głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
teczowykropek za kilkadziesiąt lat przynajmniej nie będę załować że mogłam a nie zrobiłam. bo zrobiłam to co do tej pory chciałam i nie twierdzę że marzenia się nie spełniają

teczowykropek

teczowykropek.moblo.pl
za kilkadziesiąt lat przynajmniej nie będę załować że mogłam a nie zrobiłam. bo zrobiłam to co do tej pory chciałam i nie twierdzę że marzenia się nie spełniają. spełn
za kilkadziesiąt lat przynajmniej... teksty

teczowykropek dodano: 4 czerwca 2012

za kilkadziesiąt lat przynajmniej nie będę załować, że mogłam a nie zrobiłam. bo zrobiłam to, co do tej pory chciałam i nie twierdzę, że marzenia się nie spełniają. spełniają się, trzeba tylko uwierzyć.

Najgorszy jest moment   w którym... teksty

teczowykropek dodano: 4 czerwca 2012

Najgorszy jest moment , w którym czekasz na coś i tak boleśnie nic się nie dzieje . I prawdopodobnie nic się nie wydarzy . A mimo to Ty nie potrafisz przestać czekać .

Zakochanie to silne uczucie... teksty

teczowykropek dodano: 4 czerwca 2012

Zakochanie to silne uczucie ogarniające człowieka stopniowo, od zwykłych uśmieszków, po całkowite uzależnienie od drugiej osoby. W miłości najważniejsze jest zaufanie, rozmowa, a przede wszystkim szczerość. Prosta definicja. Może pora wyciągnąć z niej jakieś wnioski i zacząć z tego korzystać?

Po życiowych doświadczeniach z... teksty

teczowykropek dodano: 4 czerwca 2012

Po życiowych doświadczeniach z całkowitą pewnością mogę stwierdzić, że wszystko jebie się po to, żebyśmy próbowali to naprawić. Życie usłane różami, bezproblemowe, byłoby nudne i przereklamowane, czyż nie?

nie jesteś jak tlen  przeżyję bez... teksty

teczowykropek dodano: 4 czerwca 2012

nie jesteś jak tlen, przeżyję bez Ciebie choć na początku będzie mi ciężko. Ale poradzę sobie, zawsze sobie daje radę.

Oszukujcie się  że pierdolicie... teksty

teczowykropek dodano: 4 czerwca 2012

Oszukujcie się, że pierdolicie miłość, że nie jest wam potrzebna do szczęścia.. Sama nie wiem czemu w to nie wierzę? Może dlatego, że każdemu, nawet nie wiem jak silnemu człowiekowi potrzebna jest czasem osoba, która przytuli, pocieszy, złapie za rękę. Bo w życiu potrzebna jest miłość, by wszystkim lepiej się żyło.

Codziennie wieczorem  siadam na... teksty

teczowykropek dodano: 4 czerwca 2012

Codziennie wieczorem, siadam na łóżku i dziękuję Bogu za to że dał mi was. Za każdą chwilę, w której byłam bliska załamania, potrzebowałam pomocy i uzyskałam ją. Zawsze, powtarzam ZAWSZE byliście przy mnie w tych zarówno szczęśliwych chwilach jak i ciężkich do przeżycia momentach. Kocham was. Dziękuję że jesteście i proszę, bądźcie nadal. Podpisuję się pod tym całym swoim sercem.

Gdyby wiedza gościła w mojej... teksty

teczowykropek dodano: 4 czerwca 2012

Gdyby wiedza gościła w mojej głowie tak długo jak te wszystkie, jebane wspomnienia, miałabym średnią 6.0.

gdy miał już wszystkiego dosyć... teksty

teczowykropek dodano: 4 czerwca 2012

gdy miał już wszystkiego dosyć , na moje pytania odpowiadał wzruszeniem ramion . nie wiedziałam co mysleć . szczerze tego nie znosiłam . czułam , że jesteśmy już tak blisko i nagle wszystko stawało pod znakiem zapytania . cholernie wkurzał mnie jego brak zdecydowania i chęć pokazania , że nic go nie interesuje . z każdym dniem jednak udowadniał , że pogrąża się coraz bardziej , że jest za słaby - że boi się własnych uczuć

szkoda   że szczęście nie jest... teksty

teczowykropek dodano: 4 czerwca 2012

szkoda , że szczęście nie jest nowotworem . szkoda , że na szaleństwa i paranoje się nie umiera . szkoda , że chorzy na poraniony umysł nie potrafią znikać . szkoda , że ciężkie nocne myśli nie są czekoladowym budyniem . szkoda , że dzikiego marzenia nie da się oswoić . szkoda , że silnych pragnień nie potrafimy okiełznać . szkoda , że wieczory sobotnie mijają bez Ciebie . szkoda , że nie posiadam już więcej żyć . szkoda .

a kiedyś będę mieć wyjebane na... teksty

teczowykropek dodano: 4 czerwca 2012

a kiedyś będę mieć wyjebane na taką skalę, że kiedy powiesz, że mnie kochasz odpowiem tylko, że strasznie mi z tego powodu - wszystko jedno.

Nie znam stanów pośrednich. Albo... teksty

teczowykropek dodano: 4 czerwca 2012

Nie znam stanów pośrednich. Albo szaleję ze szczęścia, albo spadam na dno rozpaczy. Jakby mój świat składał się tylko z emocji. Ale dla mnie to piękne - czuć i widzieć więcej.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV