głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tusiavvv ogarnęło mnie niesamowite szczęście z moim facetem jest tak wspaniale że nie ma się nawet do tego przeczepić jesteśmy obok siebie tak często jak się da czasami

tusiavvv

tusiavvv.moblo.pl
ogarnęło mnie niesamowite szczęście z moim facetem jest tak wspaniale że nie ma się nawet do tego przeczepić jesteśmy obok siebie tak często jak się da czasami nawe
ogarnęło mnie niesamowite... teksty

tusiavvv dodano: 4 grudnia 2012

ogarnęło mnie niesamowite szczęście, z moim facetem jest tak wspaniale że nie ma się nawet do tego przeczepić, jesteśmy obok siebie tak często jak się da, czasami nawet po 24h na dobę, przytula mnie na dobranoc, budzi w nocy by powiedzieć ze mnie kocha i całuje na dzień dobry. budujemy nasz związek na zaufaniu, bezgranicznym, zaufaniu który daje nam siłę do walki. razem wstajemy i razem upadamy, po to by podnosić się z podwójną siłą i niszczyć wszystko co staje nam na drodze. to wszystko jest po prostu nie do opisania, brakuje słów by opisać jak bardzo mi dobrze... powinnam krzyczeć i wszędzie rozgłaszać jak strasznie dobrego mam faceta, który znosi moje każde humorki, kiedy budzę się i wyglądam strasznie on powtarza 'jesteś śliczna..', robi wszystko by było dobrze, krzyczy że mnie kocha. tak, to na pewno najlepszy facet na Ziemi i nigdy kogoś takiego nie znajdę po raz drugi, dlatego obiecuję, że nigdy nie odpuszczę.

lubię żelki  najbardziej te o smaku... teksty

tusiavvv dodano: 26 listopada 2012

lubię żelki, najbardziej te o smaku coli bo to jedyne co mi wolno o tym smaku, lubię biało czarną czekoladę milki, lubię kinder bueno i owocowe soczki leona, lubię maliny, lubię jeść palcami bitą śmietanę dopiero co ubitą w garnku, lubię wyżerać nutellę łyżeczkami, lubię wszystko co zawiera dużo kokosu, lubię też karpatkę, lubię podwójny ser w pizzy, sałatkę z gyrosa i kurczaka z rożna, lubię ciepłe skarpetki, za duże bluzy, lubię kakao, wręcz uwielbiam, lubię pluszowe rękawiczki, lubię się przytulać, lubię zimę a najbardziej zdjęcia w śniegu, zdjęcia też lubię robić setki a nawet tysiące, lubię o północy w sylwestra stać na górce i oglądać zimne ognie, które rozprzestrzeniają się na całym niebie, lubię długo spać, lubię zbierać wszystkie produkty z listy ulubionych, kłaść się do łóżka i oglądać filmy, tak to wszystko lubię. A ona, dziewczyna która kiedyś była najlepszą przyjaciółką,a dzisiaj mijamy się bez słowa o tym wszystkim wiedziała, po prostu wiedziała..

...nie tylko z radości ale i z obawy... teksty

tusiavvv dodano: 26 listopada 2012

...nie tylko z radości ale i z obawy przed gorszym jutrem. to tęsknota, niewyobrażalna tęsknota za drugą połówką nawet jeśli wyszła tylko po coś do kuchni. miłość jest wtedy kiedy potrafimy bez przerwy patrzeć sobie w oczy i powtarzać ze jesteśmy dla siebie wszystkim. to spacery, te najdłuższe, na koniec świata i te po coś do sklepu. to coś co trzyma nas przy życiu i każdego dnia daje siłę. ja za moją miłość jestem w stanie oddać wszystko i wiem że nigdy lepszej nigdzie nie znajdę.... jest najwspanialsza i wyjątkowa, bo nasza.

dzisiaj patrzę na nasze wszystkie... teksty

tusiavvv dodano: 26 listopada 2012

dzisiaj patrzę na nasze wszystkie wspólne zdjęcia, foldery są przepełnione uczuciem, wracam do momentów uwiecznionych na zdjęciach. przecież to tylko fotografie... a jednak mają w sobie tyle emocji. każda pokazuje co innego, inny dzień, inną sytuację. dzięki tym wszystkim małym szczegółom możemy cofać się do określonego czasu i cieszyć się nim po raz kolejny. żaden dzień już nie będzie taki sam, a my na szczęście mamy te wspólne zdjęcia dzięki którym widzimy ile mamy już za sobą... lubię je wszystkie, te na których całujesz mnie pod pretekstem zdjęcia, te na których robisz swoje słodkie miny i te na których udajesz obrażonego. czy to wszystko jest w stanie opisać nasz związek? nie, nigdy. nie ma słów na coś co nas łączy, to miłość ponad życie, to uczucie nie tylko na dobre momenty ale też na te kiedy jednemu z nas spada masa kłopotów na głowę. to coś co ukazuje że można liczyć na drugiego człowieka a on nigdy nie będzie oczekiwał nic w zamian. miłość to poświęcenia i rozterki,to płacz.

kocham go ! teksty

tusiavvv dodano: 26 listopada 2012

kocham go !

miłość zwycięży wszystko  trzeba... teksty

tusiavvv dodano: 25 listopada 2012

miłość zwycięży wszystko, trzeba tylko w nią wierzyć

Dla mnie  jest jedynym w swoim... teksty

tusiavvv dodano: 25 listopada 2012

Dla mnie, jest jedynym w swoim rodzaju, doskonale doskonałym, niesamowitym, jest Mój

Mimo że niedawno go żegnałam  chce... teksty

tusiavvv dodano: 25 listopada 2012

Mimo,że niedawno go żegnałam, chce jego znowu przywitać.

Chcę być dla Niego. Chcę być... teksty

tusiavvv dodano: 25 listopada 2012

Chcę być dla Niego. Chcę być zawsze przy Nim, stawać w Jego obronie, wspierać Go i pocieszać, gdy będę Mu potrzebna, pomagać i wyręczać z różnych rzeczy. Chcę dawać Mu buziaka na pożegnanie i przytulać, gdy ogarnie Go smutek, chcę mówić Mu jak bardzo lubię te Jego perfumy, jak się uśmiecha i w jaki sposób na mnie patrzy. Chcę dzielić się z Nim żelkami i jeść wspólnie biało czarną Milkę. Chcę okazać Mu jak wielką część mojego życia zajmuje, chcę Go upewnić i być potrzebna pod każdym względem, tak jak potrzebna jest mi Jego osoba.

Uwielbiam Cię za to  że jesteś... teksty

tusiavvv dodano: 25 listopada 2012

Uwielbiam Cię za to, że jesteś, że im dłużej Cię znam, tym bardziej przybywa mi powodów do uwielbiana Cię jeszcze mocniej, za to, że każdy poranek zaczynam myśląc o Tobie. Uwielbiam Cię za to, że nie jesteś typowy, zwyczajny, że jesteś sobą. Jesteś wszystkim czego potrzebuje, że nie zmieniasz się z biegiem czasu, nie ma nikogo takiego jak Ty. Dla mnie, jesteś jedynym w swoim rodzaju, doskonale doskonałym, niesamowitym, jesteś Mój. Uwielbiam Cię za to, że ciągle chcesz mnie poznawać, pomimo moich błędów i wad nie rezygnujesz. Uwielbiam Cię za wszystko i za nic, z każdym dniem będę Cię uwielbiała co raz bardziej. Uwielbiam Cię za to, że nie chce przy Tobie niczego udawać, za to, że myślę o Tobie o wiele więcej, niż powinnam. Za to, że nie da się o Tobie zapomnieć.

chociaż nie ma Go teraz przy Mnie... teksty

tusiavvv dodano: 21 listopada 2012

chociaż nie ma Go teraz przy Mnie, to wiem że i tak jest tylko dla Mnie.

Kiedy spotkałam go po raz pierwszy... teksty

tusiavvv dodano: 21 listopada 2012

Kiedy spotkałam go po raz pierwszy, nawet przez chwilę nie pomyślałam, że będzie dla mnie tak cholernie ważny. Patrząc na niego nie wiedziałam, że to jego twarz będę widzieć, gdy zamknę oczy. Że każda chwila spędzona z nim będzie należała do najlepszych chwil spędzonych w moim życiu. A rozmawiając z nim, nie wiedziałam, że jego głos będzie moim ulubionym dźwiękiem.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV