głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
szczęśliwa miłość !! :  teksty tusiavvv dodał komentarz: szczęśliwa miłość !! :) do wpisu 31 sierpnia 2013
Złamane obietnice i złamane serca teksty

tusiavvv dodano: 3 lipca 2013

Złamane obietnice i złamane serca

Błagam Cię chciej siedzieć obok i... teksty

tusiavvv dodano: 2 lipca 2013

Błagam Cię chciej siedzieć obok i czekać, gdy mam chwilę zwątpienia. Błagam Cię chciej być światłem w mroku pękniętego serca. Błagam Cię chciej, bo ja nienawidzę siebie i żyć z sobą nie potrafię, ale Ty kochaj mnie, bo potrzebuje Cię w każdym dniu by móc oddychać i kochać Cię takim jakim jesteś.

On jest wart wszystkiego a ja jestem... teksty

tusiavvv dodano: 3 czerwca 2013

On jest wart wszystkiego a ja jestem w stanie ze wszystkiego zrezygnować dla Niego

Uwielbiam dawać Jej prezenty ale nie... teksty

tusiavvv dodano: 12 maja 2013

Uwielbiam dawać Jej prezenty,ale nie są to prezentów warty miliardy złotych,a miliardy łez szczęścia.Każdy z nich trzyma w pokoju i za każdym razem uśmiecha się jeszcze bardziej.Na biurku stoi globus z przyczepioną kartką:cały świat nie jest Ciebie wart,a obok niego leży książka z tylko jedną kartką,na której napisałem:może wypełnimy ją naszą historia?Na ścianie są poprzylepiane karteczki,na których są moje teksty,wersy, czy nasze rozmowy,gdy udajemy obrazonych na siebie leżąc razem na łóżku.Na półce stoją moje zdjęcia z kartkami typu:kocham Cię,chomiś,jesteś moją supergirl.Obok nich jest płyta,na której okładce jest Jej zdjęcie z dopiskiem:płyta dekady,a z środku kartka:Twój głos to najlepsza piosenka na świecie.Na szafce nocnej stoi miś,który zamiast trzymać serce,trzyma kartkę z napisem:Dzień dobry najpiękniejsza Kobieto na świecie!Na palcu nosi pierścionek z automatu,na obojczykach tatuaże robione moimi ustami,a w sobie moje serce. \ skejter

chciałabym napisać tu coś z czego... teksty

tusiavvv dodano: 21 marca 2013

chciałabym napisać tu coś z czego on, właśnie on będzie zadowolony, coś co wywoła mimowolny uśmiech na jego twarzy, coś co sprawi że w jego oczach pojawi się błysk, a serce zacznie bić kilka razy szybciej niż w normie. Powoli zbieram się aby napisać tu coś tak pięknego jak kiedyś, chociaż wiem że nie zrobię tego jak dawniej, postaram się. bo warto, warto dla niego. Także jeszcze tu wrócę.

wiem że kocha mnie najbardziej na... teksty

tusiavvv dodano: 21 marca 2013

wiem,że kocha mnie najbardziej na świecie. mimo tego,że traktuje go źle, i bardzo tego żałuję.. ale mam charakter którego sama nie potrafię ogarnąć i chociaż bardzo bym chciała, nie wychodzi mi to

wygasam wena mi wygasa... chciałabym... teksty

tusiavvv dodano: 5 marca 2013

wygasam,wena mi wygasa... chciałabym napisać coś ładnego, jak bardzo kocham mojego faceta który jest najlepszy na świecie, ale słowa mi się nie kleją :(

„Sekret szczęścia  a przynajmniej... teksty

tusiavvv dodano: 14 luty 2013

„Sekret szczęścia, a przynajmniej spokoju, leży w tym, żeby wyeliminować romantyczną miłość z życia, bo to ona sprawia, że człowiek cierpi. Tak żyje się spokojniej i lepiej się bawi, zapewniam cię.”

Dobra kobieta inspiruje mężczyznę... teksty

tusiavvv dodano: 14 luty 2013

Dobra kobieta inspiruje mężczyznę, dowcipna go interesuje, piękna oczarowuje, lecz współczująca go dostanie

Spotkanie kogoś  kogo pokocha się z... teksty

tusiavvv dodano: 2 luty 2013

Spotkanie kogoś, kogo pokocha się z wzajemnością, jest wspaniałym uczuciem. Ale spotkanie bratniej duszy jest uczuciem chyba jeszcze wspanialszym. Bratnia dusza to ktoś, kto rozumie cię lepiej niż ktokolwiek inny, kocha cię bardziej niż ktokolwiek inny, będzie przy tobie zawsze, bez względu na wszystko.

od pięciu miesięcy nie myślałąm... teksty

tusiavvv dodano: 24 stycznia 2013

od pięciu miesięcy nie myślałąm o niczym innym, tylko jak to będzie gdy przyjedzie i zostanie, gdy zamieszka w tym samym mieście i nie będą nas dzieliły kilometry, wyobrażałam sobie jak bardzo będę szczęśliwa, jak wszystko wokół się zmieni, że już nic nie będzie źle, będzie tylko lepiej. Dzisiaj gdy nastaje już ten dzień, zamiast być szczęśliwa, martwie się, i na twarzy wymuszam uśmiech, chciałam aby to sie stało ale nigdy w taki sposób, cieżko mi z tym bardzo, chociaż wiem że razem damy radę zawszę, i dzięki temu nasza miłość do siebie będzie tylko sie nasilać!

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 87 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV