głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
toolkaa chce żeby ją kochał żeby za nią latał żeby dzwonił przychodził pod dom ... żeby robił sceny zazdrości i żeby chciał pójść za nią choćby do piekła. a ona będzie

toolkaa

toolkaa.moblo.pl
chce żeby ją kochał żeby za nią latał żeby dzwonił przychodził pod dom ... żeby robił sceny zazdrości i żeby chciał pójść za nią choćby do piekła. a ona będz
 chce  żeby ją kochał  żeby za... teksty

toolkaa dodano: 14 września 2012

"chce, żeby ją kochał, żeby za nią latał, żeby dzwonił, przychodził pod dom (...), żeby robił sceny zazdrości i żeby chciał pójść za nią choćby do piekła. a ona będzie dla niego raz zła,a raz dobra. raz będzie mu się dawać, a raz odbierać... żeby zgłupiał do reszty, żeby nigdy, w żadnej chwili nie wiedział, czego po niej może się spodziewać. bo ją interesuje tylko gra. i walka.ma paru chętnych, ale oni się nie nadają. są za głupi. i za słabi. dają się wodzić za nos jak dzieciaki... dlatego chce żeby to był właśnie on."

Wiesz jak rozpoznać nieszczęśliwie... teksty

toolkaa dodano: 14 września 2012

Wiesz jak rozpoznać nieszczęśliwie zakochaną? Na telefonie ma ustawiony na niego inny dzwonek - innych nie musi odbierać, - za godzinę - w przypływ furii - usuwa jego numer, każde zdjęcie i wrzeszczy nieznośnym szeptem, że ma go w dupie. Jego i całą tą zasraną miłość. Potem wszystko wpisuje od nowa, przecież zna te numery na pamięć, a zdjęcia są w koszu - łatwo je przywrócić. Nie ma na nic ochoty. Jest bezwładna, on odbiera każdy element jej tożsamości. Staje się zwykłą szarą myszką, chociaż przy ludziach tak doskonale udaje. Wiesz o kim mówię, kochanie? - Mówisz o mnie.

W bajce nie powinno być... teksty

toolkaa dodano: 14 września 2012

W bajce nie powinno być szczęśliwych zakończeń. Jeszcze nie daj Boże ktoś w to uwierzy (jak ja) i nieszczęście gotowe. Kolejna naiwna będzie szukać księcia, który przyjedzie na białym rumaku, w lśniącej zbroi z uśmiechem Brada Pitta i zabierze ją do krainy 'Długo i szczęśliwie', gdzie jeden i drugi człon nazwy pasuje jak kwiatek do kożucha do otaczającej jej rzeczywistości. Już małe księżniczki powinno się uczyć, że bajkowy królewicz to zwykła ropucha, która tylko na moment zamieniła się w księcia..

Jak byłam mała to miłość... teksty

toolkaa dodano: 14 września 2012

Jak byłam mała to miłość znaczyła dla mnie tyle, co gdzieś znaleziona stokrotka, która potem zwiędła, prawie nic. Miłość to była mama i tata, ken i barbie, książę i królewna. Kiedy ktoś się całował, robiłam śmieszną minkę, mówiłam "fuuj" i odwracałam głowę. Nie śniłam o niej, nawet nie myślałam. Nie chciałam, żeby jakiś chłopak mnie przytulał. Ważniejsze było układanie mebli w domku dla lalek i skakanie po kałużach... teraz wszystko się zmieniło. Kiedyś, nigdy nie oddałabym lizaka za spędzenie z Tobą czasu. Teraz, za 5 minut przy Tobie oddałabym cały świat

Przytulanie  najlepsza forma... teksty

toolkaa dodano: 14 września 2012

Przytulanie- najlepsza forma dziękowania za obecność.

nie ogarniam tych wszystkich słodko... teksty

toolkaa dodano: 14 września 2012

nie ogarniam tych wszystkich słodko-pierdzących lasek . co wy sobie myślicie ? jak pierwszy lepszy cwaniak wsunie wam język w usta , w tańcu ugniecie kilka razy tyłek , włoży wam ręce pod bluzkę , to czujecie się w jakiś sposób dowartościowane ? weźcie pomyślcie nad swoim życiem . kiedyś te wasze sterczące cycki nie będzie w stanie ogarnąć nawet stanik za kilka stów . ta wasza dobra dupa z czasem przestanie być zajebista , a tych zmarszczek na waszych pięknych mordkach nie pokryje żaden fluid . zamierzacie spędzić swoje najlepsze lata dając dupy w dyskotekowych ubikacjach na weekendowych imprezach ? ja tylko chciałabym posłuchać tego , jak opowiadacie swoim wnukom o waszej młodości.

myślisz  że jesteś fajny ? no w... teksty

toolkaa dodano: 14 września 2012

myślisz, że jesteś fajny ? no w sumie dobra. nie odbierajmy ludziom marzeń.

poznali się przez przypadek. z... teksty

toolkaa dodano: 14 września 2012

poznali się przez przypadek. z początku był darzony nienawiścią, właśnie przez nią. ona gdy go ujrzała, od razu wiedziała, że On jeszcze zaistnieje w jej życiu, nie wiadomo co będzie grał, ale będzie. nie myliła się. lecz nie przeczuła tego, że potem pół roku będzie próbowała wyrzucić go z jej życia. bez skutku.

zmagasz się z bezsennością.... teksty

toolkaa dodano: 14 września 2012

zmagasz się z bezsennością. każdej nocy, próbujesz tchnąć w sobie życie, choć resztkę, tą resztkę co została z Nas. każdej nocy bez skutku zmagasz się z łzami, bez skutku - właśnie. serce bije, ale już nie w tym rytmie. nie w Twoim rytmie.. to nie to co kiedyś.

hehee znam to... teksty toolkaa dodał komentarz: hehee znam to... do wpisu 14 września 2012
spełniania marzeń    teksty toolkaa dodał komentarz: spełniania marzeń;** do wpisu 14 września 2012
Ufam . Być może to wada .... teksty

toolkaa dodano: 14 września 2012

Ufam . Być może to wada . | dzyndzelek
Autor cytatu: dzyndzelek

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV