głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
toolkaa Nie ma żadnej możliwości by sprawdzić która decyzja jest lepsza bo nie istnieje możliwość porównania. Człowiek przeżywa wszystko po raz pierwszy i bez przygotow

toolkaa

toolkaa.moblo.pl
Nie ma żadnej możliwości by sprawdzić która decyzja jest lepsza bo nie istnieje możliwość porównania. Człowiek przeżywa wszystko po raz pierwszy i bez przygotowania.
Nie ma żadnej możliwości by... teksty

toolkaa dodano: 12 marca 2013

Nie ma żadnej możliwości, by sprawdzić, która decyzja jest lepsza, bo nie istnieje możliwość porównania. Człowiek przeżywa wszystko po raz pierwszy i bez przygotowania.

To tak jakbyś krzyczał  Ale nikt... teksty

toolkaa dodano: 12 marca 2013

To tak jakbyś krzyczał, Ale nikt Cię nie słyszy. Czujesz się zawstydzony, Że ktoś może być tak ważny , Że bez niego jesteś nikim. Nikt nigdy nie zrozumie, jak bardzo to boli. Czujesz się tak beznadziejnie, jakby nie było dla Ciebie żadnego ratunku. A kiedy jest już po wszystkim, To niemal pragniesz żeby te wszystkie złe rzeczy powróciły bo razem z nim przyjdą też dobre.

   singiel    w związku... teksty

toolkaa dodano: 12 marca 2013

[ ] singiel [ ] w związku [ ] to skomplikowane [ ] po ślubie [X] czekam na cud

 Jak powstał świat?  Świat nie... teksty

toolkaa dodano: 12 marca 2013

-Jak powstał świat? -Świat nie powstał. Gdyby powstał, byłoby to poronienie, czyli przedwczesne wydanie na świat martwego płodu.Świat nie powstał raz, raz na zawsze. Świat powstaje, codziennie na nowo, codziennie całkowicie wręcz na nowo.Świat-który-powstał, to świat-który-nir-powstał i to jest właśnie twój świat, z gruntu fałszywy, od samych korzeni. Świat prawdziwy powstaje. Powstanie świata jest wiecznym powstawaniem jutra.

Nienawidzę tego uczucia gdy nagle... teksty

toolkaa dodano: 12 marca 2013

Nienawidzę tego uczucia, gdy nagle czujesz się przygnębiony. Bez żadnego ostrzeżenia, bez oczywistego powodu. Po prostu to się dzieje. Czujesz się pusty i beznadziejny. Czujesz się zmęczony. Tak, jakbyś już nigdy miał nie ruszyć na przód. I kiedy ktoś pyta Cię: “Co jest nie tak?”, nie potrafisz odpowiedzieć, bo nic nie przychodzi Ci do głowy. Wtedy zaczynasz nad tym myśleć. I w tym momencie po prostu zdajesz sobie sprawę, jak dużo rzeczy jest nie tak.

 cel w życiu?  zbudować piękną... teksty

toolkaa dodano: 11 marca 2013

- cel w życiu? - zbudować piękną, drewnianą ławkę i doczekać starości , usiąść na niej i powiedzieć. : "wszystko co zrobiłam w życiu zrobiłam najlepiej jak potrafiłam.

Może to głupie ale czasem coś... teksty

toolkaa dodano: 11 marca 2013

Może to głupie, ale czasem coś się udaje tylko dlatego, że wierzysz, że się uda. To chyba najlepsza definicja wiary, jaką znam.

.Każda minuta każda godzina każdy... teksty

toolkaa dodano: 11 marca 2013

.Każda minuta,każda godzina,każdy dzień a nawet rok uczy nas czekania..Każda minuta jest inna i każda ma w sobie coś niezwykłego,coś z czego trzeba się cieszyć.Czasami tego nie zauważamy bo jest to zbyt małe ale trzeba się cieszyć z tego co mamy,bo szkoda czasu na łzy,na płakanie w poduszkę.....Trzeba się cieszyć z nawet tych najmniejszych rzeczy i tylko to się liczy.....Trzeba dbać o każdą sekundę swojego życia,i trzeba też dbać o swoje marzenia i je realizować..To nic złego że ma się marzenia to nawet dobrze,bardzo dobrze bo każdy człowiek chcę w życiu osiągnąć jakiś cel..Jedni chcą mieć duży dom,dzieci,psa,kochającego męża,wymarzony zawód tak ja też to chcę mieć ale życie pokaże co będę miała w przyszłości.../cz2/toolkaa

Siedzę przed kompem i zastanawiam... teksty

toolkaa dodano: 11 marca 2013

Siedzę przed kompem i zastanawiam się nad tym wszystkim co mnie spotkało.Zastanawiam się też nad przyszłością,jestem bardzo ciekawa jak to będzie za pięć lay..,Czy dalej będę miała blond włosy,czy je może przemaluję na inny kolor???Czy będę realizowała swoję marsenia które mam teraz czy może będę miała inne??Jak będę wtedy wyglądała??Czy będę się dalej uczyła,gdzię będę chodziła do szkoły???Czy będę wtedy mieszkała dalej z rodzicami czy może już nie>??Czy będę miała chłopaka???Wiem że na t wszystkie pytania jak narazie nie ma odpowiedzi,a tych pytań jest z milon ale nikt nie wie jak będzie wyglądała jego przyszłość....Każdy jest tego ciekawy ale czekanie uczy nas cierpliwości,bo nawet nie wiemy co będzie jutro ale za 2 godziny..../cz1/toolkaa

nie wolno Ci rozmyślać za dużo.... teksty

toolkaa dodano: 10 marca 2013

nie wolno Ci rozmyślać za dużo. wstań, pobiegaj, posprzątaj dom, upiecz ciasto, a potem je zjedz, wsiądź na rower, zadzwoń do przyjaciółki, poczytaj, idź na spacer. rób wszystko na co masz ochotę, tylko nie rozmyślaj. to Cię niszczy.

Ideałami będziemy później  teraz... teksty

toolkaa dodano: 10 marca 2013

Ideałami będziemy później , teraz po prostu bądźmy prawdziwi .

te czasy  gdy przejście na drugą... teksty

toolkaa dodano: 10 marca 2013

te czasy , gdy przejście na drugą strone ulicy bez wiedzy mamy było przestępstwem , a posiadanie " grześka mega " powodem do uśmiechu ...

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV