głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tusiavvv Czasem brakuje mi tego pierdolenia Ci o tym że zaczął podobać mi się któryś z chłopaków ze starszych klas że cholernie marzę o podróży dookoła świata że chcę za

tusiavvv

tusiavvv.moblo.pl
Czasem brakuje mi tego pierdolenia Ci o tym że zaczął podobać mi się któryś z chłopaków ze starszych klas że cholernie marzę o podróży dookoła świata że chcę założy
Czasem brakuje mi tego pierdolenia Ci... teksty

tusiavvv dodano: 20 grudnia 2012

Czasem brakuje mi tego pierdolenia Ci o tym , że zaczął podobać mi się któryś z chłopaków ze starszych klas , że cholernie marzę o podróży dookoła świata , że chcę założyć rodzinę z Twoim kuzynem . Brakuje mi tego , że chciałaś mnie słuchać , że wymieniałyśmy się poglądami , marzeniami . Że nam kurwa zależało .

Powiedz jej czasami  że jej oczy Ci... teksty

tusiavvv dodano: 20 grudnia 2012

Powiedz jej czasami , że jej oczy Ci się podobają czy też , że ładnie jej w tym ciuchu . Wspomnij , że jej włosy dzisiaj ładnie się układają lub jej uśmiech rozpromienił Ci cały dzień . Spróbuj czasem powiedzieć , że gdyby jej nie było nie poradziłbyś sobie.

Ej bez kitu  w chuj uwielbiam ten... teksty

tusiavvv dodano: 20 grudnia 2012

Ej bez kitu , w chuj uwielbiam ten jego zajebisty uśmiech i wyraz twarzy kiedy coś kombinuje . Kocham go rano tak samo jak wieczorem , gdy jest i gdy go nie ma . Jest moim ulubionym typkiem

Wieczorem kiedy zasypiam  to... teksty

tusiavvv dodano: 20 grudnia 2012

Wieczorem, kiedy zasypiam - to tęsknię. Dlaczego nie możesz być moją kołdrą, moją poduszką? Marznę w nocy. Potrzeba mi Twojego oddechu na moim karku, Twojej ręki na moich plecach. To nie jest tak, że ja sobie nie radzę - wieczory są tylko zbyt ciche a myśli zbyt rozbiegane. I to nie tak, że jestem nieszczęśliwa - tylko jestem spokojna, tym pełnym rozczarowania spokojem, który wie, że jeszcze nie tym razem pocałujesz mnie na dobranoc.

Bądź przy mnie. Zawsze codziennie.... teksty

tusiavvv dodano: 20 grudnia 2012

Bądź przy mnie. Zawsze, codziennie. Nie od święta. Cały czas.

nie znoszę siebie samej za ostatnie... teksty

tusiavvv dodano: 18 grudnia 2012

nie znoszę siebie samej, za ostatnie dni, za ostatnie kaprysy i nieznośne humory, chce żeby to już minęło, tak od teraz!

to jest właśnie ten z którym... teksty

tusiavvv dodano: 18 grudnia 2012

to jest właśnie ten, z którym najlepiej się czuję.

moje paznokcie kradnące z pleców... teksty

tusiavvv dodano: 18 grudnia 2012

moje paznokcie kradnące z pleców część twojego naskórka

Jest i wiem że będzie. Zawsze i... teksty

tusiavvv dodano: 13 grudnia 2012

Jest i wiem,że będzie. Zawsze, i tylko dla Mnie.

Jest moim ideałem jest mężczyzną... teksty

tusiavvv dodano: 12 grudnia 2012

Jest moim ideałem, jest mężczyzną z charakterem nie do zarzucenia, mogłabym idealizować Go bez końca, i chociaż czasami się czepiam gdy coś napisze albo powie, to i tak nic Mi w nim nie przeszkadza. Takiego Go pokochałam, nie chcę aby kiedykolwiek się zmieniał.

Do oczu napływają łzy nie... teksty

tusiavvv dodano: 12 grudnia 2012

Do oczu napływają łzy, nie potrafię nad tym zapanować, jest całym moim światem, zawładnął nim, i każda kłótnia z nim, rozrywa moje serce na milion kawałków, to boli, strasznie boli. Gdy słyszę w słuchawce od telefonu jego drżący głos, odruchem najchętniej chwyciłabym coś ostrego i wyładowała emocje na sobie, tak aby zabolało, tak abym zapamiętała,że nie chce aby tak było.

Nie chcę Go ranić nie chcę.... teksty

tusiavvv dodano: 12 grudnia 2012

Nie chcę Go ranić, nie chcę. Chciałabym dla Niego największego szczęścia, dobrej dziewczyny z dobrym charakterem, która by nie sprawiała,ze z jego oczu będą płynęły łzy, która nie doprowadzałaby do kłótni. Dziewczyny która byłaby dla Niego prawdziwym szczęściem, chciałabym aby taką znalazł. Ale nie potrafię z Niego zrezygnować, nie mogę Go zostawić, jest dla Mnie wszystkim, moją małą wielką miłością i wiem,że bez Niego nie dam Sobie rady. Ale nie potrafię, nie potrafię się zmienić chociaż chciałabym, aby łzy do jego oczu napływały tylko ze szczęścia, a kłótnie były o to kto kogo bardziej kocha..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV