głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
toolkaa Niedawno byliśmy dziećmi a świat był piękny potem doszły problemy uczucia jakieś błędy . Ten ból kiedy słuchasz tykających wskazówek sekundowych zegara i wiesz

toolkaa

toolkaa.moblo.pl
Niedawno byliśmy dziećmi a świat był piękny potem doszły problemy uczucia jakieś błędy .
Niedawno byliśmy dziećmi   a świat... teksty

toolkaa dodano: 9 kwietnia 2013

Niedawno byliśmy dziećmi , a świat był piękny , potem doszły problemy , uczucia , jakieś błędy .

Ten ból kiedy słuchasz tykających... teksty

toolkaa dodano: 9 kwietnia 2013

Ten ból kiedy słuchasz tykających wskazówek sekundowych zegara i wiesz , że nic co było piękne , nie wróci .

Trzeba żyć chwilą a nie... teksty

toolkaa dodano: 9 kwietnia 2013

Trzeba żyć chwilą a nie wspomnieniami./toolkaa

Atrakcyjna . ? Rzecz gustu ...... teksty

toolkaa dodano: 3 kwietnia 2013

Atrakcyjna . ? Rzecz gustu ... Buntownicza . ? Z wyboru ...!? Denerwująca . ? Bywam ... Fajna . ? Pojęcie względne ... Gadatliwa . ? Zawsze i wszędzie ... Humorzasta . ? Zdarza się ... Inteligenta . ? Od urodzenia... Cierpliwa . ? Do czasu ... Przyjacielska . ? Tak trzeba- tak chcę... Punktualna . ? Nie zawsze.! Podobno ideał . ? One nie istnieją . !

  Tee  Mała. Nie rycz!   podszedł... teksty

toolkaa dodano: 1 kwietnia 2013

- Tee, Mała. Nie rycz! - podszedł do mnie jakiś menel, z butelką taniego wina w ręku i przerwał moje rozmyślania. - Żaden facet nie jest wart twoich łez. - Pff... i kto to mówi... - Posłuchaj rady starego człowieka. Wiem coś o tym, bo sam jestem facetem. Widzisz... Nie zawsze byłem taki jak teraz. Kiedyś byłem młody, szczęśliwy, skończyłem studia, miałem dobrą pracę i kochającą dziewczynę. A kiedy wspomniała coś o małżeństwie, przestraszyłem się, nie wiedziałem, czy jestem gotowy na taką odpowiedzialność.

Jajek wspólnego malowania  wodą ze... teksty

toolkaa dodano: 31 marca 2013

Jajek wspólnego malowania, wodą ze śmiechem polewania, życzeń spełniania, kwiatów kwitnienia i Wielkanocy świętowania, tego Wam życzy toolkaa.

Jestem tylko kobietą  w genach mam... teksty

toolkaa dodano: 30 marca 2013

Jestem tylko kobietą, w genach mam zapisaną wiarę w szczęśliwe zakończenia.
Autor cytatu: enndorfine

Nawzajem:  teksty toolkaa dodał komentarz: Nawzajem:) do wpisu 30 marca 2013
Zastanawia mnie fakt  co ludzie... teksty

toolkaa dodano: 29 marca 2013

Zastanawia mnie fakt, co ludzie skaczący z budynków, mostów, wieżowców czują gdy spadają. Czy czują ulgę? Lęk? Przerażenie? Czy tez wolność. Co widzą tuż przed samym zetknięciem z ziemią? Czy faktycznie, tak jak w krążącej plotce widzi się całe swoje życie, te ważniejsze momenty czy po prostu nicość? Jakie to jest uczucie kiedy spadasz i wiesz, że to jest koniec twojej męki, cierpienia. Czy ludzie, którzy skaczą naprawdę chcą się zabić?

O czym myślę gdy mijam ludzi na... teksty

toolkaa dodano: 29 marca 2013

O czym myślę gdy mijam ludzi na ulicy??/Myślę na tym jak mają ci ludzie na imie,czego lubią słuchać,co jeść,ile mają lat,jakie są ich ulubione kolory,jakie mają charaktery,kogo kochają,czym się martwią,o czym marzą,co udało im się zdobyć w życiu.Zastanawia mnie też to o czym myślą wtedy ci ludzie,nad czym się zastanawiają.Czy są szczęśliwi czy może smutni.Myślę wtedy o tym wszystkim ale i o innych rzeczach i wiem że nigdy nie znajdę na nie odpowiedzi,bo nie na wszystko da się znaleść odpowiedz.Takie jest już życie,nie da się go do końca zrozumieć./toolkaa

Brakuję mi tych czasów gdy byłam... teksty

toolkaa dodano: 29 marca 2013

Brakuję mi tych czasów gdy byłam mała,gdy miałam wszystko w dupie,gdy niczym się nie przejmowałam.Gdy na moich ustach był zawsze uśmiech ten najszczerszy,i gdy nie było rapu w głośnikach tylko piosenki dla dzieci.Gdy po obejrzeniu smerfów szłam spać.Gdy na ulicy nie zwracałam uwagi na ludzi.Gdy po deszczu wskakiwałam w największą kałuże a w zimę lepiłam bałwana albo robiłam anioła,Gdy największym marzeniem było zostać nowy wózek dla lalek z lalką.Gdy zamiast wstawania rano do szkoły można było spać nawet do 12.Gdy z moich ust nie poleciało ani jedno przekleństwo.Gdy największą atrakcja było pójść do cyrku albo na spacer do parku albo na plac zabaw.Gdy najważniejsze było to żeby mieć z kim się bawić albo z kim grać w piłkę.Chciałabym być znowu tą małą dziewczynką z blond włosami,która nie mogła się ruszyć nigdzie bez swojej siostry.Gdy byłyśmy jak nie rozłączki,zawsze wszystko razem robiłyśmy.Ale mimo że jesteśmy starsze nadal ją bardzo kocham../toolkaa

Noc najlepsza pora na wszystkie... teksty

toolkaa dodano: 29 marca 2013

Noc najlepsza pora na wszystkie przemyślenia. Na zastanawianie się nad sensem życia i dalszymi planami na życie. A, co najgorsze na wspomnienia.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV