głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
thisfeelinginside maroon 5 she will be loved czy the fray how to save a live ze względu na Ciebie odechciewa mi się każdego weekendu kiedy wiem że to o wiele mniejsze możliwości

thisfeelinginside

thisfeelinginside.moblo.pl
maroon 5 she will be loved czy the fray how to save a live
maroon 5   she will be loved czy the fray   how to save a live teksty thisfeelinginside dodał komentarz: maroon 5 - she will be loved czy the fray - how to save a live do wpisu 3 kwietnia 2011
ze względu na Ciebie odechciewa mi... teksty

thisfeelinginside dodano: 3 kwietnia 2011

ze względu na Ciebie odechciewa mi się każdego weekendu, kiedy wiem, że to o wiele mniejsze możliwości, aby Cię spotkać.

nie rozumiem  jak mogłam uznawać za... teksty

thisfeelinginside dodano: 3 kwietnia 2011

nie rozumiem, jak mogłam uznawać za obojętne coś, co cały czas sprawiało mi tyle radości. nawet nieświadomie.

każdy kocha inaczej  ale przecież... teksty

thisfeelinginside dodano: 3 kwietnia 2011

każdy kocha inaczej, ale przecież chodzi o to samo.

cudowne chwile w życiu irytują nas... teksty

thisfeelinginside dodano: 3 kwietnia 2011

cudowne chwile w życiu irytują nas swoim rzadkim i zbyt krótkim występowaniem. ale przecież świadczą o tym, że może być ich o wiele więcej. jeśli tylko się postaramy.

teraz mogę być w pełni dumna i... teksty

thisfeelinginside dodano: 1 kwietnia 2011

teraz mogę być w pełni dumna i dziękować tym, którzy mnie uprzedzali, że jesteś do niczego i kompletnie niewarty poświęceń i że na szczęście nie zdążyłam się tobą zaślepić. głupio czuję się tylko ze świadomością, że kiedyś jednak przyszło mi to do głowy.

znowu sztucznie zmniejszam wielkość... teksty

thisfeelinginside dodano: 1 kwietnia 2011

znowu sztucznie zmniejszam wielkość źrenic, bo nie chcę patrzeć na świat, którego nie zdołam zmienić./ Małpa

aż wstyd przyznać  że konieczne... teksty

thisfeelinginside dodano: 1 kwietnia 2011

aż wstyd przyznać, że konieczne były tak okropne dni, aby przekonać się, że to co zdawało mi się obojętne, w rzeczywiści potrzebne jest mi jak powietrze.

nie czuję  że najprawdopodobniej... teksty

thisfeelinginside dodano: 29 marca 2011

nie czuję, że najprawdopodobniej zamknęłyśmy właśnie pewien rozdział w swoim życiu, nie mając zamiaru do niego wrócić i kiedykolwiek kontynuować go wspólnie. zdaje się, że to chwilowy kryzys, który nas ogarnia i niebawem wszystko wróci do normy. coś jednak sprawia, że nie wierzę w swoje słowa i boję się konsekwencji tych błędów, które się już dokonały.

mogłam nie wiedzieć o tym  że... teksty

thisfeelinginside dodano: 29 marca 2011

mogłam nie wiedzieć o tym, że psuje się pomiędzy nami ta porządna dotąd nitka przyjaźni i niczego nie naprawiać, żyjąc w nieświadomości. wiem, że to nie byłoby dobre, ale czy lepszym rozwiązaniem okazało się przyznanie racji nam obu, zostawiając to wszystko za sobą i trwać od tej pory w dziwnie ogarniającej pustce i ironii?

co z tego  że śmieję się z... teksty

thisfeelinginside dodano: 29 marca 2011

co z tego, że śmieję się z przyjaciółkami do rozpuku. co z tego, że dostanę piątkę z chemii czy zajmę drugie miejsce w konkursie wokalnym. co z tego, że na obiad mama przygotuje mi moje ukochane pierogi z truskawkami, skropione śmietaną z cukrem. i tak pod wieczór będę musiała podsumować to, co się we mnie rzeczywiście dzieje. przykro, że nawet towarzysząca mi muzyka w słuchawkach nie wywoła pod koniec tego dnia ani jednego uśmiechu.

to nie jest tak  że nie mam sił... teksty

thisfeelinginside dodano: 29 marca 2011

to nie jest tak, że nie mam sił tego naprawiać. po prostu mi się nie chce, kompletnie brak mi chęci. czuję nawet, ze nie będę tego żałować. może to znak, że coś dzieje się w sposób, jaki od dawna powinno. więc zostawię to, oddając w zupełności woli losu. jak będzie w efekcie, dowiem się z czasem.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV