głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
teenager.in.love przeglądam archiwum naszych rozmów a łzy mimowolnie płyną po moich policzkach . brakuje mi Twojego dobranoc słonko . odtwarzam w mojej głowie chwile kiedy mówił

teenager.in.love

teenager.in.love.moblo.pl
przeglądam archiwum naszych rozmów a łzy mimowolnie płyną po moich policzkach . brakuje mi Twojego dobranoc słonko . odtwarzam w mojej głowie chwile kiedy mówiłe
przeglądam archiwum naszych rozmów... teksty

teenager.in.love dodano: 10 listopada 2011

przeglądam archiwum naszych rozmów, a łzy mimowolnie płyną po moich policzkach . brakuje mi Twojego " dobranoc słonko . " , odtwarzam w mojej głowie chwile, kiedy mówiłeś, że cholernie tęsknisz i że kochasz . nazywałeś swoim skarbem . żaden inny nie jest w stanie Cię zastąpić . nawet ja nie umiem znaleźć sobie innego, bo wciąż chcę Ciebie . wiem, to chore, ale nic nie poradzę na to, że stałeś się częścią mnie i nic nie wymaże Cię z mojej pamięci . Kochałam Cię i wciąż Kocham mimo tego, co się miedzy nami wydarzyło . tak po prostu odszedłeś, bez żadnego słowa wytłumaczenia . boli świadomość, że to definitywny koniec, że już nie będę taka szczęśliwa jaka czułam się przy tobie, ale chyba czas się pogodzić z losem .

Jeszcze do niedawna miałam ochotę... teksty

teenager.in.love dodano: 10 listopada 2011

Jeszcze do niedawna miałam ochotę walczyć, mimo wszystko. Ktoś bliski tak mi doradził. Lecz teraz widzę, że to mija się z celem. Bo kiedy ktoś po raz setny wbija nam nóż w serce to jesteśmy odporni na jakikolwiek ból ... Twardzi jak skała wraz z sercem jak lód. Ignorancja jest najpotężniejszym ciosem w policzek, ciosem dokonanym z największym rozmachem, celowym impetem, a przy tym uderzeniem najbardziej niezasłużonym.. Największą głupotą w miłości jest kochać kogoś kto ma Cię kompletnie w dupie. Szkoda marnować czasu na kogoś niedojrzałego do wyrażania prostych gestów: pocałunków, przytulania, mówienia słów w stylu 'kocham Cię moje Ty Słoneczko'. / net .

Wbrew pozorom łatwo kogoś stracić.... teksty

teenager.in.love dodano: 10 listopada 2011

Wbrew pozorom łatwo kogoś stracić. Schody zaczynają się wtedy, gdy trzeba przyjąć tę stratę. / net .

Chciałabym żebyś go straciła.Tak... teksty

teenager.in.love dodano: 7 listopada 2011

Chciałabym,żebyś go straciła.Tak na moment. Na chwilę. Na dzień.Na tydzień. Na tak długo, aż końcu do Ciebie dotrze, jak to jest być po tej drugiej stronie-jako ofiara. Kiedy ból jest tak przeszywający, że nie sposób go opisać. W pokoju panuje tylko zapach tytoniu i wymiocin.Rzeczy z półek, z szafek lądują na podłodze, a ty siedzisz w samym środku tego syfu obejmując się za kolana i głośno płacząc. Powiedz, jakie tu uczucie wiedzieć, że nie ma się nic? Jak to jest, że nawet alkohol nie pomaga? a środki przeciwbólowe nie ukajają wcale bólu? Opowiedz o tym jak nie ma się ochoty nawet otworzyć okna, by wpadło trochę świeżego powietrza, nie mówiąc już o wyjściu na dwór. O dniach spędzonych w łóżku z przekrwionymi oczami. O tym jak telefon ani drgnie, potwierdzając fakt, że każdy ma cię głęboko. Spróbuj opisać jak Twoje ciało słabło, gdy znów dotarło do Ciebie, że straciłaś najważniejszą osobę w swoim życiu. Chciałabym, byś na własnej skórze doświadczyła przez jakie piekło musiałam przejść.
Autor cytatu: fruugo

nie chcę słyszeć twojego... teksty

teenager.in.love dodano: 7 listopada 2011

nie chcę słyszeć twojego "przepraszam" ty nie usłyszysz już mojego "kocham"
Autor cytatu: indecisive

jej problem polegał na tym  że... teksty

teenager.in.love dodano: 7 listopada 2011

jej problem polegał na tym, że bała się po raz kolejny mu zaufać . wiele razy ją zawiódł, wiele przez niego cierpiała, wiele razy nie mogła sobie poradzić bez niego, po prostu brakowało jej jednej części siebie . przywykła do tego, że wiele rzeczy zawsze robili wspólnie, mimo że ich charaktery były różne, zawsze dochodzili do porozumienia, ustępując drugiemu . teraz ona musi się nauczyć radzić bez niego, zostając sama z wszystkimi problemami . żadne z jej przyjaciół nie może jej pomóc, choć bardzo chcieli nie wiedzieli jakie jest wyjście z tej sytuacji . los wystawił ją na próbę . czy przetrwa i poradzi sobie z wszystkim ? nikt nie wie, nawet ona sama nie wie czego się spodziewać .

zaufanie chuja warte . teksty

teenager.in.love dodano: 7 listopada 2011

zaufanie chuja warte .

każdy poranek był taki sam.... teksty

teenager.in.love dodano: 28 października 2011

każdy poranek był taki sam. codziennie budziłam się bardzo wcześnie, siadałam na parapet w piżamach z kubkiem gorącej herbaty by móc przemyśleć to co dzieje się w moim życiu . przyglądałam się wschodzącemu słońcu i ptakom, które każdego poranka pięknie śpiewały i latały w kółko przed moim oknem, wydawało się, że sprawia im to ogromną przyjemność . raz zdarzyło się tak, że ptaki zniknęły z pola widzenia, w mojej głowie pojawiła się myśl ' zniknęły tak, jak zniknął facet mojego życia ', ale już w następnej chwili pojawiły się jakby znikąd i obłokiem zaczęły na nowo wirować przed oknem . czy to znak, że skoro zniknął, to zatęskni i pojawi się znikąd jak te ptaki ? nie wiem, nie potrafiłam sobie odpowiedzieć na to pytanie mimo tego, że ono wciąż krążyło w mojej głowie, przebijało się przez wszystkie myśli, inne ze strachu milkły .

to  że ich miłość istniała było... teksty

teenager.in.love dodano: 28 października 2011

to, że ich miłość istniała było skrywaną tajemnicą, może nawet zwykłym przypadkiem .

jakoś tak ciężko zrobiło mi się... teksty

teenager.in.love dodano: 28 października 2011

jakoś tak ciężko zrobiło mi się na duszy .

dopiero po czasie dowiadujemy się... teksty

teenager.in.love dodano: 27 października 2011

dopiero po czasie dowiadujemy się kim jesteśmy, kim zawsze byliśmy w oczach ludzi, których ceniliśmy ponad własne życie. ile tak naprawdę dla Nich znaczyliśmy, jaką wartość miały te wszystkie słowa, czym była każda obietnica. dopiero po czasie okazuje się, że wszystko co było tak cholernie ważne i cudowne, było niczym, nie liczyło się, że wszystko było ściemą, każdy uśmiech i każda łza dla Nich, była czymś nieważnym. | endoftime.
Autor cytatu: endoftime

też mam tal  .  wkurwia to . teksty teenager.in.love dodał komentarz: też mam tal -.- wkurwia to . do wpisu 27 października 2011
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV