głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
truskawkowyszeejkx3 gdybyś kazała mi wskoczyć w ogień z pewnością bym to zrobiła bo tak strasznie cie kocham. myślisz że jest łatwo jak się kłócimy że lubię to? że sprawia mi to ja

truskawkowyszeejkx3

truskawkowyszeejkx3.moblo.pl
gdybyś kazała mi wskoczyć w ogień z pewnością bym to zrobiła bo tak strasznie cie kocham.
gdybyś kazała mi wskoczyć w ogień... teksty

truskawkowyszeejkx3 dodano: 10 kwietnia 2013

gdybyś kazała mi wskoczyć w ogień z pewnością bym to zrobiła, bo tak strasznie cie kocham.

myślisz  że jest łatwo jak się... teksty

truskawkowyszeejkx3 dodano: 10 kwietnia 2013

myślisz, że jest łatwo jak się kłócimy, że lubię to? że sprawia mi to jakieś uczucie radości? NIE, nawet nie wiesz jak ja wtedy cierpię.

zawsze idź własną drogą. teksty

truskawkowyszeejkx3 dodano: 10 kwietnia 2013

zawsze idź własną drogą.

zawsze patrzałam na ciebie  i to nie... teksty

truskawkowyszeejkx3 dodano: 10 kwietnia 2013

zawsze patrzałam na ciebie, i to nie wywoływało niczego. dziś gdy na ciebie patrzę nie mogę przestać się uśmiechać..

wszystko co miało sens zniknęło... teksty

truskawkowyszeejkx3 dodano: 10 kwietnia 2013

wszystko co miało sens zniknęło, wymazało się zwyczajnie z całego zycia.

już dawno chciałam powiedzieć ci... teksty

truskawkowyszeejkx3 dodano: 7 kwietnia 2013

już dawno chciałam powiedzieć ci, że raznisz mnie czynami, słowami i wszystkim innym. nie jedna osoba przecież nie wybaczyłaby tego, jak kiedyś postąpiłaś, ale ja wybaczyłabym wszystko-wszystkim, za co dużo osób mnie podziwia, zresztą miłości się nie wybiera, zakochujesz się i już, niby impuls, ale ja bym tak jednak nie postąpiła. nigdy nie byłam lepsza, choć może ci się tak wydawało, często robisz mi to, czego nie lubisz jak ktoś robi tobie, bardzo często.. ale ja cie kocham, nie rozumiem jak można kochać osoby, z którymi niektóre wspomnienia zdają ból, nie wiem naprawdę i często się nad tym zastanawiam. ale nie jesteś mi obojętna, nie potrafię patrzeć na twoje cierpienie, mimo że czasem patrzałaś ze spokojem na moje, nigdy nie lubiłam twojej smutnej twarzy i tego pustego wzroku, zawsze byłaś mi bliska i zawsze będziesz, chodź znów będzie źle, bo pojawił się on, znów się spieprzy, bo przy nim jesteś kimś innym, nie jesteś sobą. ale damy radę. tak, głęboko w to wierzę.

samotność to straszna rzecz  dobrze... teksty

truskawkowyszeejkx3 dodano: 7 kwietnia 2013

samotność to straszna rzecz, dobrze, że mam choć jedną przyjaciółkę, na która mogę zawsze liczyć, która nie wyżywa się na mnie gdy jej coś nie wyjdzie w przeciwieństwie do reszty.. jest tą do której mogę zadzonić o każdej porze dnia i nocy, i przyjechać do jej domu kiedy tylko będę miała ochotę, mogę wypić z jej mamą herbatę i zjeść ciastka bezowe, tylko ona mnie rozumie, możemy robić zdjęcia wszędzie i zawsze, owijać się lampkami na choinkę, leżeć pod jednym kocem i jeść kolejną paczkę lejsów. tylko z nią lubię być bo mogę wtedy cieszyć się jej uśmiechem, mogę najeść się do pełna i jeść nadal bo z nią wszystko mnie uspokaja, wiele nas łączy i wiele jej zawdzięczam, razem płaczemy i śmiejemy się, uczymi się nowych rzeczy, poznajemy nowych ludzi, i tylko ona kocha mnie tak, jak kocha się prawdziwego przyjaciela.

Nie wiedziałam  że drugi człowiek... teksty

truskawkowyszeejkx3 dodano: 7 kwietnia 2013

Nie wiedziałam, że drugi człowiek może tak boleć, że obojętność to taka ukryta broń./esperer
Autor cytatu: esperer

może dla ciebie sukcesem jest... teksty

truskawkowyszeejkx3 dodano: 7 kwietnia 2013

może dla ciebie sukcesem jest przelizanie kolejnej dziewczyny, ale dla mnie sukcesem jest to, że w końcu o tobie zapomniałam..

myślisz  że było mi łatwo i  że... teksty

truskawkowyszeejkx3 dodano: 7 kwietnia 2013

myślisz, że było mi łatwo i, że tak od razu poradziłam sobie z twoim odejściem? jeżeli tak myślisz, to się grubo mylisz, zbierałam się po tym wszystkim dobry rok, a nawet ponad rok, dziś gdy jest już po naszym rozstaniu rok, siedem miesięcy i jedenaście dni jest lepiej, zdecydowanie lepiej.. nie płacze już tak często, a moja głowa zajmuję się, kimś innym niż tobą. o tak, jest zdecydowanie lepiej.

najgorzej będzie gdy on znów wróci... teksty

truskawkowyszeejkx3 dodano: 7 kwietnia 2013

najgorzej będzie gdy on znów wróci wszędzie, do szkoły, do życia, do myśli, do serca, do głowy. cholera, nie chcę tego, kurwa.

nie chcę żebyś odchodziła  nigdy... teksty

truskawkowyszeejkx3 dodano: 7 kwietnia 2013

nie chcę żebyś odchodziła, nigdy tego nie chciałam. i nie chcę też, żeby on cię zranił. ale zdecydowanie bardziej poradziłabym sobie z twoim odejściem, niż z tym, że ten skurwysyn znowu cię zranił, rozumiesz?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV