głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
teczowykropek W mózgu jest 14 miliardów neuronów impulsy przebiegają z prędkością 700 km na godzinę. Większości z odruchów nie kontrolujemy. Na przykład dreszczy gęsiej skórk

teczowykropek

teczowykropek.moblo.pl
W mózgu jest 14 miliardów neuronów impulsy przebiegają z prędkością 700 km na godzinę. Większości z odruchów nie kontrolujemy. Na przykład dreszczy gęsiej skórki ani w
W mózgu jest 14 miliardów neuronów... teksty

teczowykropek dodano: 4 czerwca 2012

W mózgu jest 14 miliardów neuronów, impulsy przebiegają z prędkością 700 km na godzinę. Większości z odruchów nie kontrolujemy. Na przykład dreszczy, gęsiej skórki ani wyrzutu adrenaliny. Nasze ciało podąża za instynktem. Dlatego tak trudno jest je kontrolować. Oczywiście zdarzają się impulsy, których nie chcemy kontrolować, a później tego żałujemy...

Zmiany. Nie lubimy ich  obawiamy... teksty

teczowykropek dodano: 4 czerwca 2012

Zmiany. Nie lubimy ich, obawiamy się. Ale nie możemy ich powstrzymać. Albo dostosujemy się do zmian. Albo zostajemy w tyle. Dorastanie boli – ktokolwiek wam powie, że tak nie jest – kłamie. Lecz prawda jest taka: czasem, im bardziej coś się zmienia, tym bardziej jest jak przedtem. Zdarza się też, że zmiany są dobre. Czasem zmiana jest Wszystkim.

bo łatwo jest powiedzieć   nie bój... teksty

teczowykropek dodano: 4 czerwca 2012

bo łatwo jest powiedzieć - nie bój się. pozwól sobie na nowe uczucie. daj ponieść się emocjom i idź za głosem serca. jednak gdy ktoś przeżyje prawdziwy zawód serca te słowa budzą strach. strach przed kolejnymi łzami, nieprzespanymi nocami, samotnymi dniami, otaczającą ciszą i bólem którego nie da się opisać.

i w końcu nie masz sił przekonywać... teksty

teczowykropek dodano: 4 czerwca 2012

i w końcu nie masz sił przekonywać wszystkich o tym jaka jesteś silna i niezależna. zaczynasz wybuchać spazmatycznym płaczem w miejscach publicznych. nawet najmniejszy incydent taki jak to, że sąsiad nie odpowiedział Ci na Twoje 'dzień dobry' jest w stanie doprowadzić Cię do rozchwiania emocjonalnego. nie jesteś już w stanie iść boso przez ulicę w środku zimy, pokazując ludziom, że nawet pogoda może Ci naskoczyć. przychodzą dni, kiedy masz ochotę zwinąć się w kłębek i schować pod łóżko czy do szafy. nadchodzi kulminacyjny moment, kiedy masz odwagę przyznać się przed światem, że zwyczajnie potrzebujesz się przytulić.

Chciałabym iść do sklepu   wydać... teksty

teczowykropek dodano: 4 czerwca 2012

Chciałabym iść do sklepu , wydać 1.30 zł na tymbarka , usiąść spokojnie na chodniku , otworzyć kapsel i przeczytać 'Ona Tęskni'.

w końcu zrozumiała o co chodzi w... teksty

teczowykropek dodano: 4 czerwca 2012

w końcu zrozumiała o co chodzi w życiu. Nie chodziło o to by robić wszystko dla osoby, która i tak nas olewa. Zaczęła znowu robić zdjęcia. To była jej pasja. Po prostu miała ogromną nadzieję, że będzie jak dawniej. I naprawdę nie obchodziło jej to, czy ją kocha, czy nienawidzi.

Tęsknota w rozmiarze XXL. teksty

teczowykropek dodano: 4 czerwca 2012

Tęsknota w rozmiarze XXL.

nic nie dzieje się przez... teksty

teczowykropek dodano: 4 czerwca 2012

nic nie dzieje się przez przypadek.Przeznaczenie o wszystkim decyduje. Nie poznałam najlepszej przyjaciółki przez przypadek. Nie zainteresowałam się fotografią przez przypadek. I także nie pokochałam Ciebie przez przypadek. Los chciał żebym sobie trochę pocierpiała

 Przepraszam.   Tak ?   Czy pani... teksty

teczowykropek dodano: 4 czerwca 2012

-Przepraszam. - Tak ? - Czy pani płacze? -Nie. To tylko moje serce robi porządki, a okna polewa wiadrami wody. Żeby je dobrze umyć.

a jakie masz marzenie na dziś?... teksty

teczowykropek dodano: 4 czerwca 2012

a jakie masz marzenie na dziś? - żeby się spełniło to wczorajsze.

kiedy do mnie piszesz   czuje   że... teksty

teczowykropek dodano: 4 czerwca 2012

kiedy do mnie piszesz , czuje , że mam skłonności do adhd .

Nie rozbudzaj nadziei  nie traktuj... teksty

teczowykropek dodano: 4 czerwca 2012

Nie rozbudzaj nadziei, nie traktuj mnie przedmiotowo. Po prostu zdecyduj się, bo niewiedza jest najgorszym, co może mnie spotkać.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV