głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
toolkaa Jej życie jest serią wzlotów i upadków z przewagą tych ostatnich. Jej życie nie układa się tak jak sobie wyobrażała tworząc w głowie własny film. To nie ona tyl

toolkaa

toolkaa.moblo.pl
Jej życie jest serią wzlotów i upadków z przewagą tych ostatnich. Jej życie nie układa się tak jak sobie wyobrażała tworząc w głowie własny film. To nie ona tylko pozost
Jej życie jest serią wzlotów i... teksty

toolkaa dodano: 25 marca 2012

Jej życie jest serią wzlotów i upadków-z przewagą tych ostatnich. Jej życie nie układa się tak jak sobie wyobrażała-tworząc w głowie własny film. To nie ona, tylko pozostali aktorzy okazali sie dupkami.

Gdy kobieta zmienia fryzurę to... teksty

toolkaa dodano: 25 marca 2012

Gdy kobieta zmienia fryzurę to znaczy, że chce zmienić swoje życie, gdy mężczyzna chce zmienić fryzurę to znaczy, że chce zmienić fryzurę. ;p

prawdziwy facet po spieprzeniu sprawy... teksty

toolkaa dodano: 25 marca 2012

prawdziwy facet po spieprzeniu sprawy powie : przepraszam. zjebałem.

Budzę się czasem rano z sercem... teksty

toolkaa dodano: 25 marca 2012

Budzę się czasem rano z sercem pełnym nadziei i ubieram starannie jak na jakieś spotkanie, wierząc, że zakochasz się we mnie na rogu ulicy.

czy kiedykolwiek będę szczęśliwa... teksty

toolkaa dodano: 25 marca 2012

czy kiedykolwiek będę szczęśliwa ? zapytała sama siebie i w tym samym momencie otworzyła książkę na ostatniej stronie ,a pierwsze słowa jakie rzuciły jej się w oczy to :Absolutnie nie ..

chciałabym uciec od tych problemów... teksty

toolkaa dodano: 25 marca 2012

chciałabym uciec od tych problemów , wyjechać , zniknąć na jakiś czas . jednak prawda jest taka , że czego nie zrobię , gdzie nie ruszę . każda nie rozwiązana sprawa i ból pójdą za mną..

odnoszę wrażenie  że szczęście... teksty

toolkaa dodano: 25 marca 2012

odnoszę wrażenie, że szczęście przyjaciół, jest czymś sto razy ważniejszym, niż szczęście tylko i wyłącznie nasze, a przynajmniej tak jest w moim przypadku. to samo tyczy się problemów bliskich ci osób - widząc, jak się z tym męczą, jak to przeżywają, rozrywa ci serce, i chcesz im w jakikolwiek sposób pomóc. bardzo lubię obserwować ludzi, widzieć ich wszystkie gesty, ruchy, mimikę, emocje wypisane na twarzy i przede wszystkim - w oczach. wystarczy spojrzeć na przyjaciela uśmiech i błysk w oczach; od razu wypełnia cię szczęście, jak za pomocą czarodziejskiej różdżki.

Dotknij miłość  zatrzymaj wiatr... teksty

toolkaa dodano: 25 marca 2012

Dotknij miłość, zatrzymaj wiatr, ukołysz niebo, pocałuj gwiazdę, obejmij mrok, uchwyć chwilę, przywitaj się ze słońcem, zatańcz z księżycem, zabij nienawiść, wybacz wojnę zazdrości, pożartuj z uśmiechem i dopiero wtedy mów o wolności.

Dajcie mi te lata kiedy o godzinie 18... teksty

toolkaa dodano: 25 marca 2012

Dajcie mi te lata kiedy o godzinie 18 byłam już wykąpana i najedzona Leżąc na łóżku w mojej ulubionej piżamie w miśki, z pluszakiem pod pachą czekałam na dobranocke. A kiedy się juz skończyła, mama odprowadzała mnie do swojego pokoju, kładła do łóżka, przykryła kołdrą, dała buziaka w czułko i życzyła mi słodkich znów.

Latami próbujemy doszukać się... teksty

toolkaa dodano: 25 marca 2012

Latami próbujemy doszukać się jakiejś prawidłowości i logiki, zrozumiałych motywów i urazów, lecz wszystko na próżno. Niektóre rzeczy po prostu są takie, jakie są i właściwie przeraża nas ta irracjonalność.

lubię wpychać się między ludzi i... teksty

toolkaa dodano: 25 marca 2012

lubię wpychać się między ludzi i zarażać ich swoim dobrym humorem. lubię robić z siebie debila tylko po to by zobaczyć uśmiech na niektórych twarzach. lubię być optymistką, jednak też czasem potrzebuję odpocząć. mam prawo do smutku , mam prawo do łez.

  Nie lubię tego  że jesteś ode... teksty

toolkaa dodano: 25 marca 2012

- Nie lubię tego, że jesteś ode mnie o wiele wyższy. - Zaufaj mi, jest w tym zaleta. - Jaka? - Kiedy Cię przytulam możesz słuchać mojego serca, które bije tylko dla Ciebie. ♥♥

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV