami w obskurnych klubach , jej książę wcale nie wyglądał jak książę , a podejście do świata było naprawdę pesymistyczne .

prawdziwy mężczyzna to nie ten... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 25 września 2011

prawdziwy mężczyzna to nie ten, który kochał milion kobiet a ten który kocha tą jedną na milion sposobów

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV