głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
toolkaa Musze pogodzić się z tym że są kobiety ode mnie lepsze. Nigdy nie będę miała pięknych włosów a białą bluzkę zawsze poplamię. Taka już jestem. Życie to nie MP3 w

toolkaa

toolkaa.moblo.pl
Musze pogodzić się z tym że są kobiety ode mnie lepsze. Nigdy nie będę miała pięknych włosów a białą bluzkę zawsze poplamię. Taka już jestem.
Musze pogodzić się z tym  że są... teksty

toolkaa dodano: 15 marca 2013

Musze pogodzić się z tym, że są kobiety ode mnie lepsze. Nigdy nie będę miała pięknych włosów, a białą bluzkę zawsze poplamię. Taka już jestem.

Życie to nie MP3  w którym możesz... teksty

toolkaa dodano: 15 marca 2013

Życie to nie MP3, w którym możesz wybierać to, czego chcesz słuchać, tylko radio, w którym musisz zadowolić się tym, co akurat leci.

są ludzie  z którymi od pierwszej... teksty

toolkaa dodano: 15 marca 2013

są ludzie, z którymi od pierwszej chwili znajdujesz wspólny język. a potem bez względu na upływ czasu, dzielące was kilometry albo dni milczenia wystarczy, jedno spojrzenie i znów rozumiecie się bez słów.

Prawdziwa kobieta ma zasady  ambicję... teksty

toolkaa dodano: 15 marca 2013

Prawdziwa kobieta ma zasady, ambicję i plany, szacunek do swojego ciała, kocha bezgranicznie i nie zawodzi. Ma również granicę wytrzymałości i nawet kochając całą duszą wybierze rozstanie zamiast bycia na drugim planie i upominanie się o czułe słowa, bo wie ile jest warta.

– Co robisz?  – Poluję na... teksty

toolkaa dodano: 15 marca 2013

– Co robisz? – Poluję na chmury. Robiłeś to kiedyś? Kładziesz się na plecach. Koncentrujesz na chmurze. I rozbijasz ją na kawałki siłą własnego umysłu. Patrz!

W słuchawkach leci piosenka z... teksty

toolkaa dodano: 14 marca 2013

W słuchawkach leci piosenka z piosenką,a ja siedzę przed laptopem,odpowiadam na asku i myślę...Myślę o życiu,o mojej przeszłości ale także o przyszłości i moim dzieciństwie.Fajnie znowu by było być taką małą uśmiechniętą dziewczynka jak kiedyś,taką która nie przejmowała się niczym która jak tylko skończyła się dobranocka to brała swojego ulubionego misia i wskakiwała pod kołdrę,czekając na buziaka od mamy.Potem kładła się spać z uśmiechem na twarzy a nie tak jak teraz zanim uśnie to myśli o wszystkim i zasypia albo z ulubioną książką albo ze słuchawkami w uszach..Kiedy jak było ciepło szła z babcią do szkoły w której jej ukochana babunia pracowała i tam bawiła się z uczniami z gimnazjum i z liceum,nie musiała chodzić wtedy do szkoły.A teraz musi,musi też odrabiać lekcję i się uczy.Nie ma już tej ukochanej babuni którą tak bardzo kochała i mimo że jej nie ma już od paru lat na tym świecie to nadal ją kocha./to jest o mnie opis./toolkaa

Uwielbiam wczesną jesień. Uwielbiam... teksty

toolkaa dodano: 12 marca 2013

Uwielbiam wczesną jesień. Uwielbiam patrzeć przez okno na targane wiatrem liście. Uwielbiam patrzeć na ogołocone drzewa, które pną się ku błękitnemu niebu. Uwielbiam wczesną jesień. bo wszystko umiera, a ona pokazuje, że śmierć może być piękna.

Nie rozumiem ludzi  którzy w szkolę... teksty

toolkaa dodano: 12 marca 2013

Nie rozumiem ludzi, którzy w szkolę czy na ulicy mijając mnie mówią „Cześć”, a za plecami życzą mi jak najgorzej – oto przykład fałszywej przyjaźni. Nie rozumiem miłości XXI wieku, która okazywana jest tylko w opisach gadu czy zdjęciach na facebooku – oto przykład udawanej miłości. Nie rozumiem życia, które ciągle wystawia do wiatru, daje nadzieje na lepsze jutro, po czym boleśnie rozczarowuje..

Rozmowa z koleżanką przez tel:  Ja:... teksty

toolkaa dodano: 12 marca 2013

Rozmowa z koleżanką przez tel: Ja:-No cześć brzydka koleżanka:-no hej ja:idziesz jutro do szkoły??bo musimy pogadać na różne tematy koleżanka:-no idę idę,a będziemy bić chłopaków jak nas wkurwią/.?? ja:-no zobaczy się jeszcze koleżanka:-znowu będę się kłóciła z sorką od polaka(śmiech) ja.(też śmiech)tylko nie tak nerwowo się kłóć,tak jak wtedy co cię tak wkurzyła i nigdy nie zapomnę twojego tekstu koleżanka:-no ja też tego nie zapomnę ja:-ojj ty moja wariatko,to bądz jutro w szkole. koleżanka:-no będę,no to paaapa buziaczki ja:-no pa buziaki Rozmowa z przyjaciółką przez telefon od głupotach i od razu ma się zajebisty humor do końca dnia♥/toolkaa

 Ty mnie chyba nienawidzisz.   za... teksty

toolkaa dodano: 12 marca 2013

-Ty mnie chyba nienawidzisz. -za mało powiedziane. – to jakie słowo będzie właściwe? – ożeniłbym się z Tobą i męczył Cię do końca życia.

Nie ma żadnej możliwości  by... teksty

toolkaa dodano: 12 marca 2013

Nie ma żadnej możliwości, by sprawdzić, która decyzja jest lepsza, bo nie istnieje możliwość porównania. Człowiek przeżywa wszystko po raz pierwszy i bez przygotowania.

To tak jakbyś krzyczał   Ale nikt... teksty

toolkaa dodano: 12 marca 2013

To tak jakbyś krzyczał, Ale nikt Cię nie słyszy. Czujesz się zawstydzony, Że ktoś może być tak ważny , Że bez niego jesteś nikim. Nikt nigdy nie zrozumie, jak bardzo to boli. Czujesz się tak beznadziejnie, jakby nie było dla Ciebie żadnego ratunku. A kiedy jest już po wszystkim, To niemal pragniesz żeby te wszystkie złe rzeczy powróciły bo razem z nim przyjdą też dobre.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV