głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
toiletpaper brakuje pewnych rzeczy tamtych chwil niektórych osób . slaglove i nie masz prawa spojrzeć w inne oczy. złapać innej dłoni. dotknąć innego ciała. zasmakować inny

toiletpaper

toiletpaper.moblo.pl
brakuje pewnych rzeczy tamtych chwil niektórych osób . slaglove
brakuje pewnych rzeczy   tamtych... teksty

toiletpaper dodano: 14 grudnia 2011

brakuje pewnych rzeczy , tamtych chwil , niektórych osób . / slaglove
Autor cytatu: slaglove

i nie masz prawa spojrzeć w inne... teksty

toiletpaper dodano: 14 grudnia 2011

i nie masz prawa spojrzeć w inne oczy. złapać innej dłoni. dotknąć innego ciała. zasmakować innych ust. szczypać innych policzków. klepać w inny tyłek. gapić się w inny dekolt. szeptać do innego ucha. kochać innej. nigdy, przenigdy. || kissmyshoes

a te panny  które wciaż gapią się... teksty

toiletpaper dodano: 14 grudnia 2011

a te panny, które wciaż gapią się na mnie z zawiścią, gdy idziemy miastem ? mają problem. bo tylko ja mogę rozbierać Go własnymi rękoma. a One ? mogą to robić jedynie w myślach. || kissmyshoes

hehe teksty toiletpaper dodał komentarz: hehe do wpisu 14 grudnia 2011
wrócisz? będziesz? bez żadnych... teksty

toiletpaper dodano: 13 grudnia 2011

wrócisz? będziesz? bez żadnych kłamstw? bez żadnych zdrad? przyrzekniesz szczerość? przyrzekniesz wierność? nie odejdziesz bez pożegnania? zostaniesz tak po prostu? PROSZĘ odpowiedz na wszystko ' tak. '
Autor cytatu: szloch

a jak usłyszał  że nigdzie z nim... teksty

toiletpaper dodano: 13 grudnia 2011

a jak usłyszał, że nigdzie z nim nie wyjdę. przypełzał do mnie i zapytał, co mi się dzieje. nie miałam ochoty z nim gadać, a na szczerą rozmowę nie wystarczyło moich sił. siedzieliśmy tak ponad dwie godziny w samym milczeniu. wszystko musiał przerwać telefon od mojego brata z informacją, że mnie jak najszybciej potrzebuje. bez zastanowienia wybiegłam, zakładając bluzę i trampki, zapomniałam się z nim pożegnać. zaczął za mną podążać szybkim krokiem. w myślach miałam płacz brata, a w dodatku nie wiedziałam, co się takiego stało. - nie kochasz mnie. - usłyszałam głos swojego chłopaka za plecami. - dlaczego tak uważasz? - zaczęliśmy wymieniać się zdaniami. - bardziej Ci na nim zależy. - krzyknął. -no chyba nie? - złapałam go za rękę i pociągnęłam przed siebie. doszliśmy na miejsce, zobaczyłam brata z wielkim uśmiechem. wyrwałam mu z ręki prochy. - siostra, ale jestem pierdolnięty. - szlochał. miałam ochotę mu przywalić w twarz, miał przecież już nie brać.
Autor cytatu: szloch

  zmienię swoje życie.   wy... teksty

toiletpaper dodano: 13 grudnia 2011

- zmienię swoje życie. - wy szeptałam. tata zaczął milczeć. - tato no. - dodałam. - słucham? co chcesz zrobić? - spytał. - zmienić życie. - uśmiechnęłam się. - ale, że jak? - dopytywał. - zacznę się uczyć, przefarbuję grzywkę, zapomnę o chłopakach, zacznę dbać o przyjaciół, pogodzę się z wrogami, nikogo nigdy już nie pobije, ani nie podrapię, na twarzy będę miała ciągle banana, nigdy nie zobaczysz łez. - zaczęłam wymieniać. - boję się tej zmiany. - uprzedził. - no to słuchaj dalej. codziennie będę wracała do domu, a pierwsze co zrobię. wezmę do łóżka książki i zacznę kuć. - wyjąkałam. - muszę pogadać z mamą. - zaniemówił. - przecież nie będę ćpać, ani się ciąć. moje życie będzie piękne, a żaden typ nie zmieni tego z dnia na dzień. - syknęłam. - rób co chcesz. - brakowało mu słów. uznałam temat za zakończony. później zobaczył mnie zakochaną w książkach po uszy z dziwnym kolorem grzywki. - zwariowałaś? - wybuchnął. - zrobiłam to co chciałam. - odparłam. więcej się do mnie nie odezwał.
Autor cytatu: szloch

kiedyś się zobaczymy  prawda?... teksty

toiletpaper dodano: 13 grudnia 2011

kiedyś się zobaczymy, prawda? uśmiechniesz się do mnie, no nie? nie będziemy mieć przed sobą już tajemnic, też tak chcesz? może weźmiemy zaadoptujemy małego pieska z łatką w kształcie serca na głowie, zgoda? staniemy przed drzwiami moich rodziców i się im sam przedstawisz, zrobisz to? a wiesz co wtedy im powiesz? tylko tyle, że z Tobą będę bezpieczna. wystarczy.
Autor cytatu: szloch

 tak kurwa...chce być Twoją... teksty

toiletpaper dodano: 13 grudnia 2011

-tak kurwa...chce być Twoją pierwszą i ostatnią..coś w tym śmiesznego? -tak.. bo przecież dobrze wiesz ze jesteś.;* ♥
Autor cytatu: mamuczuciaslonko

wrąbał się do mojego łóżka  ale... teksty

toiletpaper dodano: 13 grudnia 2011

wrąbał się do mojego łóżka, ale ja nie zwróciłam na to uwagi. - chyba miałeś być u dziewczyny? - wybuchłam. - siostra, ale przestań. wstawaj i idziemy na spacer. - zerwał mnie z łóżka. - nigdzie nie idę. - przytrzymałam się poduszki. - pojebało? - rzucił. - nie. - ugryzłam go w rękę. zaczęłam się dusić szlochem, pobiegłam do swojego pokoju. - nie którzy mają wszystko, a.. - zaczęłam szlochać. - a Ty nie masz nic? - odciągnął moje zapłakane dłonie od oczów. - mam, mam. - odparłam. - właśnie. masz zajebistych przyjaciół, ale ich nie doceniasz. masz miłość życia z którą boisz się być, ale też masz wszystko, a każdy chciałby mieć tak zajebistych rodziców, czy wspaniały charakter. naprawdę wiele ludzi, nie wie co to znaczy, być takim lubianym i docenianym, jak Ty. - wkurzył się. po całym domu, rozbiegł się jego krzyk. - kot przygotuj się, jedziemy zaraz na zakupy. - przerwał mu tata. - ja pierdole i Ty chcesz czegoś więcej? masz idealnie. - wy szeptał brat. kocham go, mimo wszystko.
Autor cytatu: szloch

rozwaliłam kilka przyjaźni w tym... teksty

toiletpaper dodano: 13 grudnia 2011

rozwaliłam kilka przyjaźni w tym roku, a tata wylatuje mi z tekstem 'będę Twoją psiapsiółką na zawsze' turlam się po ziemi, a po kwadransie zrywam się z podłogi. podchodzę do niego i go przytulam, pokazuję, ile tak naprawdę to dla mnie znaczyło.
Autor cytatu: szloch

moja mama jest śliczna  a mój tata... teksty

toiletpaper dodano: 13 grudnia 2011

moja mama jest śliczna, a mój tata ma dobry gusty. ja nie grzeszę urodą, ale Ty go zdecydowanie nie masz. - nie doceniasz piękna 'naszej' miłości.
Autor cytatu: szloch

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV