głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tancorek Nigdy nie ignoruj kogoś kto troszczy się o Ciebie bo pewnego dnia zrozumiesz że straciłeś diament gdy byłeś zajęty zbieraniem kamieni. Trzeba wszystko uporządk

tancorek

tancorek.moblo.pl
Nigdy nie ignoruj kogoś kto troszczy się o Ciebie bo pewnego dnia zrozumiesz że straciłeś diament gdy byłeś zajęty zbieraniem kamieni.
 Nigdy nie ignoruj kogoś kto... teksty

tancorek dodano: 23 listopada 2015

"Nigdy nie ignoruj kogoś kto troszczy się o Ciebie, bo pewnego dnia zrozumiesz, że straciłeś diament, gdy byłeś zajęty zbieraniem kamieni."

Trzeba wszystko uporządkować.... teksty

tancorek dodano: 23 listopada 2015

Trzeba wszystko uporządkować. Musisz się zdecydować, czego chcesz się trzymać. Musisz wiedzieć, co trwa, a co przeminęło. I czasami ustalić, czego nigdy nie było. I musisz sobie pewne rzeczy odpuścić.

Jeśli do czegoś nie dorastasz. ..to... teksty

tancorek dodano: 23 listopada 2015

Jeśli do czegoś nie dorastasz. ..to odpuść sobie. Ani stawanie na palcach, ani na głowie, nie sprawi cudów.

 Bogactwo to przynajmniej jest jakiś... teksty

tancorek dodano: 23 listopada 2015

"Bogactwo to przynajmniej jest jakiś cel, jakiś powód do życia, może niski, lecz prawdziwy, a z niego rodzą się kolejne, i następuje regeneracja człowieczeństwa. Na przykład dumy, godności osobistej — z estetyki ubioru i form etykiety. Biel koszuli i ciężar pierścieni na palcach wyznaczają wartość chwili. Tak oto martwe przedmioty potrafią morfować samopoczucie człowieka — czyż nie jesteśmy substancją najpodlejszą?"

Przez wszystkie te tysiąclecia... teksty

tancorek dodano: 23 listopada 2015

Przez wszystkie te tysiąclecia ludziom nie udało się rozgryźć zagadki, jaką jest miłość. Na ile jest sprawą ciała, a na ile umysłu? Ile w niej przypadku, a ile przeznaczenia? Dlaczego związki doskonałe się rozpadają, a te pozornie niemożliwe trwają w najlepsze? Ludzie nie znaleźli odpowiedzi na te pytania i ja też ich nie znam. Miłość po prostu jest, albo jej nie ma.

 Kobieta poznaje pozycję mężczyzny... teksty

tancorek dodano: 23 listopada 2015

"Kobieta poznaje pozycję mężczyzny w najprostszy możliwy sposób. Obserwuje go. Jak się rusza, co mówi, jak jest ubrany, czy ma dużo znajomych i jest wśród nich popularny, czy jest dobry w tym, czym się zajmuje, czy jest sławny, albo może w przyszłości być sławny. Ocenia czy jest niezależny. Czy potrafi się sprzeciwić. Czy ma własne zdanie. Ocenia przy tym nie tylko jego aktualny status, ale i potencjał na jego poprawę. Dlatego biedny, ale pewny siebie gitarzysta niemal zawsze będzie młócił więcej lasek niż bogaty, ale nieśmiały księgowy. I kobieta już wie. Wie, czy straci majtki, czy może majtki i głowę, czy też walnie go w ryj zdechłą flądrą. Podjęła decyzję."

Nigdy nie przyjmuj rad od osób... teksty

tancorek dodano: 23 listopada 2015

Nigdy nie przyjmuj rad od osób, które nie osiągnęły tego, co ty chcesz osiągnąć.

 Najlepszym sposobem  aby być... teksty

tancorek dodano: 23 listopada 2015

"Najlepszym sposobem, aby być szczęśliwym z kimś jest nauczyć się być szczęśliwym samemu. Wtedy bycie z kimś stanie się kwestią wyboru, nie koniecznością."

 Nigdy nie wiadomo  który dzień w... teksty

tancorek dodano: 23 listopada 2015

"Nigdy nie wiadomo, który dzień w życiu będzie na prawdę najważniejszy aż to się okaże. Nie dostrzeżesz najważniejszego dnia w swoim życiu, aż się okaże, że właśnie go przeżywasz. To dzień, w którym czemuś lub komuś się poświęcasz. Dzień, gdy pęka Ci serce. Dzień, w którym poznajesz bratnią duszę. Dzień, w którym zdajesz sobie sprawę, że nie starczy czasu, bo chcesz żyć wiecznie. To właśnie te dni są najważniejsze. Idealne."

 Nie jesteś odpowiedzialny za to... teksty

tancorek dodano: 23 listopada 2015

"Nie jesteś odpowiedzialny za to, jak zaprogramowały Cię geny i wychowanie. Jako dorosły odpowiadasz jednak za to, by naprawiać wszelkie błędy i niedociągnięcia."

co byś zrobił  gdybyś się nie bał? teksty

tancorek dodano: 18 listopada 2015

co byś zrobił, gdybyś się nie bał?

  Jeśli kiedykolwiek zamierzasz... teksty

tancorek dodano: 18 listopada 2015

" Jeśli kiedykolwiek zamierzasz cieszyć się życiem - teraz jest na to czas - nie jutro, nie za rok... Dzisiaj powinno zawsze być naszym najwspanialszym dniem!"

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV