głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
teenager.in.love jutro zaczyna się szkoła a my przez całe wakacje nie mogliśmy znaleźć dla siebie nawet jednego dnia żeby go spędzić razem . dziękuje : . CZ 2 . już z ledwością

teenager.in.love

teenager.in.love.moblo.pl
jutro zaczyna się szkoła a my przez całe wakacje nie mogliśmy znaleźć dla siebie nawet jednego dnia żeby go spędzić razem .
jutro zaczyna się szkoła a my... teksty

teenager.in.love dodano: 31 sierpnia 2011

jutro zaczyna się szkoła, a my przez całe wakacje nie mogliśmy znaleźć dla siebie nawet jednego dnia, żeby go spędzić razem .

dziękuje : . teksty teenager.in.love dodał komentarz: dziękuje : *. do wpisu 30 sierpnia 2011
 CZ 2 .  już z ledwością mogła... teksty

teenager.in.love dodano: 30 sierpnia 2011

[ CZ 2 . ] już z ledwością mogła patrzeć, przez mgłę widziała jego zapłakane oczy i błądzący wzrok . z zamkniętymi oczami, ostatnimi siłami wypowiedziała do niego słowa : nienawidzę Cię za to, cierpienie , kocham za to że byłeś i sprawiłeś że nauczyłam się kochać . któreś z nas musiało zapłacić za te nasze popełnione błędy, Ty nie potrafiłeś znaleźć rozwiązania a ja wiedziałam którędy . po tych słowach jej serce przestało bić, on wiedział że bez niej nie da rady już żyć .

 CZ 1.  starała się jak tylko... teksty

teenager.in.love dodano: 30 sierpnia 2011

[ CZ 1. ] starała się jak tylko mogła, aby naprawić to co zniszczyła między nimi ludzka zawiść. on nie pomagał jej w tym wszystkim, czuł do niej nienawiść . między nimi wiało chłodem, tak jakby to co ich łączy miało się skończyć mimochodem . bała się, straciła siły , nie miała ochoty patrzeć na to jak inne się koło niego kręciły a on bez przejęcia czule brał je w objęcia . wtedy ból zwiększał się dwu krotnie, nikt nie był w stanie ogarnąć jej zachowania, postanowiła zostać z tym wszystkim sama . chciała popełnić samobójstwo, połknęła tabletki po czym do ręki wzięła żyletki . poszła do swojego łóżka, gdzie krwią zalała się poduszka . nie bała się śmierci, wiedziała że tam wszyscy zostaną przyjęci . pragnęła patrzeć na przyjaciół w niebie, gdzie śmierć przyszła im w potrzebie .

dlaczego tak jest że los psuje... teksty

teenager.in.love dodano: 30 sierpnia 2011

dlaczego tak jest, że los psuje najpiękniejsze chwile naszego życia ?

Przychodzi taki dzień że jedyne co... teksty

teenager.in.love dodano: 30 sierpnia 2011

Przychodzi taki dzień, że jedyne co wiesz, to to, że musisz przetrwać i czekać na moment kiedy wszystko się ułoży .

 na zawsze ona jedyna jedna... teksty

teenager.in.love dodano: 30 sierpnia 2011

" na zawsze ona, jedyna, jedna " pamiętasz ? te słowa wielokrotnie powtarzałeś naszym przyjaciołom, kiedy widywali nas razem w parku i pytali jak jest z nami, jak się układa . wtedy moje serce za każdym razem biło mocniej i wiedziałam, że Ty, to ten jedyny, już na zawsze chciałam z Tobą być, mieliśmy wspólne plany, wspólne marzenia . a teraz to wszystko co nas łączyło zamieniło się w jedno wielkie gruzowisko pomieszanych uczuć .

dziś już nie wystarczają mi... teksty

teenager.in.love dodano: 30 sierpnia 2011

dziś już nie wystarczają mi przyjaciele, potrzebuję Ciebie, by móc być szczęśliwą .

poszła na spacer po gwiazdach... teksty

teenager.in.love dodano: 28 sierpnia 2011

poszła na spacer po gwiazdach, chciała choć na chwilę oderwać się od myśli o nim .

a teraz siedzę i patrzę na gwiazdy... teksty

teenager.in.love dodano: 28 sierpnia 2011

a teraz siedzę i patrzę na gwiazdy, szukając tej, którą nazwałeś moim imieniem, była inna niż pozostałe, wyjątkowa .

dzięki Tobie mam zaufanie takie... teksty

teenager.in.love dodano: 28 sierpnia 2011

dzięki Tobie mam zaufanie takie, którym darzę tylko Ciebie . miłość ? tak jesteś miłością mojego życia . Ty ? tak,wiem nie zasługuję, żeby mieć takiego faceta . szczęście ? jestem i czuję się najszczęśliwszą kobietą na świecie kiedy jesteś przy mnie. radość ? czerpię ją każdego dnia,kiedy się spotykamy . i kurwa nie wmówisz mi, że Ty masz inaczej, że Cię nie obchodzę i że nie jestem już dla Ciebie ważna, bo wiem, że kiedy siedzisz wieczorami w swoim pokoju, to nie myślisz o niczym innym, tylko o tym co byśmy teraz robili, gdybyśmy wciąż byli razem . zastanawiasz się nad tym, czy przypadkiem nie piję z najgorszym towarzystwem w mieście, czy żaden inny chłopak mnie teraz nie przytula, czy żaden inny nie chce ze mną być, i czy przez brak twojej obecności zaczęłam palić . martwisz się,a jednocześnie chcesz wybić sobie mnie z pamięci,bo boli Cię to, że zjebaliśmy wszystko na co pracowaliśmy latami. niestety nie potrafisz,bo zbyt mocno kochasz i tęsknisz. nie martw się kochanie,mam to samo.

los jest nam winien wszystkie te... teksty

teenager.in.love dodano: 28 sierpnia 2011

los jest nam winien wszystkie te chwile, w których z nas kpił . chwile, kiedy nie pozwalał być razem, kiedy stawiał nam na drodze wiele przeszkód, a my musieliśmy je pokonywać. nie zawsze się udawało, ale wiele razem przeszliśmy, wiele pokonywaliśmy, tylko dzięki temu, że uczucia były silniejsze niż przeciwieństwa losu . każde pokonywanie tych przeszkód, wzmacniało nas w uczuciach, upewniało w tym, że nie liczy się nic poza nami i sprawiało, że nie widzieliśmy poza sobą świata, z dnia na dzień kochaliśmy się coraz bardziej . aż w końcu znalazł skuteczną przeszkodę, aby nas rozdzielić na zawsze . co nam pozostało teraz ? mamy tylko zajebiste wspomnienia, których nikomu nie pozwolę wymazać z mojej pamięci . ♥

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV