głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
toiletpaper Może będziesz wtedy stał w kolejce po chipsy a może będziesz słuchał dobrego rapu.Albo będziesz z nią poczujesz jej zapach i stwierdzisz że nic nie dorówna moje

toiletpaper

toiletpaper.moblo.pl
Może będziesz wtedy stał w kolejce po chipsy a może będziesz słuchał dobrego rapu.Albo będziesz z nią poczujesz jej zapach i stwierdzisz że nic nie dorówna mojemu.Ale
Może będziesz wtedy stał w kolejce... teksty

toiletpaper dodano: 21 luty 2012

Może będziesz wtedy stał w kolejce po chipsy a może będziesz słuchał dobrego rapu.Albo będziesz z nią,poczujesz jej zapach i stwierdzisz że nic nie dorówna mojemu.Ale zatęsknisz.Przeleci Ci przed oczyma wszystko.A ja będę miała wyjebane .

mam takie dni kiedy chcę udać że... teksty

toiletpaper dodano: 21 luty 2012

mam takie dni kiedy chcę udać że nie widziałam nadjeżdżającego samochodu z lewej strony. kiedy chcę wcisnąć wszystkim że jest w porządku, a tak naprawdę rozklejam się w pierwszej lepszej chwili kiedy tylko pozostaję sama.
Autor cytatu: peerfection

rocznik to tylko cyfry  a cyfry to... teksty

toiletpaper dodano: 21 luty 2012

rocznik to tylko cyfry, a cyfry to nie uczucia, więc nie pierdol, że jestem za młoda.
Autor cytatu: peerfection

czuję się żałośnie  czekając na... teksty

toiletpaper dodano: 21 luty 2012

czuję się żałośnie, czekając na wiadomość od Ciebie. po tym wszystkim co mi zrobiłeś. jestem gotowa Ci wybaczyć, pomimo tego, że jeszcze nie przeszło Ci przez myśl, żeby mnie przeprosić.
Autor cytatu: peerfection

gdybyś wiedział co dzieje się ze... teksty

toiletpaper dodano: 21 luty 2012

gdybyś wiedział co dzieje się ze mną, co noc. gdybyś zdawał sobie sprawę z tego jak leżę w mroku stukając palcem o ekran komórki i wyczekując cholernej wiadomości na dobranoc. gdybyś widział jak kolejne łzy, zostawiają przezroczyste smugi na moim policzku, a chwilę potem skapują na poduszkę. gdybyś czuł, to co dzieje się w moim sercu w tamtych chwilach. gdybyś miał świadomość tego, jak moje myśli uporczywie krążą wokół Twojej osoby. gdybym Ci to wszystko powiedziała - wróciłbyś. może z litości, może z żalu i współczucia w stosunku do mnie, ale wróciłbyś.
Autor cytatu: peerfection

najgorsza jest świadomość  że... teksty

toiletpaper dodano: 21 luty 2012

najgorsza jest świadomość, że wiesz, iż to ostatni moment na zawrócenie, a potem wpadniesz w sidła tej chorej miłości. zdajesz sobie sprawę z tego, że możesz to perfidnie olać, odejść, zapomnieć, ale wtedy On patrzy w taki sposób, że nie potrafisz chociażby drgnąć. zdobywa Cię, żeby potem zaciągnąć do królestwa cierpień.
Autor cytatu: peerfection

mam tendencję do pakowania się w... teksty

toiletpaper dodano: 21 luty 2012

mam tendencję do pakowania się w kłopoty, gadania głupot, robienia przypału sobie i znajomym, przejmowania się bzdurami, śmiania się do łez i zakochiwania się w takich głupkach jak on.
Autor cytatu: peerfection

nowa wiadomość   'w chuj źle jest... teksty

toiletpaper dodano: 21 luty 2012

nowa wiadomość - 'w chuj źle jest, będę za pięć minut. ogarniaj gdzie masz szlafrok'. związałam pospiesznie włosy w niesforny kucyk, zarzuciłam na pidżamę w misie za dużą bluzę, na stopy wsunęłam puchate kapcie. kiedy chwilę potem rozbrzmiał dzwonek od razu doskoczyłam do drzwi otwierając je. mój wzrok mimowolnie zatrzymał się na Jego rękach w których nie trzymał żadnej butelki wódki, czy wina. zanim zdążyłam o to zapytać, poczułam Jego wargi na swoich. odsunął mnie od siebie na nikłą odległość. wciąż czułam ciepło Jego oddechu na policzkach. - nie potrafię bez Ciebie, kurwa. nie oddalaj się nigdy więcej. nigdy, rozumiesz? - szepnął opierając się swoim czołem o moje.
Autor cytatu: peerfection

wiesz jak to jest  kiedy ukochana... teksty

toiletpaper dodano: 21 luty 2012

wiesz jak to jest, kiedy ukochana osoba mija Cię bez słowa? wiesz jak to jest, kiedy chcesz spojrzeć pewnej osobie w oczy, a nie możesz, bo po paru sekundach, musisz odwrócić się, kryjąc łzy? wiesz jak to jest, kiedy w rozmowie łamie Ci się głos? wiesz, jak to jest, kiedy tracisz oddech, bo patrzysz na niego, a z jego zachowania wnioskujesz, że jemu już nie zależy? wiesz jak to jest, kiedy wracając do domu, masz płacz na końcu nosa? wiesz jak to jest, kiedy kładziesz się spać z nadzieją, że może wreszcie szloch nie będzie Ci przeszkadzał w zasypianiu? wiesz jak to jest, kiedy wstajesz rano i masz świadomość tego, że kolejny dzień będzie powtórką poprzedniego? wiesz jak to jest, kiedy umierasz wiedząc, że żyjesz? nie wiesz? to proszę nie pierdol mi o tym, że czas leczy rany.
Autor cytatu: peerfection

Herbata posłodzona dwiema... teksty

toiletpaper dodano: 20 luty 2012

Herbata posłodzona dwiema łyżeczkami cukru, założone dwie różne skarpetki, włosy spięte w koński ogon.Coś jest nie tak, a już wiem, nie ma Ciebie

Tak pięknie potrafiliśmy opisywać... teksty

toiletpaper dodano: 20 luty 2012

Tak pięknie potrafiliśmy opisywać sobie, co tolerujemy w związku, czego nie znosimy, wspominać pierwsze pocałunki, gdzie w przypadku obu stron nie był on z osobą, którą mieliśmy kochać, ale za nic nie potrafiliśmy porozmawiać o tym, co dawniej było między nami. To nadal pozostawało tajemnicą.../destiny

Ja nie chcę już tęsknić za tym... teksty

toiletpaper dodano: 20 luty 2012

Ja nie chcę już tęsknić za tym czego nie mam, muszę zaciskać pięści bo to wszystko się zmienia od narodzin do śmierci, tak jak kręci się ziemia trzeba się poświęcić, żeby to doceniać.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV