głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
teczowykropek Jeżeli dzisiaj rano obudziłeś się bardziej zdrowy niż chory jesteś większym szczęśliwcem niż milion ludzi którym nie uda się dożyć końca tego tygodnia. Jeżeli

teczowykropek

teczowykropek.moblo.pl
Jeżeli dzisiaj rano obudziłeś się bardziej zdrowy niż chory jesteś większym szczęśliwcem niż milion ludzi którym nie uda się dożyć końca tego tygodnia. Jeżeli w Twoje
 Jeżeli dzisiaj rano obudziłeś... teksty

teczowykropek dodano: 29 maja 2012

"Jeżeli dzisiaj rano obudziłeś się bardziej zdrowy niż chory, jesteś większym szczęśliwcem niż milion ludzi, którym nie uda się dożyć końca tego tygodnia. Jeżeli w Twojej lodówce jest jedzenie, masz w co się ubrać, gdzie mieszkać i spać, jesteś bogatszy niż 75 procent ludzi na świecie. Jeżeli masz pieniądze w banku lub portfelu, należysz do 8 procent najbogatszych ludzi na świecie.

'tutaj życie jest prawdziwą walką... teksty

teczowykropek dodano: 29 maja 2012

'tutaj życie jest prawdziwą walką i często w tej walce jest za mało snu, za dużo alko...'

Czasami ból stanowi tak dużą... teksty

teczowykropek dodano: 29 maja 2012

Czasami ból stanowi tak dużą część naszego życia, że uważamy, że zawsze tak będzie. Bo nie możemy przypomnieć sobie czasów, gdy go nie było. Ale potem, pewnego dnia, czujemy coś innego. Coś miłego, bo wydaje się znajome. W tej chwili zdajemy sobie sprawę... że jesteśmy szczęśliwi. Szczęście przychodzi w różnych formach. W towarzystwie dobrych przyjaciół. W tym, co czujesz, gdy spełniasz kogoś marzenia. Albo w obietnicy przyszłej pomocy. W porządku jest, pozwolić sobie na szczęście. Bo nigdy nie wiesz, jak ulotne to szczęście może być.

„Być nikim ale sobą  w świecie... teksty

teczowykropek dodano: 29 maja 2012

„Być nikim ale sobą, w świecie, który robi wszystko co w jego mocy, dniami i nocami, by zrobić z ciebie przeciętniaka, oznacza to walkę w najcięższej bitwie w jakiej dane było walczyć ludzkości i która nigdy się nie skończy."

Kiedy życie zaczyna na ciebie... teksty

teczowykropek dodano: 29 maja 2012

Kiedy życie zaczyna na ciebie napierać z ciemności, kogo byś wybrał by razem stawić mu czoła? Czy będzie to ktoś, komu ufasz? Czy będzie mądry? I czy ta miłość poprowadzi cię do światła? Albo czy zatracisz drogę w ciemności? Czy dokonają wyboru, albo poddadzą się próbie? A może będzie to ktoś niespodziewany, ktoś nowy? Życie napiera na ciebie z ciemności, kiedy tak jest, czy jest ktoś w twoim życiu, na kogo możesz liczyć? Ktoś, kto będzie na ciebie uważał, gdy będziesz upadać? I czy w tym momencie, da ci siłę, by spojrzeć przerażeniu w oczy?

 Błogosławieni ci  którzy nie... teksty

teczowykropek dodano: 29 maja 2012

"Błogosławieni ci, którzy nie potrafią kochać. Albowiem ich serc złamać się nie da. " Ale zastanawiam się... Jeżeli nie ma co łamać, nie można tego uleczyć. A jeśli nie ma leczenia, nie ma nauki. A jeśli nie ma nauki...nie ma walki. Ale walka, jest częścią naszego życia. A więc, czy wszystkie serca muszą być złamane?

 Patrzyliście kiedyś na swoje... teksty

teczowykropek dodano: 29 maja 2012

"Patrzyliście kiedyś na swoje zdjęcie i widzieliście nieznajomego w tle? Zastanawialiście się ilu nieznajomych ma was na zdjęciach. W ilu chwilach z życia innych ludzi, uczestniczyliśmy? Czy jesteśmy częścią kogoś życia,kiedy jego marzenia się spełniają? Czy kiedy umierają? Czy próbujemy się tam dostać, jakbyśmy byli przeznaczeni,żeby tam być? Albo czy zdjęcie było|zrobione znienacka? Tylko pomyślcie. Możecie być dużą częścią|życia kogoś innego... i nawet o tym nie wiedzieć."

Kobieta ma bliskiego przyjaciela. To... teksty

teczowykropek dodano: 29 maja 2012

Kobieta ma bliskiego przyjaciela. To oznacza, że on jest nią prawdopodobnie zainteresowany i dlatego kręci się koło niej. Ona uważa go po prostu za przyjaciela. Mówi więc: jesteś świetnym facetem, ale nie czuję do ciebie tego czegoś. Dla mężczyzny to tak, jakby poszedł na rozmowę kwalifikacyjną do jakiejś firmy i tam usłyszał: Masz doskonałe kwalifikacje, umiesz wszystko, czego wymagamy, ale nie zatrudnimy cię. Ale nie martw się, będziemy używać twojego podania i twoich klasyfikacji przy zatrudnianiu innych zainteresowanych. Zatrudnimy jednak kogoś znacznie mniej wykwalifikowanego, kto prawdopodobnie jest alkoholikiem. Jeśli to nic nie da, zatrudnimy kogo innego, ale ciągle nie ciebie. Właściwie, to nigdy ciebie nie zatrudnimy. Ale od czasu do czasu zadzwonimy do ciebie, żeby poskarżyć się na tych, których przyjęliśmy zamiast ciebie.

 Diabeł wie wszystko... nie wie... teksty

teczowykropek dodano: 29 maja 2012

"Diabeł wie wszystko... nie wie tylko gdzie kobiety ostrza noże"

Jeśli mówisz do Boga   modlisz się... teksty

teczowykropek dodano: 29 maja 2012

Jeśli mówisz do Boga - modlisz się, jeśli Bóg mówi do ciebie - masz schizofrenie.

Bóg dał  Bóg wziął  a kto daje i... teksty

teczowykropek dodano: 29 maja 2012

Bóg dał, Bóg wziął, a kto daje i odbiera...

 I chyba czegoś tutaj nie rozumiem... teksty

teczowykropek dodano: 29 maja 2012

"I chyba czegoś tutaj nie rozumiem Szybko się uczę, ale żyć wciąż nie umiem Mówili mi: śmiej się, Dzisiaj każą mi płakać, Wczoraj skrzydła ucięli, Dzisiaj każą mi latać..."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV