głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
toolkaa Miłość to ściema...Miłości nie ma...Są tylko głupie zauroczenia..... Jeśli mówisz kocham to zastanów się co to znaczy!!!!! Nie wierzę w te dni które mi obiecałe

toolkaa

toolkaa.moblo.pl
Miłość to ściema...Miłości nie ma...Są tylko głupie zauroczenia.....
Miłość to ściema...Miłości nie... teksty

toolkaa dodano: 30 marca 2012

Miłość to ściema...Miłości nie ma...Są tylko głupie zauroczenia.....

Jeśli mówisz  kocham to zastanów... teksty

toolkaa dodano: 30 marca 2012

Jeśli mówisz "kocham"to zastanów się co to znaczy!!!!!

Nie wierzę w te dni  które mi... teksty

toolkaa dodano: 30 marca 2012

Nie wierzę w te dni, które mi obiecałeś Pójdę tam gdzie nie będziesz mógł mnie znaleźć. W miejsce, gdzie Twoje kłamstwa nie dochodzą. W miejsce, gdzie już nie wierzę Twoim słowom. Może nadejdzie dzień, gdy się obudzisz Myśląc, że czekam by do Ciebie wrócić. Nagle zrozumiesz, że mnie już tu nie ma. Poszłam i nie chcę już niczego zmieniać.

Błagam Cię!  Tylko o jedną rzecz... teksty

toolkaa dodano: 30 marca 2012

Błagam Cię! Tylko o jedną rzecz jeśli to koniec to idź sobie - idź precz! Już nigdy tu nie wracaj choćby nie wiem co w głowie mi nie zawracaj, bo nie wytrzymam tego! Błagam Cię! Abyś odszedł - tak na zawsze już wyprowadź się z mego serca, z mych myśli. No idź już. Nie pozwól nam się zobaczyć to będzie za duży ból ten czas co goi rany tutaj nic nie znaczy, bo to rana miłości.

Czasami chciałabym nie musieć... teksty

toolkaa dodano: 30 marca 2012

Czasami chciałabym nie musieć wstawać rano do szkoły i tylko spać mieć w du*i szkołę i wszystko. ........

Po co było całować i kłamać? Po... teksty

toolkaa dodano: 29 marca 2012

Po co było całować i kłamać? Po co było zajmować mi czas? Po to, aby mi serce złamać, by pozostawić smutek i żal. Całowałeś, kłamałeś, by truciznę w me serce wlać. A ja głupia, na próżno wierzyłam... teraz przyszło mi się z Ciebie śmiać! Między nami wszystko skończone, więc miły, żegnam Cię... To co minęło nigdy nie wróci już, po co więc kielich goryczy pić? Skoro przyciąga Cię inna, więc idź, nie lękaj się... Kiedy mnie jeszcze kochałeś, przychodziłeś, bo byłeś spragniony, teraz przychodzisz już obojętnie, no cóż, zmieniłeś gust... A ja Cię kocham, kocham jak dawniej i choć teraz z oczu płynie mi łza, życzę Ci szczęścia i aby ona kochała Cię tak jak ja!

Kiedyś  dawno temu była sobie... teksty

toolkaa dodano: 29 marca 2012

Kiedyś dawno temu była sobie piękna dziewczyna o imieniu ............ . Była bardzo piękna i mądra lecz nie chwaliła nikomu się tym.W sercu jej pewien chłopak był a on nie chciał byc obok niej. Ona Cierpi cały czas i bardzo chce zmienic to. Nie wychodzi jej to choc pragnie tego serca swego. A obok niej krazy cały czas chłopak który kocha ja. ..... traktuje go jako przyjaciela jej. A on nie umie powiedziec jej ze bardzo mocno kocha ja i chce z nią spędzic całe zycie swe.Mijają dni mijają lata i nic w życiu jej nie zmienia sie. Po paru latak widze ze przyjaciel kocha ja. zastanawia sie co zrobic ma. Mysli o tym cale dni i noce swe. Postanowiła zostac z nim i zobaczyc jaka przyjazn ich miłości jest. I przyjazn ta zmieniła się. W dniu dzisiejszym to wielka miłośc jest.Przyjazń w zapomnienie poszło dziś a miłości ich całe życie razem z nimi jest.

Na ścianie twe zdjęcia to tylko... teksty

toolkaa dodano: 29 marca 2012

Na ścianie twe zdjęcia to tylko złe wspomnie........

 Czas nie leczy ran  on tylko nas... teksty

toolkaa dodano: 29 marca 2012

"Czas nie leczy ran, on tylko nas do nich przyzwyczaja"

Po mszy Jasio mówi do księdza:... teksty

toolkaa dodano: 29 marca 2012

Po mszy Jasio mówi do księdza: - Pańskie kazanie było zajebiste. - Synu nie możesz tak mówić. - Ale Pańskie kazanie było naprawdę zajebiste. - Synu opamiętaj się póki możesz! - Było tak zajebiste, że postanowiłem dać 1000 zł na kościół. - Pierdolisz.

 Żegnaj    tak usłyszałam... teksty

toolkaa dodano: 27 marca 2012

"Żegnaj" - tak usłyszałam "Kochanie nie odchodź" - wciąż powtarzałam Byłam bezsilna, nic zrobić nie umiałam Płakałam ... zatrzymać Cię chciałam Strach, lęk, ból - takie uczucia w sobie miałam. Nie spałam ... Tak bardzo się o Ciebie bałam "Kocham Cię strasznie" - o tym wiedziałam Czułam, że jestem sama Bezsilna i niekochana Ciebie nie ma Ta samotność mnie przeraża Dałam Ci więcej niż sama miałam Co za to dostałam Łzy i cichy szept "ja i ty" Nagle bledną wszystkie sny Słowo "kocham" nic nie znaczy Utonęło gdzieś w rozpaczy Były plany, były słowa Wszystko odeszło razem z Tobą Zostałam sama ze sobą Tak bardzo kochałam, wciąż kocham Bez Ciebie świat to tylko łzy Tyle razy wybaczałam Choć cierpiałam To tak bardzo z Tobą być chciałam Może nie wszystko dać Ci umiałam Ale chcciałam To za Tobą tak płakałam Bo wciąż o Tobie pamiętam i pamiętałam A kochać nie przestałam

Stała na pograniczu lęku  Nóż... teksty

toolkaa dodano: 27 marca 2012

Stała na pograniczu lęku Nóż trzymała w ręku W jej sercu skryte łkanie słychać rozsądku pukanie Naga, cicha, bezbronna Chowała uczucia głęboko Nie dostrzegło ich ludzkie oko Nóż wypadł jej z dłoni... Koniec monotonii Głowa do góry z wyższością patrzy w chmury. Przez życie idź z uśmiechem, a pomiędzy każdym oddechem przypomnij sobie chwilę kiedy mierzyłaś ciężkie chwile...

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV