głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tancorek Wiesz trzeba mieć kogoś obok. Kto owinie się wokół Ciebie jak kora. I razem będziecie wyglądać jak drzewo pełne owoców. Rozbierz ją wzrokiem. To ją nakręci i j

tancorek

tancorek.moblo.pl
Wiesz trzeba mieć kogoś obok. Kto owinie się wokół Ciebie jak kora. I razem będziecie wyglądać jak drzewo pełne owoców.
 Wiesz  trzeba mieć kogoś obok. Kto... teksty

tancorek dodano: 18 listopada 2015

"Wiesz, trzeba mieć kogoś obok. Kto owinie się wokół Ciebie jak kora. I razem będziecie wyglądać jak drzewo pełne owoców."

 Rozbierz ją wzrokiem. To ją... teksty

tancorek dodano: 18 listopada 2015

"Rozbierz ją wzrokiem. To ją nakręci i jednocześnie da poczucie, że ją szanujesz, mimo że lecisz na nią totalnie. Będzie jej schlebiało i potrzyma ją trochę w niepewności, ale niewielkiej, akurat takiej, by nie mogła się doczekać następnego spotkania."

Powiem krótko   nie rozumiem.... teksty

tancorek dodano: 18 listopada 2015

Powiem krótko - nie rozumiem. Kompletnie nie rozumiem zachowania osób, które po skończonym definitywnie związku sprawiają wrażenie, jakby dalej w nim były. Co więcej - są przekonane, że dalej w nim są. Bo chcą w nim być, bez względu na to, jak bardzo druga strona chce się odciąć od przeszłości. Czy to już choroba psychiczna? Czy warto robić ze swojego życia cyrk? Czy warto niszczyć życie osobie, którą się ponoć kocha, skoro wybrała inną drogę? Tylko na pierwsze pytanie odpowiadam: TAK. Śmieszy mnie to, jak nisko można upaść w dążeniu do swojego "szczęścia".

 Czego nie można dostać  wydaje... teksty

tancorek dodano: 18 listopada 2015

"Czego nie można dostać, wydaje się zawsze lepsze niż to, co się ma. Na tym polega romantyka i idiotyzm ludzkiego życia".

 Człowiek całymi latami zamartwia... teksty

tancorek dodano: 18 listopada 2015

"Człowiek całymi latami zamartwia się z jakiegoś powodu, zamiast powiedzieć sobie po prostu: ‘no i co z tego’."

 Po prostu zacznij iść  a droga... teksty

tancorek dodano: 18 listopada 2015

"Po prostu zacznij iść, a droga sama się znajdzie."

 Jeśli chcesz być szczęśliwy  nie... teksty

tancorek dodano: 18 listopada 2015

"Jeśli chcesz być szczęśliwy, nie przyzwyczajaj się do rzeczy, miejsc i ludzi. Jeśli czegoś pragniesz, nie zastanawiaj się nigdy czy powinieneś. Zrób wszystko, co da Ci tę możliwość i po prostu wyciągnij po to rękę. Staraj się czerpać radość z każdej chwili i nigdy nie żałuj niczego, co choć przez chwilę tę radość Ci dało. Nie trwoń czasu, życie jest na to zbyt krótkie. Jeśli kogoś kochasz - powiedź mu o tym. Lepiej przez 5 minut poczuć się jak głupek, niż całe życie żałować, że się nie spróbowało. Czujesz, że nie pasujesz do towarzystwa, w którym przebywasz? Zmień je. Uwierz, nie zatęsknisz za nim. Jeśli masz jakieś marzenie - rusz tyłek, bo marzenia same się nie spełnią. Je się spełnia. I nigdy, przenigdy, nie przepraszaj za to, co szczerze powiedziałeś, co czujesz i co myślisz, bo to tak, jakbyś przepraszał za to kim jesteś, a to kim jesteś, to jedyne co tak naprawdę masz."

 Lubię w nim to  że ma w sobie tyle... teksty

tancorek dodano: 18 listopada 2015

"Lubię w nim to, że ma w sobie tyle ciepła. Wystarczyło, by roztopić mnie jednym spojrzeniem.. Lubię też to, że po całym tygodniu ciężkiej pracy zrywa ze mnie ubrania zębami i dotyka tak, jak nikt inny przedtem. A najbardziej lubię w nim to, że chce ogrzewać tylko mnie."

  ...  szczęście jest czymś... teksty

tancorek dodano: 18 listopada 2015

"(...) szczęście jest czymś równie zaskakującym jak pech. Jedno i drugie nie ma żadnej przyczyny - nie jest ani nagrodą, ani karą. Po prostu jest - najbardziej niezrozumiałe ze wszystkich pojęć."

Nic nie ma lepszego smaku od śmiechu... teksty

tancorek dodano: 18 listopada 2015

Nic nie ma lepszego smaku od śmiechu ukochanej osoby w twoich ustach.

 Ja nie mam żadnej mądrości  mam... teksty

tancorek dodano: 18 listopada 2015

"Ja nie mam żadnej mądrości, mam za to paru przyjaciół i trochę zaprzyjaźnionych książek. Żyję, sobą i w sobie, i w innych ludziach, w tym, co we mnie zmieniają, i w tym, co w nich sobą zmieniam nieodwracalnie i już pozostawiam zmienionym, w bliskich i dalekich, żyję w tym mężczyźnie, co płakał w tramwaju, i w przyjaźniach, i nawet we wrogach moich żyję. Żyję. "

 Z kim tak ci będzie źle jak ze mną.  teksty

tancorek dodano: 18 listopada 2015

"Z kim tak ci będzie źle jak ze mną."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV