głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
teczowykropek Everything is simpler than you think and at the same time more complex than you imagine Możesz osiągnąć doskonałość jeżeli.... Zależy ci bardziej niż inni uważa

teczowykropek

teczowykropek.moblo.pl
Everything is simpler than you think and at the same time more complex than you imagine
Everything is simpler than you think... teksty

teczowykropek dodano: 29 maja 2012

Everything is simpler than you think and at the same time more complex than you imagine

 Możesz osiągnąć doskonałość... teksty

teczowykropek dodano: 29 maja 2012

"Możesz osiągnąć doskonałość, jeżeli.... Zależy ci bardziej, niż inni uważają za rozsądne Ryzykujesz bardziej, niż inni uważają za bezpieczne Marzysz więcej, niż inni uważają za praktyczne Oczekujesz więcej, niż inni uważają za możliwe"

Czy jeśli spotykasz człowieka  to... teksty

teczowykropek dodano: 29 maja 2012

Czy jeśli spotykasz człowieka, to zapewniasz go od razu, że go nie zabijesz? że mu nie przypalisz papierosem brzucha? albo uprzedzasz kobietę, że jej nie uderzysz w twarz, tylko dlatego, że włożyła spódnice, a nie spodnie, a przecież tak prosiłeś? albo że jej nie uderzysz w głowę otwartą dłonią, mocno, w sam czubek, tak że gwiazdy przenoszą się do tęczówek, bo włożyła spodnie, nie spódnicę, a przecież tak prosiłeś? albo że nigdy nie powiesz, ty za.jebana ku.rwo? prawda, że nie?

Kontynuuj to  co robisz i nie... teksty

teczowykropek dodano: 29 maja 2012

Kontynuuj to, co robisz i nie zatrzymuj się na chwile, by ponownie udowodnić to, co już udowodniłeś. Ludzie inteligentni zrozumieją cię od razu. Ci, którzy nie chcą zrozumieć, nie zrozumieją, choćbyś tłumaczył im to samo pięć tysięcy razy

Jeśli ubierzesz sie ładnie  nazwie... teksty

teczowykropek dodano: 29 maja 2012

Jeśli ubierzesz sie ładnie- nazwie Cię cnotką, jeśli ubierzesz się seksownie- nazwie Cię dziwką Jeśli do niego zadzwonisz- uzna, że się narzucasz, Jeśli to on do Ciebie zadzwoni- uzna, że powinnaś być zaszczycona, Jeśli go nie kochasz- będzie robił wszystko, żeby Cię zdobyć, Jeśli go kochasz- zostawi Cię, Jeśli się z nim kłócisz- mówi, że jesteś uparta, Jeśli siedzisz cicho- mówi, że nie masz własnego zdania, Jeśli mu się oddasz- uzna, że go nie kochasz, Jeśli to zrobisz- uzna, że jesteś łatwa, Jeśli powiesz mu o swoich problemach- pomysli, że jesteś słaba, Jeśli mu nie powiesz- pomysli, że mu nie ufasz, Jeśli mu będziesz robić wymówki- powie, że nie jesteś jego matką, Jeśli to on będzie Ci robił wymówki- powie, że dba o Ciebie Jeśli nie dotrzymasz danej obietnicy- straci do Ciebie zaufanie, Jeśli to on złamie dane słowo- to napewno przez Ciebie, Jeśli go zdradzisz- powie, że to koniec, Jeśli to on zdradzi- powie,że każdy zasłuduje na druga szanse...

 Kiedy się śmiejesz  ryzykujesz... teksty

teczowykropek dodano: 29 maja 2012

"Kiedy się śmiejesz, ryzykujesz, że wezmą cię za idiotę. Kiedy płaczesz, ryzykujesz, że powiedzą, zbytek sentymentu. Kiedy zbliżasz się do niej ryzykujesz zaangażowanie. Kiedy opowiesz jej o swoich uczuciach ryzykujesz, że odkryjesz swoje prawdziwe ja. Kiedy opowiesz jej o swoich pomysłach i marzeniach, ryzykujesz, że ją stracisz Kochając ryzykujesz, że miłość nie będzie odwzajemniona. Żyjąc, ryzykujesz śmierć. Nadzieja to ryzyko rozpaczy. Podejmując próbę, ryzykujesz porażkę. Ale ryzyko jest po to , by je podejmować, ponieważ największym niebezpieczeństwem, jest nie ryzykować wcale. Ludzie, którzy nie ryzykują, nic nie robią, nic nie mają i są niczym. Nauczyli się omijać cierpienie i smutek. Ale nie nauczyli się uczuć, zmian, wzrostu, miłości, życia. Spętani w swojej pewności, są jak niewolnicy, którym odebrano wolność. Tylko ten, kto ryzykuje, jest wolny"

 Miłość nie jest całkowicie... teksty

teczowykropek dodano: 29 maja 2012

"Miłość nie jest całkowicie gotowa. Ona się staje. Nie jest solidnym zakotwiczeniem w porcie szczęścia, ale podniesieniem kotwicy i kursem na pełne morze w czasie łagodnej bryzy czy burzy. Nie jest triumfalnym TAK, wielkim punktem finalnym w muzyce pośród śmiechów i braw, ale jest mnóstwem TAK, które wypełniają życie, pośród mnóstwa NIE, które się skreśla po drodze."

 Ludziom przydałby się czasem... teksty

teczowykropek dodano: 29 maja 2012

"Ludziom przydałby się czasem dzień wolny od życia..."

 szanuj wspomnienia  nie wystawiaj... teksty

teczowykropek dodano: 29 maja 2012

"szanuj wspomnienia, nie wystawiaj ich na próbę bo tylko one nie odchodza tak jak ludzie."

 Ci  którzy rozśmieszają ludzi... teksty

teczowykropek dodano: 29 maja 2012

"Ci, którzy rozśmieszają ludzi, cenniejsi są od tych, co każą im płakać."

Nie ważne czy wierzysz w Boga... teksty

teczowykropek dodano: 29 maja 2012

Nie ważne czy wierzysz w Boga, ważne czy Bóg nadal wierzy w ciebie

 A jesli płaczę  nie zwracaj na to... teksty

teczowykropek dodano: 29 maja 2012

"A jesli płaczę, nie zwracaj na to uwagi. To nie ja, tylko coś we mnie, co pragnie sie wydostać. Nieraz nie pozostaje człowiekowi nic prócz łez."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV