głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
toolkaa Dwoje ludzi on i ona jakieś uczucie przyjażń inni ludzie brat połączenie ręce najczulszy punkt serce.Powstaje równanie jak by nie było PRZYJAŻŃ+SERCE=MIŁOŚĆ!!!

toolkaa

toolkaa.moblo.pl
Dwoje ludzi on i ona jakieś uczucie przyjażń inni ludzie brat połączenie ręce najczulszy punkt serce.Powstaje równanie jak by nie było PRZYJAŻŃ+SERCE=MIŁOŚĆ!!!
Dwoje ludzi on i ona jakieś uczucie... teksty

toolkaa dodano: 25 marca 2012

Dwoje ludzi-on i ona,jakieś uczucie -przyjażń,inni ludzie-brat,połączenie-ręce,najczulszy punkt-serce.Powstaje równanie jak by nie było PRZYJAŻŃ+SERCE=MIŁOŚĆ!!!

Nie znam już takich słów aby móc... teksty

toolkaa dodano: 25 marca 2012

Nie znam już takich słów,aby móc być z tobą.Nie chce mi się wierzyć w cud,bo wiem,że szkoda czasu.Mówią mi:nie trać sił,bo z tego już nie będzie nic.... :(

Kocham Cię... Krzyczała: Nie... teksty

toolkaa dodano: 25 marca 2012

Kocham Cię... Krzyczała: Nie odchodź! Płakała: Proszę zostań ze mną jesteś moim sercem Szeptała: Umrę...przecież nie można żyć...bez serca... A on:odwrócił się i odszedł. Kilka dni później przeczytał na klepsydrze: Ona mówiła: A on jej nie słuchał Krzyczała: A on nie reagował Płakała: A on nie widział jej łez Szeptała: A on po prostu odszedł ...Umarła... Stwierdzono brak serca! W jego oczach pojawiły się łzy On mówił: Wróć Krzyczał: Przepraszam Płakał: Proszę wróć, wszystko naprawie Szeptał: Kocham Cię... Lecz ona już go nie słyszała ...ODESZŁA...

Lubisz mnie?   On powiedział nie... teksty

toolkaa dodano: 25 marca 2012

Lubisz mnie?" On powiedział "nie". Myślisz ze jestem ładna? - zapytała. Znowu powiedział "nie". Zapytała wiec jeszcze raz: " Jestem w twoim sercu?" Powiedział "nie". Na koniec się zapytała: "Jakbym odeszła, to byś płakał za mną?" Powiedział, ze "nie". Smutne - pomyślała i odeszła. Złapał ja za rękę i powiedział: "Nie lubię Cię, kocham Cię. Dla mnie nie jesteś ładna, tylko piękna. Nie jesteś w moim sercu, jesteś moim sercem. Nie płakałbym za Tobą, tylko umarłbym z tęsknoty."

Zgubiłam…   ale co ?  – to... teksty

toolkaa dodano: 25 marca 2012

Zgubiłam… - ale co ? – to co jest najważniejsze - to znaczy ? - sens życia !

Chciałam iść z Tobą przez życie... teksty

toolkaa dodano: 25 marca 2012

Chciałam iść z Tobą przez życie, ale Ty wolisz zabawę! Na pierwszym miejscu koledzy, a na drugim wybierałeś zdradę

 telefon Ci dzwoni nie odbierzesz?... teksty

toolkaa dodano: 25 marca 2012

- telefon Ci dzwoni, nie odbierzesz? - nie. - odbierz, może to coś ważnego. - siedzisz mi na kolanach, więc nie możesz dzwonić, a co może być ważniejszego od Ciebie?

Mówisz że masz dość? To spójrz... teksty

toolkaa dodano: 25 marca 2012

Mówisz, że masz dość? To spójrz na tego pijaka pod sklepem, który ma tylko butelkę, która ma na etykiecie ma jakieś procenty i tylko w tym widzi sens. Spójrz na te wszystkie samotne, opuszczone dzieci, umierające z głodu. Spójrz na otaczający Cię świat, a dopiero później mów, że nie masz siły by żyć....

Jeżeli twoja twój dziewczyna... teksty

toolkaa dodano: 25 marca 2012

Jeżeli twoja-twój dziewczyna-chłopak nie ma cie w opisie na gadu to wiedz że coś się dzieje.

 mamo.. bo wiesz zakochałam się w... teksty

toolkaa dodano: 25 marca 2012

-mamo.. bo wiesz zakochałam się w takim chłopaku, ale on ma mnie w dupie. znaczy ja mam go w dupie, bo to on tak naprawdę chyba ma mnie w dupie i nie chce żeby myślał że to on ma mnie w dupie, żeby nie było.. mamoo no kurde! -czekaj film oglądam.

Życie to nie simsy tutaj jednym... teksty

toolkaa dodano: 25 marca 2012

Życie to nie simsy, tutaj jednym kliknięciem myszki nie sprawisz aby człowiek był zadowolony

Wolę powiedzieć zwyczajowe kurwa... teksty

toolkaa dodano: 25 marca 2012

Wolę powiedzieć zwyczajowe "kurwa", niż pierdolić 30 sekund "bardzo mnie irytują nierówności chodnika, które z nienacka narażają mnie na upadek".

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV