głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
teenager.in.love mimo że siedzi cicho wszystko w niej krzyczy ma ochotę wstać podjeść do ściany i bić z całej siły ręką głową obojętnie czym tylko by osłabnąć stracić przytomnoś

teenager.in.love

teenager.in.love.moblo.pl
mimo że siedzi cicho wszystko w niej krzyczy ma ochotę wstać podjeść do ściany i bić z całej siły ręką głową obojętnie czym tylko by osłabnąć stracić przytomnoś
mimo  że siedzi cicho wszystko w... teksty

teenager.in.love dodano: 10 września 2011

mimo, że siedzi cicho wszystko w niej krzyczy, ma ochotę wstać, podjeść do ściany i bić z całej siły ręką, głową, obojętnie czym, tylko by osłabnąć, stracić przytomność, aby to wszystko umilkło choć na chwilę, aby poczuła smak ciszy .

jeśli ktoś kogoś kocha to tak na... teksty

teenager.in.love dodano: 9 września 2011

jeśli ktoś kogoś kocha to tak na zawsze, wiesz ? / yezoo
Autor cytatu: yezoo

wiele razy zastanawiałam się co we... teksty

teenager.in.love dodano: 8 września 2011

wiele razy zastanawiałam się co we mnie jest nie tak, dlaczego inni mają szczeście w tej pieprzonej miłości, a ja zawsze mam pod górę . szukałam wad, chciałam zmienić siebie, ale nie potrafiłam . w końcu znalazłam problem, wiesz jaki ? do tej pory zakochiwałam się w samych dupkach, żaden z nich nie był mnie wart . a już na pewno nie Ty, kochanie .

Minęło wiele miesięcy od dnia... teksty

teenager.in.love dodano: 8 września 2011

Minęło wiele miesięcy od dnia, kiedy się poznali . Od samego początku dobrze się ze sobą dogadywali, nie potrafili się kłócić, a zaufanie było fundamentem tej znajomości. Z resztą do dziś tak jest, że żadne z nich nie wyobraża sobie dnia bez tego drugiego, wieczoru spędzonego bez pisania ze sobą,mówią sobie o swoich problemach i jedno drugiego wspiera tak bardzo jak tylko może, kiedy dzieje się coś złego ona martwi się o niego a on o nią, żadne z nich nie wyobraża sobie usłyszeć wiadomości od kogoś, że ona lub on nie żyje . oboje twierdzą, że to co ich łączy, to jedynie przyjaźń, nic więcej . ale ich najbliżsi wiedzą ile tak na prawdę dla siebie znaczą, że jej zależy na nim od samego początku a on z czasem przekonał się, że ona to właśnie ta jedyna z którą chce spędzić reszte swojego życia . boją się powiedzieć sobie, to co czują, bo żadne z nich nie chce stracić tej przyjaźni, którą budowali długi czas .

Nie poddałam się  nie przestałam... teksty

teenager.in.love dodano: 8 września 2011

Nie poddałam się, nie przestałam walczyć o nas, ja po prostu upadłam z braku sił .

czasami po prostu wiesz  że wśród... teksty

teenager.in.love dodano: 8 września 2011

czasami po prostu wiesz, że wśród niektórych osób nie powinnaś przebywać . To oni sprawiają, że zmieniasz się na gorsze i zaczynasz robić takie rzeczy, których wcześniej nie robiłaś, wracasz do starych nałogów .

zaczęła się szkoła  coraz więcej... teksty

teenager.in.love dodano: 7 września 2011

zaczęła się szkoła, coraz więcej nauki będzie, mam nadzieję że dzięki temu dam radę zapomnieć .

1 technikum :D teksty teenager.in.love dodał komentarz: 1 technikum :D do wpisu 4 września 2011
bez kitu ! :D teksty teenager.in.love dodał komentarz: bez kitu ! :D do wpisu 4 września 2011
Co dziennie sie ucze jak opanować... teksty

teenager.in.love dodano: 4 września 2011

Co dziennie sie ucze jak opanować emocje, czaisz ? Myślisz, ze odejście Twoje było dla mnie łatwe ?! otóż nie ! było kurewsko trudne. Ty odrazu podbiłes bajere do innych lasek, ja nie potrafiłam na nowo ułożyć sobie życia z jakimś typem, nie potrafię być tak obojętna jak Ty. Nawet nie zdajesz sobie sprawy z tego jak cholernie mnie to bolało. Rozumiem gdybym Cie zdradziła i bys odszedł, nie zdziwilabym się, ale odeszles tylko dlatego, że nie chciałam iść z Tobą do łóżka, wybacz ale nie jestem pierwszą lepszą i nie będe na każde Twoje skinienie. Teraz żałujesz ? ts. ogarnij kurwa ! wystarczajaco ze mnie zadrwiłes, nie wrócę do Ciebie i wbij sobie to do tej pustej gółowki. [ bez_schizy ♥]
Autor cytatu: bez_schizy

czasami sobie wspominam to wszystko... teksty

teenager.in.love dodano: 4 września 2011

czasami sobie wspominam to wszystko co było między nami, jednak po chwili uświadamiam sobie, że nie łączyło nas nic, nic, prócz twojego udawanego uczucia i mojej zakichanej nadziei .

Wróć  nie próbuj już milczeć.... teksty

teenager.in.love dodano: 4 września 2011

Wróć, nie próbuj już milczeć. Słowa są potrzebne każdemu z nas. Jak powietrze, jak oddech.
Autor cytatu: wezniepierdol

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV