głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
toiletpaper nie wierzę że potrafię łapać dołki a zarazem udawać szczęśliwą. mamo ale ja jestem naprawdę taka brzydka i wredna? rzuciłam. mama jedynie spoglądnęła na mnie. ż

toiletpaper

toiletpaper.moblo.pl
nie wierzę że potrafię łapać dołki a zarazem udawać szczęśliwą.
nie wierzę że potrafię łapać... teksty

toiletpaper dodano: 13 grudnia 2011

nie wierzę, że potrafię łapać dołki, a zarazem udawać szczęśliwą.
Autor cytatu: szloch

 mamo ale ja jestem naprawdę taka... teksty

toiletpaper dodano: 13 grudnia 2011

- mamo, ale ja jestem naprawdę taka brzydka i wredna? - rzuciłam. mama jedynie spoglądnęła na mnie. - żartujesz? - zaśmiała się. - nie. - odparłam. - zaraz pogadamy, ale muszę usiąść. - uznała. czekałam na nią w salonie i zaczęło mi się nudzić. zmyłam makijaż, przestałam być miła, a w dodatku na nadgarstu widniał napis 'mam czas na miłość' - no dobra jestem. - przyszła. - mamo, ale popatrz na mój wygląd. spójrz na moje zachowanie i zobacz, co mi odbiło. - syknęłam. - błagam przynieś mi wody. - zamilkła. - mam rację. odstraszam ludzi. - dodałam. - powiedz co się stało? jesteś piękna i masz cudowny charakter, a jedynie z głową no coś tam coś. - wyjąkała. - no widzisz? a po co komu zakochać się? po co komu miłość? po co mi do jasnej cholery, kiedyś tam mąż? - wkurzyłam się. - i tak żaden mąż nie chciałby takiej marudnej żony. - zadrwiła. rzuciłam w nią poduszką, a ona wróciła do swoich zajęć. - a po kim to mam? - krzyknęłam. - po tacie, bo to co innego mieć głupiego męża. - mruknęła.
Autor cytatu: szloch

nie wiem co ja jeszcze robię na... teksty

toiletpaper dodano: 13 grudnia 2011

nie wiem, co ja jeszcze robię na moblo. powinnam siedzieć z fizyką w łóżku i patrzeć prosto w oczy, każdej dynamice Newtona. a nie zastanawiać się, czy tak naprawdę, zrobiłam to, co powinnam. nie zapomniałam jeszcze o nim, a zaczęłam myśleć o innym. może i nie ma, tak kręcących każdą niebieskich oczów, ale ma zieleń, którą chcę nosić w sercu. rozmawiałam z nim, setki godzin, a z tamtym zamieniłam kilka słów, ale ciągnie mnie do niego. wyobrażam sobie, jakby wyglądała nasza pierwsza prawdziwa rozmowa, nasz pierwszy wyjątkowy spacer, nasz pierwszy wieczór spędzony na opowiadaniu o sobie. tak naprawdę? nie wiem, co ze mną się dzieje, tak bardzo tęskniłam za nim, iż uczucie zaczęło gasnąć, a ja rozpłynęłam się w marzeniach o prawdziwym szczęściu, o chłopaku z imieniem na P. w końcu odszedł, a wiedział, że przez to kiedyś całkowicie mnie straci.
Autor cytatu: szloch

nienawidzę panienek tego typu... teksty

toiletpaper dodano: 13 grudnia 2011

nienawidzę panienek tego typu , które kłamią. zaśmiecają myśli facetów , którzy serio je kochają. nie lubię , gdy się kleisz do jednego , a za chwilę drugi wie , że nie umiesz bez niego śnić. kłamiesz , zaś kłamiesz. nie ogarniam , jak mogłaś zrobić to , czego ja nigdy umiałam , ranić obydwu na raz. oni wiedzą , że to robisz. czekaj , ale zaraz , ja nie zemszczę się na Tobie. nie potrafię , nigdy taka nie byłam , ale dziś wykorzystam sytuację , powiem do niego ostatni raz , żeby się ogarnął. wiem , że będziesz cierpieć, przejedziesz się jeszcze na nim , gorzej niż on na Tobie , ale uwierz bez mojej pomocy za niedługo , będzie wiedział , w jakie bagno wpakował się razem z Tobą , mała.
Autor cytatu: szloch

jeśli ktoś zapyta Ciebie kim dla... teksty

toiletpaper dodano: 13 grudnia 2011

jeśli ktoś zapyta Ciebie, kim dla Ciebie jestem, odpowiedz, że całym sercem. - skłam.
Autor cytatu: szloch

niby nie zależy mi na nim  a... teksty

toiletpaper dodano: 13 grudnia 2011

niby nie zależy mi na nim , a ciągle się przejmuję , czy da sobie radę. zastanawiam się , czy może przypadkiem nie płacze. nie chcę dla niego źle , ale on o tym wie . myśli , że wszystko jest złe , a sam sobie nie poradzi. to nie jest tak , że jest słaby. w głębi siebie jest silny , ale jest za ufny. nauczony cierpienia , boi się iść dalej , ale nie dziwię mu się, że chce dalej błądzić. znam go , wiem jaki jest , a jaki potrafi być , gdy wali mu się świat. znam ten sztuczny uśmiech , który budzi we mnie wyobraźnię. boli , iż nie mogę mu w niczym pomóc. jestem za daleko , ale czy dalej mam sądzić , że wcale mi na nim nie zależy? nie odpowiem już sobie na to pytanie, boję się żyć z myślą , że może na początku tego wpisu , byłam serio egoistką.
Autor cytatu: szloch

kocham ją  kocham za to  że... teksty

toiletpaper dodano: 13 grudnia 2011

kocham ją , kocham za to , że potrafi stwierdzić , iż to nasz wspólny wróg wcześniej się zabije od nas , od tych głupich małolat , które mają dosyć życia , a tylko dlatego , gdyż przejechały się na miłości , a faceci egoiści , milczą , albo odchodzą. to z nią śmieje się w szkole tak, iż nie potrafię złapać powietrza. mogę ją wkurzać , mogę nazywać ciotą , mogę chodzić z nią na wagary , mogę być o nią zazdrosna , mogę się kłócić co lekcje , mogę nagrywać chore akcje i wrzucać na wrzutę. serio? wytrzymujemy ze sobą już trzy lata , a tak serio to dwa , ale nie mamy siebie dosyć. żyjemy z dnia na dzień i się trzymamy , choć życie nas kopie i codziennie wieczorem piszemy sobie to banalne 'zabije się' a na drugi dzień przed szkołą , jak się widzimy to wybuchamy śmiechem , który ukazuje nam sens.
Autor cytatu: szloch

 to jeden z momentów gdy wszystko... teksty

toiletpaper dodano: 13 grudnia 2011

" to jeden z momentów ,gdy wszystko irytuje. nie pytaj mnie jak się czuje. " / Eldo.
Autor cytatu: ejchill

  teksty toiletpaper dodał komentarz: ;/ do wpisu 13 grudnia 2011
Jeśli kilka razy nurkujesz do szafy... teksty

toiletpaper dodano: 13 grudnia 2011

Jeśli kilka razy nurkujesz do szafy dla faceta, to tak naprawdę już chcesz, aby zdjął ci majtki. To na nich powinnaś się skupić i zapomnieć o reszcie.
Autor cytatu: choleryczka

pomyślałas choć przez chwile ze ja... teksty

toiletpaper dodano: 13 grudnia 2011

pomyślałas choć przez chwile ze ja tez mam uczucia i chciałbym być ważniejszy od twojego porannego makijażu czy paznokci ?
Autor cytatu: fuckk_youu

Zbliża się kolejny rok pełen... teksty

toiletpaper dodano: 13 grudnia 2011

Zbliża się kolejny rok pełen nowych problemów.
Autor cytatu: embrassemoi

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV