głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tancorek Może ten świat oszalał właśnie dlatego że ludzie przestali siebie kochać? Bo przecież kochać siebie to też sztuka. Patrzymy na siebie z coraz większym krytycyz

tancorek

tancorek.moblo.pl
Może ten świat oszalał właśnie dlatego że ludzie przestali siebie kochać? Bo przecież kochać siebie to też sztuka. Patrzymy na siebie z coraz większym krytycyzmem. W
 Może ten świat oszalał właśnie... teksty

tancorek dodano: 23 listopada 2015

"Może ten świat oszalał właśnie dlatego, że ludzie przestali siebie kochać? Bo przecież kochać siebie to też sztuka. Patrzymy na siebie z coraz większym krytycyzmem. Widzimy więcej wad niż zalet, oceniając siebie przez pryzmat ciała, wyglądu, reklam. Umiemy dostosować się do każdej sytuacji niczym kameleon. Pokochajmy siebie, pokażmy swoje prawdziwe JA. Nie musimy mówić tego, co chcą usłyszeć inni, zgadzać się, bo tak wypada. Od dzisiaj najważniejszą osobą jesteś TY. Każdy jest wyjątkowy, niepowtarzalny, gruby, chudy, wysoki, niski, z jakimś defektem lub bez, zasługuje na uwagę, a najbardziej swoją! Powinniśmy być dla siebie najlepszymi przyjaciółmi. Mamy tylko jedno życie. Głupio tak ciągle na sobie oszczędzać."

 Zacznij doceniać szczegóły.... teksty

tancorek dodano: 23 listopada 2015

"Zacznij doceniać szczegóły. Poranną kawę, dobrą książkę, zachwycającą piosenkę, wzruszający film. Znajdź szczęście w uśmiechu przechodnia, zdanym egzaminie, ciepłym głosie mamy. Doceniaj każdą sekundę. Uwierz w siebie. Uwierz, że marzenia się spełniają. I chociaż to trudniejsze niż ciągłe marudzenie to jest to warte wysiłku. Nikt nie uczyni Cię szczęśliwym, jeśli najpierw nie odnajdziesz szczęścia w sobie. ”

Nie mamy prawa osądzać cudzych... teksty

tancorek dodano: 23 listopada 2015

Nie mamy prawa osądzać cudzych marzeń ani tym bardziej ich potępiać. Aby zachować wiarę w słuszność obranej drogi nie musimy udowadniać, że inni obrali błędną.

 Tylko głupi wierzą  że jeśli... teksty

tancorek dodano: 23 listopada 2015

"Tylko głupi wierzą, że jeśli coś nie ma przyszłości, to nie ma w ogóle sensu. Wartością związków nie jest ich trwanie samo w sobie, ale to, czego w nich doświadczamy. Każdy z nas po cichu marzy o wielkiej nieszczęśliwej miłości, wyrwaniu się ze schematów i przeżyciu czegoś szalonego. W każdym z nas tli się potrzeba przeżycia pięknych uczuć, które później trzeba będzie okupić cierpieniem."

 Pojawiłaś się w moim życiu jak... teksty

tancorek dodano: 23 listopada 2015

"Pojawiłaś się w moim życiu jak bajka, chcę tej bajce dopisać szczęśliwe zakończenie. Chcę, byśmy je dopisali razem."

Nauczyłam się ostatnio nie oceniać... teksty

tancorek dodano: 23 listopada 2015

Nauczyłam się ostatnio nie oceniać zbyt pochopnie konfliktów, które powstają między ludźmi. Oznacza to, że dopóki nie wysłucham dwóch stron nie podejmuję oceny czy krytyki kogokolwiek. Zazwyczaj po takich rozmowach nie trzymam już strony niczyjej.

 Zamiast się nieustannie krytykować... teksty

tancorek dodano: 23 listopada 2015

"Zamiast się nieustannie krytykować, potraktuj siebie tak jak kogoś, kogo kochasz. Aha, i jeszcze jedno: pogódź się z tym, że każdego dnia na pewno coś spieprzysz."

Szydzimy z tych którzy czmychnęli... teksty

tancorek dodano: 23 listopada 2015

Szydzimy z tych którzy czmychnęli od nas, w świat innych wartości, pragnień i oczekiwań. Naśmiewając się z nich, próbujemy siebie przekonać, że nam - w naszym świecie jest dobrze. Drwiąc z "wolnych" ludzi, żyjących inaczej niż nakazują nasze standardy - próbujemy ukryć lęk. Bo czujemy, że zunifikowanie pojęć o regułach ludzkiego życia, nie ma nic wspólnego z integracją między nami. Stajemy się do siebie tak podobni w swoich pragnieniach i poczynaniach - ograbieni z tajemnic, że coraz mniej chcemy być ze sobą. Uciekamy w samotność, bo jesteśmy coraz bardziej sobą znudzeni.

 Mimo najszybszych samolotów  do... teksty

tancorek dodano: 23 listopada 2015

"Mimo najszybszych samolotów do wczoraj nie ma już powrotu"

„Uczyliśmy się siebie jak... teksty

tancorek dodano: 23 listopada 2015

„Uczyliśmy się siebie jak trudnych wyrazów, powtarzając po wielokroć każdy dotyk, każdą pozycję, każdy pocałunek. Leżąc na sobie mówiliśmy, że czekamy na koniec świata, bo tylko dzięki niemu moglibyśmy jeszcze zostać razem, to on mógłby odsunąć czas naszych powrotów. Ale koniec świata nie nadchodził, w progu za każdym razem stawał dzień, gestem pokojówki ścielił nas jak łóżko. ”

 Większość ludzi uważa  że na... teksty

tancorek dodano: 23 listopada 2015

"Większość ludzi uważa, że na zmianę potrzeba dużo czasu. To nieprawda. Zmiana następuje w jednym momencie, w mgnieniu oka! Podjęcie decyzji do gotowości do niej może trochę potrwać... Ale sama zmiana trwa ułamek sekundy."

 Kiedyś traktowałem ludzi dobrze.... teksty

tancorek dodano: 23 listopada 2015

"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV