głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tancorek Niereformowalna zmienna niestabilna W nerwach łatwopalna chwilę potem zimna Momentalna przemiana totalna w chwilę inna Chwilę normalna za chwilę niekompatybiln

tancorek

tancorek.moblo.pl
Niereformowalna zmienna niestabilna W nerwach łatwopalna chwilę potem zimna Momentalna przemiana totalna w chwilę inna Chwilę normalna za chwilę niekompatyb
 Niereformowalna  zmienna... teksty

tancorek dodano: 18 listopada 2015

"Niereformowalna, zmienna, niestabilna, W nerwach łatwopalna, chwilę potem zimna Momentalna przemiana totalna, w chwilę inna Chwilę normalna, za chwilę niekompatybilna"

 Zaufanie wchodzi po schodach  a... teksty

tancorek dodano: 18 listopada 2015

"Zaufanie wchodzi po schodach, a zjeżdża windą."

 Zawsze wydawało mi się absurdalne... teksty

tancorek dodano: 18 listopada 2015

"Zawsze wydawało mi się absurdalne, że ludzie chcą się z kimś zadawać tylko dlatego, iż ten ktoś jest ładny. To jakby wybierać płatki śniadaniowe ze względu na kolor, a nie na smak."

 Są momenty w życiu gdy nie... teksty

tancorek dodano: 18 listopada 2015

"Są momenty w życiu gdy nie potrzebujesz słów pocieszenia, lecz świadomości i poczucia, że jesteśmy dla kogoś ważni."

 Nie wiń za nic nikogo w swoim... teksty

tancorek dodano: 18 listopada 2015

"Nie wiń za nic nikogo w swoim życiu, dobrzy ludzie dają szczęście, źli - doświadczenia, najgorsi ludzie dają Ci dobre lekcje, a najlepsi piękne wspomnienia."

 Oczywiście wiem  że trzeba za coś... teksty

tancorek dodano: 18 listopada 2015

"Oczywiście wiem, że trzeba za coś żyć. Ale trzeba też żyć dla czegoś."

 Co znaczy kochać mężczyznę? To... teksty

tancorek dodano: 18 listopada 2015

"Co znaczy kochać mężczyznę? To znaczy kochać go na przekór sobie, na przekór niemu, na przekór całemu światu. To znaczy kochać go w sposób, na który nikt nie ma wpływu. Kocham Twoje pragnienia, a nawet twoje awersje, kocham ból jaki mi zadajesz, ból którego nie odczuwam jako bólu, ból, o którym natychmiast zapominam, który nie pozostawia śladów. Kochać to znaczy mieć tę wytrzymałość, która pozwala przechodzić przez wszystkie stany, od cierpienia do radości, z tą samą intensywnością.”

“Ty jesteś taką kobietą z... teksty

tancorek dodano: 18 listopada 2015

“Ty jesteś taką kobietą z filmów. Przeżyłaś wiele, złamano Ci serce i przestałaś wierzyć w miłość. Wiesz jak kończą się takie filmy? Happy endem. Tak, Ty na taki zasługujesz.”

 Cóż to za nieopisana ulga  mieć... teksty

tancorek dodano: 18 listopada 2015

"Cóż to za nieopisana ulga, mieć poczucie bezpieczeństwa przy innej osobie, nie musieć ważyć myśli, ani mierzyć słów, lecz wylewać je wszystkie z siebie wiedząc, że wierna dłoń przyjmie je i zachowa… "

 Związki nie składają się ze... teksty

tancorek dodano: 18 listopada 2015

"Związki nie składają się ze świąt, wakacji pod palmami i tęsknoty, jak myśleliście, że już się nigdy nie zobaczycie. To tylko nieregularnie wypłacane premie, a związki składają się przede wszystkim z poniedziałków, wtorków i sobót, ze zmęczenia po pracy, robienia zakupów i potakiwania, kiedy ona mówi coś, za czym nie da się nadążyć. Jeśli nie wyszła wam szara codzienność to straciliście wszystko, bo związek, w którym jest się dla 5% dobrych dni i seksu na zgodę to zły związek."

Praw­dzi­wa miłość jest zaw­sze... teksty

tancorek dodano: 18 listopada 2015

Praw­dzi­wa miłość jest zaw­sze chaotyczna. Gu­bisz się, tra­cisz trzeźwy osąd. Nie umiesz się bro­nić. Im większa miłość, tym większy chaos.

 Pocałunków każdego ranka i... teksty

tancorek dodano: 18 listopada 2015

"Pocałunków każdego ranka i szczerych zapewnień, że jestem najpiękniejsza. Uśmiechu, kiedy będę smutna, wybaczenia, kiedy narobię głupstw, pomocy nawet wtedy, kiedy będę się za nią gniewać, kwiatka na poduszce, kiedy się obudzę. A kiedy będę tańczyć w sali pełnej pięknych kobiet, twojego wzroku mówiącego, że wyjść chcesz tylko ze mną. Dasz mi to wszystko?"

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV