głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
toiletpaper Nie możesz zmienić przeszłości ale przeszłość zawsze powraca żeby zmienić Ciebie. Zarówno twoją teraźniejszość jak i przyszłość. — Jonathan Carroll Białe jabłk

toiletpaper

toiletpaper.moblo.pl
Nie możesz zmienić przeszłości ale przeszłość zawsze powraca żeby zmienić Ciebie. Zarówno twoją teraźniejszość jak i przyszłość. — Jonathan Carroll Białe jabłka
 Nie możesz zmienić przeszłości... teksty

toiletpaper dodano: 21 luty 2012

"Nie możesz zmienić przeszłości, ale przeszłość zawsze powraca, żeby zmienić Ciebie. Zarówno twoją teraźniejszość jak i przyszłość." — Jonathan Carroll - "Białe jabłka"

spójrz na to z innej strony.... teksty

toiletpaper dodano: 21 luty 2012

spójrz na to z innej strony. przecież jestem przy tobie zawsze, bez względu na wszystko, dlaczego miałabym odejść. przecież, mieć ciebie to tak jakby mieć cały świat. przecież tylko ciebie kocham, przecież tylko ty mnie nie zauważasz, a szkoda. / notte.
Autor cytatu: notte

delikatnie muskał moje wargi... teksty

toiletpaper dodano: 21 luty 2012

delikatnie muskał moje wargi, powodując gęsią skórkę na moim ciele. jego zarost dał wyczuwać się pod dłonią, którą dotykałam jego skóry. był taki nieskazitelny, bezpośredni i tylko mój. / notte.
Autor cytatu: notte

chciałabym o tobie zapomnieć.... teksty

toiletpaper dodano: 21 luty 2012

chciałabym o tobie zapomnieć. chciałabym, skręcić wtedy w inną stronę, pójść gdzie indziej, by tylko nie natrafić na ciebie. chciałabym, nie pamiętać tych wszystkich nieszczerych wyznań i bezuczuciowych spojrzeń w oczy. chciałabym nie czuć nieszczerych pocałunków na mojej szyi i bezwzględnych uścisków, gdy było naprawdę źle. chciałabym nie pamiętać wszystkich przykrości, które mi wyrządziłeś. chciałabym się pozbierać, ale nie potrafię. to co chwilę uderza we mnie z coraz to większą siłą i rani od nowa. każdego dnia. / notte.
Autor cytatu: notte

nie jestem zakochana  nie mam pary... teksty

toiletpaper dodano: 21 luty 2012

nie jestem zakochana, nie mam pary, nie ubieram krótkich spódnic i bluzek z dekoltem by zrobić wrażenie na mężczyznach, nie spoglądam na chłopaków mijających mnie na ulicy, nie mówię o romantycznej kolacji przy świecach, nie myślę o upojnych, namiętnych nocach przy blasku księżyca, nie oczekuję szczerych spojrzeń w oczy, nie poszukuję ideału i dobrze mi z tym, amen.
Autor cytatu: notte

wiesz chodzą plotki po mieście że... teksty

toiletpaper dodano: 21 luty 2012

wiesz chodzą plotki po mieście,że powinniśmy spać we dwoje,wtuleni w siebie . / burdeel
Autor cytatu: burdeel

Boli mnie tylko to że gdy ona jest... teksty

toiletpaper dodano: 21 luty 2012

Boli mnie tylko to,że gdy ona jest na Ciebie zła przykładasz swoje usta do jej i czekasz aż złość zmieni się w namiętność , to,że gdy chce wcześniej pójść do domu łapiesz ją za ręke i słodko prosisz by została,mnie nie zatrzymywałes a gdy byłam zła wychodziłes z zalozenia 'przejdzie jej' . / burdeel
Autor cytatu: burdeel

  co robisz ?    hm . nic . nudzę... teksty

toiletpaper dodano: 21 luty 2012

- co robisz ? - hm . nic . nudzę się , siedzę nad kubkiem kakao . myślę o niczym .czasem tylko o Tobie . - a dlaczego kakao ? . - bo przypomina mi kolor Twoich oczu

Płaczę z bezsilności. Płaczę... teksty

toiletpaper dodano: 21 luty 2012

Płaczę z bezsilności. Płaczę dlatego, że już nie wiem jak żyć żeby było w końcu było dobrze. Siedzę w pustym pokoju myśląc o tym ile miałam szans, których nie wykorzystałam, ile było momentów, w których mogłam wziąć się w garść i zmienić coś na lepsze. Dochodzę do wniosku, że czasem jednak dobrze jest się uśmiechnąć dla tych, którzy są dla nas ważni. Uwolnić się od wspomnień i zacząć na nowo żyć nie oglądając się na innych, bo jest wiele fałszywych twarzy, którzy modlą się o Twoją porażkę. Pokaż, że tak łatwo się nie poddajesz, pokaż, że jesteś silna i nie rezygnuj z marzeń [inmyveins]
Autor cytatu: inmyveins

nie potrafię już dłużej udawać... teksty

toiletpaper dodano: 21 luty 2012

nie potrafię już dłużej udawać, że jest okej, poprawiać każdemu humor i pocieszać w trudnych chwilach. mam doła - taa znów sobie nie radzę, znów mam gorszy dzień, mam cholerną ochotę zapaść się pod ziemie, uciec od was, od problemów. najbardziej jednak chcę znaleźć się na chwilę w tamtym świecie, przytulić ją - daj mi 5 minut na rozmowę z nią, obiecuję nie zmarnuje tego czasu, błagam pomóż mi, jestem pewna że tylko ona może dać mi tą siłę, ona powie mi co mam zrobić, ona jedna mnie rozumiała.
Autor cytatu: aj.lofju

Otworzę Ci kiedyś drzwi totalnie... teksty

toiletpaper dodano: 21 luty 2012

Otworzę Ci kiedyś drzwi totalnie nieogarnięta, w nieumytych włosach i zaproszę Cię do środka. Usiądziemy obok siebie i zużywając setki chusteczek będę opowiadać Ci o tym, co rozpierdala mnie od środka, pozwolę Ci przeczytać ostatnie strony zeszytu z matmy, czy fizyki i zżółkłe ze starości kartki pamietnika. Będziesz siedział z otwartymi ustammi nie potrafiąc wypowiedzieć ani słowa, nie potrafiąc ani drgnąć. W głowie będziesz miał tylko jedno pytanie, kiedy tak bardzo mnie w sobie rozkochałeś. Będziesz zdziwiony ile nocy nieprzespałam, ile razy siedziałam w oknie na lodowatym parapecie, gdzie jedynym oparciem był PIH w słuchawkach, ile godzin zmarnowałam czekając na pieprzonego sms'a od Ciebie, który nie nadcvhodził, jak tęskniłam, jak bardzo kochałam.

 chciałabym  żebyś był tu teraz... teksty

toiletpaper dodano: 21 luty 2012

"chciałabym, żebyś był tu teraz obok mnie, tylko dla mnie, żebym mogła się do Ciebie przytulić tak bez słowa i odpocząć po tym całym dniu, chociaż na chwilę. nie myśleć o jutrze, o tym co będzie za chwilę. tak bardzo bym chciała powiedzieć Ci tak wiele, że moje życie to Ty."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV