głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kopiujęę..... teksty toolkaa dodał komentarz: kopiujęę..... do wpisu 20 września 2012
tak samooo teksty toolkaa dodał komentarz: tak samooo do wpisu 18 września 2012
piękneee teksty toolkaa dodał komentarz: piękneee do wpisu 18 września 2012
zAjEbIoZa!!!!! teksty toolkaa dodał komentarz: zAjEbIoZa!!!!! do wpisu 18 września 2012
  Stań się lepszym człowiekiem. I... teksty

toolkaa dodano: 17 września 2012

` Stań się lepszym człowiekiem. I zanim poznasz kogoś upewnij się, że znasz siebie i że nie będziesz chciał być taki jak on chce, ale będziesz sobą.

Wiarę w sobie mam silniejszą niż... teksty

toolkaa dodano: 16 września 2012

Wiarę w sobie mam,silniejszą niż wiatr;P

też to uwielbiam.. teksty toolkaa dodał komentarz: też to uwielbiam.. do wpisu 15 września 2012
 Pomimo  że każda chwila radości... teksty

toolkaa dodano: 15 września 2012

"Pomimo, że każda chwila radości trwa niezmiernie krótko, a później znika, zawsze jednak zostawia za sobą trwałą nadzieję, oraz jeszcze trwalsze wspomnienia."

Szaro  buro i ponuro. Deszczowo... teksty

toolkaa dodano: 15 września 2012

Szaro, buro i ponuro. Deszczowo, zimno, nieprzyjemnie. Deszcz nieprzerwale stuka w szyby i parapety. Wiatr zabawia się z kwiatami, kręcą się jak szalone,ale wątpię,że im się to podoba. Ludzie ukryci pod parasolami, okryci w kurtki, kaptury. To ciemna strona jesieni. Czekam na piękną, złotą, pachnącą, zachęcającą do spaceru. Dobrze,że jest w moim życiu mężczyzna promienny niezależnie od pogody, zawsze uśmiechnięty, gotowy do wygłupów, łaskotania, wywoływania u mnie śmiechu, pisków i pozytywnych emocji. A kiedy wybłagam rozejm przytula mnie, a oczy błyszczą .
Autor cytatu: 08.02.2008r

http:  www.youtube.com... teksty

toolkaa dodano: 15 września 2012

 chce  żeby ją kochał  żeby za... teksty

toolkaa dodano: 14 września 2012

"chce, żeby ją kochał, żeby za nią latał, żeby dzwonił, przychodził pod dom (...), żeby robił sceny zazdrości i żeby chciał pójść za nią choćby do piekła. a ona będzie dla niego raz zła,a raz dobra. raz będzie mu się dawać, a raz odbierać... żeby zgłupiał do reszty, żeby nigdy, w żadnej chwili nie wiedział, czego po niej może się spodziewać. bo ją interesuje tylko gra. i walka.ma paru chętnych, ale oni się nie nadają. są za głupi. i za słabi. dają się wodzić za nos jak dzieciaki... dlatego chce żeby to był właśnie on."

Wiesz jak rozpoznać nieszczęśliwie... teksty

toolkaa dodano: 14 września 2012

Wiesz jak rozpoznać nieszczęśliwie zakochaną? Na telefonie ma ustawiony na niego inny dzwonek - innych nie musi odbierać, - za godzinę - w przypływ furii - usuwa jego numer, każde zdjęcie i wrzeszczy nieznośnym szeptem, że ma go w dupie. Jego i całą tą zasraną miłość. Potem wszystko wpisuje od nowa, przecież zna te numery na pamięć, a zdjęcia są w koszu - łatwo je przywrócić. Nie ma na nic ochoty. Jest bezwładna, on odbiera każdy element jej tożsamości. Staje się zwykłą szarą myszką, chociaż przy ludziach tak doskonale udaje. Wiesz o kim mówię, kochanie? - Mówisz o mnie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV