głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
teczowykropek Nie mam złych wspomnień mam te które mnie czegoś nauczyły. Jeśli kobieta mówi że kocha – jest to prawda lecz jeżeli mówi że nienawidzi oznacza to że kochała bar

teczowykropek

teczowykropek.moblo.pl
Nie mam złych wspomnień mam te które mnie czegoś nauczyły.
Nie mam złych wspomnień  mam te... teksty

teczowykropek dodano: 1 maja 2013

Nie mam złych wspomnień, mam te, które mnie czegoś nauczyły.

Jeśli kobieta mówi  że kocha –... teksty

teczowykropek dodano: 1 maja 2013

Jeśli kobieta mówi, że kocha – jest to prawda, lecz jeżeli mówi, że nienawidzi, oznacza to, że kochała bardziej niż kiedykolwiek.

Nie cierpię kiedy ktoś pyta o... teksty

teczowykropek dodano: 1 maja 2013

Nie cierpię kiedy ktoś pyta o Ciebie, bo nie cierpię rozmawiać o tej części serca, którą już straciłam.

Wiesz… Powiedzieli mi  że... teksty

teczowykropek dodano: 1 maja 2013

Wiesz… Powiedzieli mi, że wyglądamy razem tak jakbyśmy z każdą sekundą kochali się jeszcze bardziej.

Czy mnie to boli? Nie. Mnie to... teksty

teczowykropek dodano: 1 maja 2013

Czy mnie to boli? Nie. Mnie to wewnętrznie rozpierdala.

Najchętniej to bym Cię zabiła... teksty

teczowykropek dodano: 1 maja 2013

Najchętniej to bym Cię zabiła, zakopała albo schowała gdzieś głęboko – by nie widzieć tego uśmiechu i oczu, tego wszystkiego co tak bardzo mnie niszczy.

Znam Cię całego  od tych stron  w... teksty

teczowykropek dodano: 1 maja 2013

Znam Cię całego, od tych stron, w których pokazujesz się każdemu i od tych, których sam się bronisz, które pokazują jakim jesteś skurwielem i fałszywym egoistą. Gdy kradniesz i lądujesz w kryminale, ja nigdy nie uciekam – zostaje przy Tobie i razem chce z Tobą siedzieć w tym bagnie.

Jesteś prawdziwą dziewczyną? Tak?... teksty

teczowykropek dodano: 1 maja 2013

Jesteś prawdziwą dziewczyną? Tak? To zdejmij te ubrania. Ubierz dres, zapomnij o makijażu i wyjdź z domu. Bądź naturalną, a nie kurwą.

Uwielbiam Cię za to  że jesteś... teksty

teczowykropek dodano: 1 maja 2013

Uwielbiam Cię za to, że jesteś, że im dłużej Cię znam, tym bardziej przybywa mi powodów do uwielbiana Cię jeszcze mocniej, za to, że każdy poranek zaczynam myśląc o Tobie. Uwielbiam Cię za to, że nie jesteś typowy, zwyczajny, że jesteś sobą. Jesteś wszystkim czego potrzebuje, że nie zmieniasz się z biegiem czasu, nie ma nikogo takiego jak Ty. Dla mnie, jesteś jedynym w swoim rodzaju, doskonale doskonałym, niesamowitym, jesteś Mój. Uwielbiam Cię za to, że ciągle chcesz mnie poznawać, pomimo moich błędów i wad nie rezygnujesz. Uwielbiam Cię za wszystko i za nic, z każdym dniem będę Cię uwielbiała coraz bardziej. Uwielbiam Cię za to, że nie chce przy Tobie niczego udawać, za to, że myślę o Tobie o wiele więcej, niż powinnam.

Przepraszam wszystkich tych których... teksty

teczowykropek dodano: 1 maja 2013

Przepraszam wszystkich tych których krzywdzę, moim paskudnym charakterem , tych których opuściłam, Tych którym coś wypominałam, tych których obrażałam lub obgadywałam, tych których kochałam i kocham, tych których rozczarowałam lub zraniłam i co najważniejsze na nich nakrzyczałam.

Znów mam tak  że wszyscy czegoś... teksty

teczowykropek dodano: 1 maja 2013

Znów mam tak, że wszyscy czegoś ode mnie chcą, mają pretensje o byle co, nie można nic powiedzieć, bo zaczynają przekręcać Twoje własne słowa, nic zrobić, bo Ci wypomną, nic napisać, bo jest źle. Czuję się na jakimś polu minowym i wszystkie miny jakie były wybuchnęły w jednym momencie. Horoskop mi mówi, że mam odmawiać dzisiejszych rad, a więc nie pocieszajcie mnie nawet.. Mam wrażenie, że jestem sama. Moje poczucie, że jestem dla kogoś ważna poszło spać i nic nie zapowiada, że zmartychwstanie. Kolejny melodramat mi się tu tworzy, a miałam być przecież optymistką, prawda? I tak tego nie czytacie. Halo, jest tam ktoś?

Bo w życiu każdej kobiety... teksty

teczowykropek dodano: 1 maja 2013

Bo w życiu każdej kobiety przychodzi czas, że chce pobiec z płaczem do taty siedzącego w ogromnym fotelu i powiedzieć, że ten oto mężczyzna zrobił jej ała na sercu. A on podmucha, pocałuje i powie, że znajdzie gówniarza.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV