głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tusiavvv Chcę nieustannie gubić się pod Twoją bluzą. Wchłaniać Twój zapach tuląc się mocno do klatki piersiowej. Chcę wiedzieć że cokolwiek by się działo mogę tam zostać

tusiavvv

tusiavvv.moblo.pl
Chcę nieustannie gubić się pod Twoją bluzą. Wchłaniać Twój zapach tuląc się mocno do klatki piersiowej. Chcę wiedzieć że cokolwiek by się działo mogę tam zostać bo
Chcę nieustannie gubić się  pod... teksty

tusiavvv dodano: 15 stycznia 2013

Chcę nieustannie gubić się, pod Twoją bluzą. Wchłaniać Twój zapach, tuląc się mocno, do klatki piersiowej. Chcę wiedzieć, że cokolwiek by się działo, mogę tam zostać, bo tam jest moje miejsce - przy Twoim sercu.

razem pokonamy to wszystko. teksty

tusiavvv dodano: 15 stycznia 2013

razem pokonamy to wszystko.

Każdy zdążył już zauważyć  że... teksty

tusiavvv dodano: 15 stycznia 2013

Każdy zdążył już zauważyć, że najpiękniejszy uśmiech mam gdy myślę o Tobie.

Nie pytaj mnie dlaczego Cię kocham... teksty

tusiavvv dodano: 15 stycznia 2013

Nie pytaj mnie dlaczego Cię kocham, musiałabym Ci wytłumaczyć dlaczego żyję.

I szczerze mówiąc to nigdy się nie... teksty

tusiavvv dodano: 15 stycznia 2013

I szczerze mówiąc to nigdy się nie spodziewałam, że wszystko to, czego szukam, zostało ukryte właśnie w Tobie.

Kochać to znaczy mieć tę... teksty

tusiavvv dodano: 15 stycznia 2013

Kochać to znaczy mieć tę wytrzymałość, która pozwala przechodzić przez te wszystkie stany, od cierpienia do radości, z tą samą intensywnością.

Jesteś każdą myślą  każdą... teksty

tusiavvv dodano: 15 stycznia 2013

Jesteś każdą myślą, każdą nadzieją, każdym moim marzeniem i nieważne, co przyniesie nam przyszłość, każdy wspólnie spędzony dzień, to najwspanialszy dzień mojego życia.

Zawsze będziesz tym najlepszym  tym... teksty

tusiavvv dodano: 15 stycznia 2013

Zawsze będziesz tym najlepszym, tym którego najbardziej kocham i chcę mieć do końca.

chcę być dziewczyną  która uczyni... teksty

tusiavvv dodano: 15 stycznia 2013

chcę być dziewczyną, która uczyni Twoje złe dni lepszymi. Jedyną, która sprawi, że powiesz 'moje życie zmieniło się odkąd spotkałem ją'.

kładę się spać  obok ta nicość... teksty

tusiavvv dodano: 14 stycznia 2013

kładę się spać, obok ta nicość, pustka, myśli w głowie 'jeszcze nie dzisiaj' powtarzam sama do siebie 'dzisiaj jeszcze zaśniesz sama' , wstaje.. sięgam po misia którego dostałam od niego, przytulam go z wszystkich sił do siebie, i chociaż to nie zastępuje mi jego nawet w najmniejszej połowie musi mi to wystarczyć na kolejną noc.. budzę się rano, otwieram oczy miś leży nadal obok, uśmiecham się sama do siebie.. wiedząc że wytrzymam, i za kilka dni otwierajac oczy ujrzę przed sobą jego twarz, jego zajebiste oczy, jego uśmiech, wtulę się w niego ciesząc sie chwilą, tym że mam go obok, tym że nie muszę już tęsknić.

już dawno nie musiałam tak... teksty

tusiavvv dodano: 14 stycznia 2013

już dawno nie musiałam tak tęsknić, nie pamietam kiedy aż tak płakałam z tęsknoty, kiedy co chwile traciłam humor i myślałam tylko o jednej osobie, nie pamiętam. Aż nadeszły te dni, od srody tęsknie za nim, jeden z niewielu weekendów spędzonych osobno, a co najgorsze? to,ze zobaczę go dopiero w piątek, przede mną jeszcze cztery dni męki, tego płaczu, dziwie się sama sobie, nigdy się aż tak nie przywiazywałam, nigdy aż tak nie kochałam.. śmiało mogę wam wszystkim napisać,że jest miłoscią mojego życia, uzależniłam się od niego, dosłownie, w każdym możłiwym znaczeniu tego słowa. Chcę go już obok, chcę piątek, chcę zasnac i obudzić sie przy nim, kurwa no!

w głośnikach cwancyś i ogólnie... teksty

tusiavvv dodano: 14 stycznia 2013

w głośnikach cwancyś i ogólnie jakieś piosenki które wywołują u mnie potok łez, w głowie nic, pustka, nawet nie myslę o spójni zdań o tym, czy układają się w coś sensownego, palce same wędrują po klawiaturze, a to tylko po to żeby chociaż na troche przestać myśleć, przestać tęsknić.. odreagować.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV