głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
toiletpaper wiadomości na dobranoc przepełnione tysiącami serduszek i buziaków. już wiesz że nigdy to nie powróci ale tęsknisz za nim bezgranicznie uświadamiając sobie że z

toiletpaper

toiletpaper.moblo.pl
wiadomości na dobranoc przepełnione tysiącami serduszek i buziaków. już wiesz że nigdy to nie powróci ale tęsknisz za nim bezgranicznie uświadamiając sobie że znów n
wiadomości na dobranoc... teksty

toiletpaper dodano: 13 grudnia 2011

wiadomości na dobranoc, przepełnione tysiącami serduszek i buziaków. już wiesz, że nigdy to nie powróci, ale tęsknisz za nim bezgranicznie, uświadamiając sobie, że znów nie będziesz mogła spać w nocy, myśląc o facecie, który na zabój kocha inną./ mynaughtylife

Jest grudzień  zima i święta się... teksty

toiletpaper dodano: 13 grudnia 2011

Jest grudzień, zima i święta się zbliżają, a ja nadal tego nie czuję. Mam nadzieję, że poprawi mi się to, że udzieli mi się ta cała świąteczna atmosfera. Być może dopiero na wigilii klasowej poczuję małą magię świąt, gdy spędzimy czas razem? Oby!

tak  był czas kiedy uśmiech nie... teksty

toiletpaper dodano: 13 grudnia 2011

tak, był czas kiedy uśmiech nie schodził mi z twarzy. gdy leżałam na łóżku, słuchając muzyki i uśmiechając się sama do siebie. gdy wybiegałam na deszcz w samej koszulce śmiejąc się i skacząc po kałużach. gdy nie przesypiałam nocy, bo rzeczywistość była lepsza niż sen. gdy uśmiechałam się do telefonu. tak, byłam wtedy szczęśliwa. tak, wtedy był też On.
Autor cytatu: grozisz_mi_xd

przepraszam   że czasem unikam... teksty

toiletpaper dodano: 13 grudnia 2011

przepraszam , że czasem unikam odpowiedzenia ci ' cześć '. że nie patrzę ci prosto w oczy , gdy z tobą rozmawiam i wszelkie spotkania omijam szerokim łukiem. ja po prostu nie chcę robić sobie nadzei. nie mam zamiaru leczyć się z ciebie całymi miesiącami , a potem w ciagu kilku minut zmarnować , to wszystko nad czym tak mocno pracowałam.
Autor cytatu: grozisz_mi_xd

Pamiętasz? Razem na zawsze  razem do... teksty

toiletpaper dodano: 12 grudnia 2011

Pamiętasz? Razem na zawsze, razem do piekła. Odchodząc byłam pewna, że nie zostawisz tak tego, będziesz walczył. Nie walczyłeś.

lubei to! teksty toiletpaper dodał komentarz: lubei to! do wpisu 12 grudnia 2011
Co z tego  że wokół mnie... teksty

toiletpaper dodano: 12 grudnia 2011

Co z tego, że wokół mnie rozłożone są papierosy, żyletki, tabaki, rurka, trochę tabletek, jakieś stare wino, igły i telefon. ja siedzę sobie w kręgu ubrana jedynie w o wiele za dużą bluzkę i czekam na cud. Plamie dywan własną krwią, koje ból winem, spalam stres papierosem, tabaką poprawiam humor, igłą wbijam się w żyły, a telefon leży i leży, jak martwy. Mam duże przeczucie, że już nie ożyje, nie dasz mu tego tchnienia.
Autor cytatu: choleryczka

patrząc na niego widzę  miłość... teksty

toiletpaper dodano: 12 grudnia 2011

patrząc na niego widzę, miłość swojego życia. gdybyśmy się tylko dogadywali może bylibyśmy razem. //cukierkowataa
Autor cytatu: cukierkowataa

Patrzę na siebie z perspektywy... teksty

toiletpaper dodano: 12 grudnia 2011

Patrzę na siebie z perspektywy czterech miesięcy wstecz i zdaje mi się, że to wszystko działo się lata temu, że przez ten czas dostałam pierwszych zmarszczek, przeszłam menopauzę i zaczęłam mieć problemy z kręgosłupem, patrzę na siebie i nie potrafię wytłumaczyć co sprawia, że z każdym dniem codzienność przytłacza mnie coraz bardziej.
Autor cytatu: niecalkiemludzka

Powiedzmy  że ten rok był... teksty

toiletpaper dodano: 12 grudnia 2011

Powiedzmy, że ten rok był jednocześnie najlepszymi jak i najgorszymi czasami w moim życiu.
Autor cytatu: niecalkiemludzka

W pewnym momencie mam dość. Nie... teksty

toiletpaper dodano: 12 grudnia 2011

W pewnym momencie mam dość. Nie wiem co czuję, nie wiem gdzie doszłam tą drogą, bo przecież nie jestem szczęśliwa, to tylko prowizoryczne szczęście. Wiem, że mam wszystko co mi potrzebne, ale jak patrzę na ludzi z przeszłości to czuję pustkę i ból, że już nie mogę z nimi zamienić nawet słowa..
Autor cytatu: choleryczka

To boli bardziej niż zadany cios... teksty

toiletpaper dodano: 12 grudnia 2011

To boli bardziej niż zadany cios prosto w twarz czy poranienie nożem. To prawda, że słowa ranią bardziej, mocniej i doszczętniej. Tkwią w mojej głowie non stop mi o tym przypominając. Łzy szczeniacko spływają po moich bladych policzkach, mocząc moją ulubioną bluzę. Znasz to uczucie kiedy krztusisz się własnym żałosnym płaczem, serce chce Ci się rozpierdolić na części, a ręce co chwilę sięgają po używki ? Tak, to ten dzień kurwa.
Autor cytatu: choleryczka

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV