głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
teenager.in.love był jest i będzie najważniejszy . ♥ haha XD dobre to :D Mogę pisać tutaj wszystko powiem jednak tylko to że trzeba mi Ciebie. podobnopopierdolony szczęścia szcz

teenager.in.love

teenager.in.love.moblo.pl
był jest i będzie najważniejszy . ♥
był jest i będzie najważniejszy .... teksty

teenager.in.love dodano: 14 września 2011

był, jest i będzie najważniejszy . ♥

haha XD dobre to :D teksty teenager.in.love dodał komentarz: haha XD dobre to :D do wpisu 14 września 2011
Mogę pisać tutaj wszystko powiem... teksty

teenager.in.love dodano: 14 września 2011

Mogę pisać tutaj wszystko, powiem jednak tylko to, że trzeba mi Ciebie. /podobnopopierdolony
Autor cytatu: podobnopopierdolony

szczęścia szczęścia : D teksty teenager.in.love dodał komentarz: szczęścia, szczęścia : D do wpisu 14 września 2011
czytam czytam : D teksty teenager.in.love dodał komentarz: czytam, czytam : D do wpisu 14 września 2011
o ja pierdole   konkretne dno z tego człowieka co to napisał. :   a ty pierdol anonimy i pisz : D :  teksty teenager.in.love dodał komentarz: o ja pierdole -,- konkretne dno z tego człowieka co to napisał. : ) a ty pierdol anonimy i pisz : D : * do wpisu 14 września 2011
22:22 tak ja Ciebie też ♥ teksty

teenager.in.love dodano: 12 września 2011

22:22 tak, ja Ciebie też ♥

Nawet nie wiesz jak bardzo... teksty

teenager.in.love dodano: 12 września 2011

Nawet nie wiesz, jak bardzo chciałabym dzielić z Tobą życie, planować przyszłość, spędzać każdy dzień w Twoim towarzystwie. Jak bardzo chciałabym, byś od czasu do czasu, chwycił mnie za rękę. Tak chociaż czasem powiedział "kochanie, będzie dobrze" i żebyś naprawdę w to wierzył, wierzył, że temu podołam, dam sobie radę. Aby nawet raz w tygodniu móc Cię pocałować wiedząc, że Twoje usta należą tylko do mnie. Żebyś chociaż raz na jakiś czas powiedział, że mnie kochasz. Żebyś czasami wybierał spotkanie ze mną, a nie imprezę z kumplami. A kiedy zbudzę się w nocy, czuć bliskość twojego ciała, a rankiem patrzeć na Ciebie, jak jeszcze śpisz. Czy naprawdę to aż tak wiele?
Autor cytatu: pepsiak

: . teksty teenager.in.love dodał komentarz: : *. do wpisu 12 września 2011
chciałabym uciec od całego świata... teksty

teenager.in.love dodano: 12 września 2011

chciałabym uciec od całego świata, zapomnieć o Tobie, o nas o wszystkim co było nam obojgu bliskie . Kiedyś powiedziałabym, że po prostu powinnam zapomnieć. Teraz wiem, że żyletka jest w stanie pomóc mi uciec od problemów i zapomnieć na zawsze .

MY  razem tworzymy zajebistą... teksty

teenager.in.love dodano: 12 września 2011

MY - razem tworzymy zajebistą całość, szczęśliwi, zakochani, nie widzimy poza sobą świata, pokonujemy wszystkie przeciwności losu, zawsze razem nigdy osobno, nie pragniemy już nic, niczego nie potrzebujemy do szczęścia, bo mamy siebie. Taki widok zdarza się tylko w moich snach, a to boli, cholernie boli jak budzę się ze świadomością, że to tylko sen, a rzeczywistość jest zupełnie inna .

Kiedyś byłam silną dziewczyną... teksty

teenager.in.love dodano: 12 września 2011

Kiedyś byłam silną dziewczyną, która zawsze potrafiła znaleźć rozwiązanie z każdej sytuacji, nawet z tych, które były najtrudniejsze . A dziś ? Dziś nie radzę sobie z niczym, nawet z najmniejszymi problemami, po prostu nie potrafię być taką jaką byłam kiedyś . To wszystko już nie jest takie łatwe, a dodatkowo gdyby tych problemów było mało, Ty też mi nie ułatwiasz . Komplikujesz mi życie sobą i tym w jaki sposób się zachowujesz . Jeśli między nami ma być tak, jak jest teraz to możemy sobie darować tą naszą ' miłość ' , bo ja się staram i robię wszystko, żeby między nami było dobrze, a Ty olewasz mnie i moje uczucia . Jak głupia wciąż łudzę się, że wszystko między nami się ułoży i jeszcze będzie nam ze sobą dobrze, że będziemy tworzyli najcudowniejszą parę na świecie. W mojej głowie jest wiele pytań, na które nie znam odpowiedzi, tylko Ty jesteś w stanie na nie odpowiedzieć . Ja już nawet nie śpię spokojnie, bo każde zmrużenie powiek rozpoczyna kolejny sen o Tobie .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV